ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 12.7.2018 15:40 - Jirka

Je to tak ja se nechci s nikym setkat!! Nemam na to ani pomysleni!! Prestan mi nabizet jako nejakou cubku!! Neser uz mi ti rikam!!! Neser mi ty mrcho!! Tohle jsme si nedomluvili!! Ja si te drzim,protoze jsem neriskoval pro nic za nic,ale tohle trpet nebudu!!!

reagovat 12.7.2018 15:46 - Jirka

Ten zmrd se o tebe nepostara jenom te bude odtahovat na praseciny klidne dal!!! Fuj ty spino jedna,vy sraci!!! Tady mi budes jeste s vysmechem domlouvat jinou ty ksindle!!!

reagovat 12.7.2018 15:49 - Pozor Pozor Pozor

Zvýšené nebezpečí nákazy pohlavními chorobami V jihočeském a západočeském kraji. Miluna on the road

Kokosový olej

reagovat 12.7.2018 15:50 - Tak

Ten zmrd se o tebe nepostara...

Proč jí Jirko nekopneš do prdele. Bude stejně dál jezdit za tím prasákem a ty jí zato ještě živíš a možná i šatíš. U mě by teda letěla jak blesk.

reagovat 12.7.2018 15:53 - Žaneta

Co ti je Jirko proč tak nadáváš? Ty nejsi rád že můžu za tebou? Dyť máme šanci si udělat hezkej večer.Já myslela že budeš rád.Já za chvíli už chtěla vyrazit na cestu.A jestli ti to tak vadí tak proč s ní teda si?

reagovat 12.7.2018 16:01 - Jirka

Ne Zaneto nic,bud doma.Nema to cenu.Je to spatny vsechno.Ja uz mam zivot znicenej.Ja do ni dal vsechno a miloval moc.A neco se stalo ja to nechci psat.Ale ted uz mi to nepomuze,kdyz ji vykopnu.Ted si muzu jen mlatit hlavou,ze jsem to mel udelat davno,ale ted uz je to jedno.Ja uz nemam chut psat je mi spatne.

reagovat 12.7.2018 16:04 - Jirko

Ne Zaneto nic,bud doma.Nema...

snad jsi od ní nechytil HIV, kluku neštastnej.

reagovat 12.7.2018 16:06 - Jirko, nestraš nás

Ne Zaneto nic,bud doma.Nema...

Ty máš od ní AIDS???

reagovat 12.7.2018 16:15 - Miluno

chcípni !!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat 12.7.2018 16:16 - Žaneta

Jirko mam stejnou otázku.Píšeš že máš život zničenej a na emailu si mi psal že si pro ní objetoval život tak taky chci vědět jak to mam chápat? Jirko třrba by ti bylo líp kdybych byla s tebiu.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *