ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 13.6.2018 19:13 - :-(

to jsou mrchožrouti, živí...

Dělá jim radost když je někdo na dně, ještě více ho přišlápnout. Jdou přes mrtvoly. Sedí a vyčkávají.

reagovat 13.6.2018 19:20 - M

Milčo zajdi si k doktorovi když je ti tak blbě.

reagovat 13.6.2018 19:25 - pozorovatel

Dělá jim radost když je...

Přesně,je možný,že teď maji radost,že je Miluna nervozní.Ale Miluna se ve vás nevyzná.Někdo jak se ji ptá jestli půjde na brigádu tak neví jestli se ptá někdo hodnej z vás a nebo ten přísnej jak jí vidí na malim dvoře s velkym bičem.

Kokosový olej

reagovat 13.6.2018 20:09 - Jirka

Milčo zajdi si k doktorovi...

Ja vim,ze ty jsi ta hodna.Mam te moc rad za to jakym zpusobem s ni pises.Milunko a kam jsi sla? Rekni mimu tatovi at te odveze kdyby se to horsilo.My jsme to nestihli tak dneska taky nemuzu prijet.Budem spat na D5.

reagovat 13.6.2018 21:15 - Miluna

Já sem si vzala silnější dávku a vyběhávala sem tu nervozitu po cestách.Nervozita už je lepší ale to prázdno je strašný.Já sem myslela že ti pudu do náruče Renoušku večer ale ty nepřijedeš.Já už nevim co dělat mě už nic nebaví.Já trpim zaživa a nepomáhá nic!! Já nevim co dělat..M.jak je tobě? Ty si jako Anděl jestli si ten člověk co myslim.Alešku asi už čteš.Já myslela že chodíš do hospody jen třeba z kola že se stavíš ale to už ne? A čumim že sis to včera rozdal s jinou.Já myslela že už nemáš chuť ani trochu na jinou,ani prstama nebo orálně ale nedalo ti to jo že aspoň něco?

reagovat 14.6.2018 01:24 - Ales

Já sem si vzala silnější...

To nevím co ti poradit jak se překlenout přes tohle tvoje těžký období. Nedokážu si dost dobře tuhle situaci představit. Časem a za pomoci léků se to asi bude postupně zlepšovat.
To víš, když se ta holka vrátila, tak mi to vlilo novou krev do žil. Ale na orál jsem chodil normálně dál a klasiku s jinou už nedělám. Však co ona má taky svého přítele a kdoví jestli ji zase neztratím, tak si musím nechávat otevřený zadní vrátka pro ten případ.
Když jsem na kole, tak si samozřejmě na pivo zajdu, ale občerstvení u cyklostezky nepovažuju za chození do hospody.

reagovat 14.6.2018 02:28 - Miluna

To nevím co ti poradit jak...

Ty jo koukam že i ty si takhle vzhůru jako já? Já nemůžu spát.Chybí mi tu Jirka a celý večer sem pak koukala na Paula a říkala sem si že Reneček mohl být v dospělosti jako on,ty černý vlásky jak měl,tak měl k tomu předpoklad.Sestřička od doktorky říkala vždycky že je vlasáček a černovlásek jsme říkaly.Teď sem měla mu jít udělat mlíčko a bez Jirky je to ještě tak těší ale on se právě bojí vzpomínek,utíká před nimi.Tak máš aspoň v té holce novou náplň.A té je kolik let? Ty asi těch holek máš zavřenejch dost? Vim že je tam na víc let nějaká co pro tebe taky hodně znamená.Jo a to občerstvení u cyklostezky to je fakt to vlstně hospoda neni.

reagovat 14.6.2018 07:23 - Ales

Ty jo koukam že i ty si...

Já chodím brzo spát, obvykle tak kolem 20:30 a vždycky uprostřed noci se probudím, tak jdu na chvíli na net.
Ty holky jsou dračice, za ty roky co se s nimi stýkám mám dojem, že ženský který nepáchají majetkovou trestnou činnost jsou podezřelý :-)
Téhle je 26, ale to byla spíš náhoda, že jsem ji potkal, nějak extra ji vyhledávat nebudu. Tam jde taky o peníze, který si musím šetřit na tuhle moji. Já jsem počítal, že za těch 25 let kdybych si ty prachy šetřil, tak bych už měl na novej byt, ale co z toho, zase bych neměl ve stáří na co vzpomínat.
Jo, tu mou nejoblíbenější zavřeli na 6 let. Výstup má v roce 2021. Jedna co s ní byla zavřená mi říkala že hodně ztloustla. Ale to je normální, skoro všechny holky z kriminálu vychází oplácanější než když nastupovaly. Ony to pak zase shodí, některý si pomůžou pervitinem, to je spolehlivá odtučňovací kůra.

reagovat 14.6.2018 09:31 - Miluna

Já chodím brzo spát,...

Jo takhle to máš,takovou noční přestávku ze spánku děláš:-) já sem to dneska dostala tak je vidět že si Jirka před 2 týdnama dával dobrej pozor a to sem s nim sexovala docela hodně.Za dva týdny by byla šance na nový tělíčko ale jak nechce tak asi už zůstanem sami.Přitom kdybych byla v pořádku hodně bych chtěla rodit hezký kluky.Třeba mamka Paula když byl mladej v těch písničkách musela být pak hrdá když viděla jak jim to funguje a jakýho má fešáka.Nebo kolikrát vidim takový pěkný silničáře,zvlášt jeden to je dělo že člověk se nestačí divit kde se ta krása veme.Nějak sem hodně teď na chlapy zase jako dřív a ženský mi už dávno nezajímaj,všechno bylo jen Alicí ale jinak mi nezajímaji,neumí se mi líbit jako chlapi.Taky sem od toho porodu přibrala a přibíram ale mě to vadí.Tak a až ti pustí tu oblíbenou tak která bude pro tebe nej.tahle co miluješ nebo jí ještě předežene ta zavřená? Pamatuju si že o zavřenej si psal o souznění a jako bys jí znal z minulého života,něco takovýho si psal.A v tý base je to ale na hlavu,já nevim jak to vydrží to co si pamatuju já tak na hlavu.

reagovat 14.6.2018 09:39 - ?

Vy souložíte bez kondomu?Tak to je Jirka fakt odvážný.Nebo hloupý?
Asi to druhý.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *