ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 20:55 - :-D

Hej co mi nadavas do smejdu?...

takový už tu byl a máš Milunu rád žejo.

reagovat 16.5.2018 20:55 - ahááá

Hej co mi nadavas do smejdu?...

tak tvořitel, a dokonce silnic, no to mě podrž.
Miluno a co ty, chceš se dostat tam, odkud ses pracně vyhrabala? Chceš přijít o Renečka? Jen si zahrávej, vařit se ti nechce, ale jak se zde zjeví nějakej hnědej šmejd jsi celá pryč.

reagovat 16.5.2018 21:25 - I.

Jakej uz tu byl? Koukam trochu zpatky a Milunka je opustena.Jo mam ji rad moc.Kde bydli ja mam papiry tak muzu se stavit nebo ji vzit na vylet.

Kokosový olej

reagovat 16.5.2018 21:57 - ahá

Asi by jsi rád peníze a tak jsi si vzpomněl.

reagovat 16.5.2018 22:22 - Jirka

Vubec se mi to nelibi,ze jsi si vzpomel na moji zenu.Rozhodne bych ji to nedovolil aby si jela jen popovidat a je mi jedno,ze mam s vami pulku predku.Lepsi bude,kdyz zase zalezes tam odkud jsi vylez!

reagovat 16.5.2018 23:02 - I.

Vubec se mi to nelibi,ze jsi...

My se znali davno pred tebou.Vis ze kerej je zarlivej tak mu vetsiniu vstach nevydrzi? Tosi neslysel? Musis ji pustit taky za kamaradem nebo ona neni tvuj majetek.Zalezi na ni a ne na tobje.A kuli penezim ne ale chtel bych ji videt po tej dobe.

reagovat 17.5.2018 07:04 - Ha

My se znali davno pred...

Kamarád by takhle nežadonil ani nenalehal. Tobě jde o něco jiněho. Nechej Milunu na pokoji. Vzpomeneš si najednou na Milunu která rozdávala peníze na počkání co? Miluno, nebudeš snad zase tak blbá abys naletěla. Kamarád by ti psal i dříve, proč teda nepsal. Nevěř mu a pošli ho do řiti. Jinak příjdeš o všechno.

reagovat 17.5.2018 07:11 - :-D

Kamarád by takhle nežadonil...

jasnačka, Miluna jim platila za sex tak se ozývá.

reagovat 17.5.2018 09:43 - ?

jasnačka, Miluna jim platila...

Proč proboha jim Miluna platila za sex?

reagovat 17.5.2018 09:46 - no

Proč proboha jim Miluna...

Zeptej si Miluny.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *