ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 16.4.2018 18:14 - Ales

To je moje ruka Aleši:)) A...

Aha, ale fotka pěkná. Nazval bych ji kráska a pan tajemný :-)
Jo a ještě abych odpověděl Milunce. Kdyby se o mně on dozvěděl, tak by asi se mnou bylo zle. On je dost namakanej. A navíc já se cigánů bojím, oni se moc ve vzteku neovládají.
A co se týče těch ženských. Ona ví, že mě to vzrušuje, tak mi o nich říká při sexu. Povídá mi co všechno s nima dělá a tak. Ale jak říkám, ona si dost vymýšlí, ale mě to nevadí. Dokonce se mi to na ní líbí.

reagovat 16.4.2018 18:24 - Miluna

On ještě nakládal tady u nás ve městě ale už v 16h a od tý doby ještě nepřišel a telefon mi nezvedl a vim že ta svine ma do 18h v krámu,tak jak to mam poznat kde je a jestli se tam nestavil????? Jak to mam poznat????? V sobotu sem s nim měla už krásnej sex a tak nesnesu aby se s někym i kdyby jen vybavoval!!! Alešku tak to neni,to mě takhle nezajímaji vůbec ani na vztah ty ženský tak bych strach neměla ,to já mam strach jen o Jirku.Me se ty mladý nelíbí jako tim tělem mladym a že se neudělaji tak snadno jako ty starší.Jsou mi i spíš odporný ty mladý holky,vidim v nich taky kontkurentky spíš a v těch starejch ne.Jo já se nechala chytit ale sem skamenila a teď už bych to neudělala a vyhýbam se mu obloukem.Jo Sany to my už máme na Renečka všechno připravený.Já doma ty scény zatim moc nedělam proto to píšu kdyby si to náhodou přečet aby věděl jak mi to trápí.Bohatě stačí ty svlečený kravky když he teplo a tuhle sračku vezl a mě to sere a co když má ty kozy velký když je trochu tlustá.Alešku a co je to zač koho si ona našla? Vrstevník? Ale ty sám si mi překvapil jak ti to k ní pořád drží.Asi pro tebe musí být best? Já ti přeju ať ti to vydrží co nejdýl s ní.Ale dejte pozor na toho kluka.Aby mu pak neruplo v hlavě kdyby zjistil že je taky podváděnej.

reagovat 16.4.2018 18:30 - Miluno

Jestli ti neuteče, tak tě vrátí rodičům!

Kokosový olej

reagovat 16.4.2018 18:47 - Alice

Jo takhle:) tak doma mlčíš a nedovolíš si scény a tady si to pustila? Ale nevím co ti poradit asi jen to co píše Sany.Kašli na to a nenič se tím.Snad má on rozum.Já myslím že on není typ co nějak podvádí i když s tebou se zapletl ale to mohlo být tím jak jsme jeli trojku a se mnou si nerozuměl ale teď už máte jinou situaci.Sanuš a je to tak.Jsem zvědavá jak to budou mít dál.A jsem zvědavá co děti až se budou stýkat.Aleši to si napsal správně,pan tajemnej a díky za kompliment.Tak nám třeba taky vyfoť z tvé tajemné jen nožky:D A dávej na toho jejího frajera pozor,všichni víme jak to cikáni umí řešit rázně:) A Miluno myslím si že ženský tě nezajímají teď protože na ně momentálně teď hodně žárlíš a proto že už spolu my dvě nic nemáme.

reagovat 16.4.2018 18:49 - :-)

On ještě nakládal tady u...

Tys byla tak skaměnělá až bylo z tebe Jirkovi zle a odvez tě mámě.

reagovat 16.4.2018 18:57 - Miluno

On ještě nakládal tady u...

už jsi tady s tím protivná. Jen se divím Jirkovi, že to snáší.

reagovat 16.4.2018 20:00 - Miluna

A čim sem protivná? Vždyť sem psala že mu to doma moc neříkam ale to že jí vezl sem dala najevo že mi to vadí.Jo Aličko to bylo tim jak sem chtěla žít ve třech ale on byl z tebe nešťastnej jak jste se pořád hádali.Ale teď je jiná situace už je jen muj a jo máš pravdu s těma ženskýma když už nemam tebe na jiný seru.Jedině nějaká babka by mi nevadila.Tak už ho mam doma,sem mu prohlídla baťoh a asi tam teda u tý zmrdky nebyl tak se mi ulevilo.Alešku a ty volee ještě svalnatej no tak to si dávej fakt pozor.Jo to jo to mi odvezl protože nechápal to skamenění,nechápal co to je když tě někdo chytne a si tak šokovanej že držíš ale už to neudělam a ani nemam potřebu.

reagovat 16.4.2018 21:07 - Sama

A čim sem protivná? Vždyť...

jsi zmrdka a štětka. Každé dítě má jiného tátu. Nejdřív se podívej na sebe. U tebe je hned každá svině a ty jsi co?

reagovat 17.4.2018 03:00 - Miluna

jsi zmrdka a štětka....

Já se neoblíkam jako coura to snad stačí k vysvětlení,tak jdi někam!!! Vůbec to nechápeš!!!

reagovat 17.4.2018 03:03 - Jo

Já se neoblíkam jako coura...

ty se oblíkáš jak bezďák a žiješ jak coura celý život

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *