ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 14.3.2018 13:37 - Miluno

A co máš třeba ráda ty...

To máš jedno jestli ze sluchátek, nebo z rádia. Hlavně něco pohodového.

reagovat 14.3.2018 17:10 - Ales

To máš jedno jestli ze...

Pro Milunu je pohodová tahle skladba. Píšete ať si pouští hezký písničky, ale nenapíšete jaký. Někomu se líbí Michal David a pro někoho je to sračka. Ale ať je to jak chce, tak určitě se shodneme, že tahle písnička by se mohla Renečkovi líbit :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Nqd6t1inhCg

reagovat 14.3.2018 17:49 - sany1

Pro Milunu je pohodová tahle...

Tak snad zna kazdy par ukolebavek,ne?

Ja nasemu poustela napr. tuhle, mel takoveho natahovaciho medvidka a ten "zpival" tuhle melodii.Vzdycky jsem si ho davala na bricho. A kdyz se narodil, tak musel byt par dni v inkubatoru, tak byl na tu melodii zvykly a myslim, ze mu to trochu pomohlo. Jinak jsem poslouchla treba Mozarta atd. Je fakt, ze se to klukovi jako malemu libilo, tevto druh hudby. Kdyz mu byly 2, tak ale striktne vyzadoval v aute Pinkfloyd The Wall. Presto vlak nejel.
Mne se libi hodne veci, napric zanrem.Podle nalady.Posledni dobou rada posloucham napr. Cechomor.

https://www.youtube.com/watch?v=Nqd6t1inhCg

Kokosový olej

reagovat 14.3.2018 18:49 - Pilsnerka

A co toto?

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/katerina-svobodova-a-ivan/vsechno-odnesl-proud-496213

To se líbí mně.

reagovat 14.3.2018 18:56 - Pilsnerka

Milčo, pustila jsem si tvou písničku, nemám depresivní sklony, ale působí na mě napůl hororově a napůl jako chrámový zpěv.
Ale Čechomor - to je moje krevní skupina.
Stejně tak cokoliv, co si můžu zazpívat.

reagovat 14.3.2018 20:42 - Miluna

Sany ty si poslala stejnou písničku jako Alešek.Jinak Alešku příjemná písnička to by se opravdu Rendovi mohlo líbit a Pilsnerko taky dobrý.Ale jinak teď špatný.Jirka přijel úplně nasranej protože máme zničený auto,skočil mu tam divočák.Jako je to v hajzlu no,támhle jezdí s kamionem a skočí mu takhle do osobního!! Ještě mam nervy i kvůli Zdeně.

reagovat 14.3.2018 20:53 - Co je

Sany ty si poslala stejnou...

se Zdenou?

reagovat 14.3.2018 20:55 - Miluna

A to ještě slyšim v hlavě pořád tu svojí písničku,jen ty hlasy z ní až je mi to najednou protivný,nevim co to má být:-(

reagovat 14.3.2018 21:01 - Miluna

se Zdenou?

Chodí na nějakej kroužek s kamarádkou a ta teď je pryč a Zdena tam chce chodit sama ale mě se to nelíbí je to dál od bydliště.Asi 20min chůze.Já nevim mě to prostě vadí,já se pak nervuju a pořád jí hlídam na fb a píšu jí a jí se to nelíbí jak jí takhle hlídam a že volam mámě,ona sama prostě chodit chce ale já strácim nervy.Já za to nemůžu,chce se mi zase brečet zase budu mít strach ještě víc.Proto já tady ráno brzy vstávam jak píšu brzy někdy protože hlídam Zdenu přes mobil a nemůžu spát.

reagovat 14.3.2018 21:04 - Pilsnerka

A to ještě slyšim v hlavě...

Milčo, ty hodně podléháš momentálním situacím, všechno vnímáš nějak víc.
To auto je sice blbý, ale je to jen plech, a hlavně když to nestojí žádné životy. Raduj se z toho, že se ti Jirka vrátil zdravý.
A co máš za problém se Zdenou?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *