ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 7.12.2017 17:10 - Jirka

takto jsi Jirko šikovnej,...

No je to takovej mensi byt Mio.Ale vis co je strasny? Ze nejsem stastnej.Nevim jestli je to jen v zacatku a nebo jestli je to Alici.Ale citim temno.

reagovat 7.12.2017 17:17 - no

Tak to zase není tak strašný. Buď rád, že jsi zdravý a hlavně, že je Anetka po tom všem v pořádku. Kdo si může říct, že je šťastný?
Ohledně Alice si to v sobě srovnej, tak jak je tady často psáno. Na temno jsi ještě mladej. Máš pro koho žít!

reagovat 7.12.2017 17:21 - Mia

No je to takovej mensi byt...

Jirko, tak snad se to zlepší. Ono asi na tebe taky trochu působí počasí a pak ty svátky no a samozřejmě Alice. Tu hned tak nevymažeš Nejde ti to, možná časem.

Kokosový olej

reagovat 7.12.2017 17:33 - Jirka

Tak to zase není tak...

S tim zdravim ted nevim,nejaky problemy mam,ale vim jak to myslis.Ale jsem si tak myslel,ze kdyz udelam tohle budu na tom lip a zatim se to nedostavilo.Doufam,ze je to teda jen prechodny.No Mio a je to tak tohle vsechno pusobi nejak divne.Ma vubec tady z diskuze z nas rad nekdo Vanoce? Zatim mi pripada,ze spis kazdyho stvou.Ale,jak je kazdy mesic u tech prciku znat.Ted jak pisu tak ji tu mam vedle sebe a pokukuje na mne.Uz toho tolik pres den nenaspi.

reagovat 7.12.2017 17:34 - -

Jirko, tak snad se to...

Spíš nikdy. Proč myslíš, že si Jirka pořídil byt kousek od Alice. Není to jen kvůli Anetce. To je hlavně aby byl co nejblíže Alici.

reagovat 7.12.2017 17:44 - Jirka

Spíš nikdy. Proč myslíš,...

Ano mas pravdu,tohle jsem nezazil a nejde to pochopit.Ja chtel mit od ni klid,ale zaroven se bez ni citim nesvuj.Nejde mi to se od ni odpoutat uplne.Na jednu stranu nadavam Milune jaka je dvoji,ale na druhou stranu sam sobe nemam co rikat.Doufam,ze to neni znamenim,my jsme vsichni totis blizenci ja i holky.

reagovat 7.12.2017 17:46 - Mia

S tim zdravim ted...

asi to bude jak tu někdo psal, že Vánoce jsou hlavně pro děti. Těší se na dárky a volno a dospělí mají honičku.
No a za chvíli se Anetka začne převalovat, lézt, začne sedat a než se naděješ bude capkat a to si potom dáš do těla. Budeš většinu dne trávit v předklonu a mírném poklusu.

reagovat 7.12.2017 17:50 - sany1

Ano mas pravdu,tohle jsem...

Anetka je krasna. :)
Jirko, ja jsem take blizenec. Ale nevim, zda se da vse svest na znameni. ;)
Proste ji porad jeste milujes, to nelze potlacit ze dne na den. Nekdy vubec.

reagovat 7.12.2017 18:09 - Jirka

asi to bude jak tu někdo...

Jo Mio to uz se obcas prevali a prokopava si rada nozky a hodne vyzaduje moji pozornost.Jak treba ted pisu tak druhou rukou piskam na hracku,protoze porad chce abych neco delal.A spokojena je,kdyz ji mam na sobe.A co jsi Mio ty za znameni? Jo Sany tak to snad ne i ty ctvrtej blizenec:-) No ja driv na znameni neveril,ale posledni dobou vnimam jako kdyby v nas vsech bylo neco shodnyho,myslim v rozdvojenych pocitech tak jsem zacal premyslet i nad znamenim:-) a diky za malou.

reagovat 7.12.2017 18:31 - Alice

Ahój tak už jsem na pevnině ještě přes 100km kamionem po Švédsku,udělám víkend v pondělí náklad a zase zpátky.Koukám že mám lásku puštěnou Sany,já jsem tam tak trpěla na tý lodi.Ty voole Vildo mi snad dej odškodnění pak:) ty si na klepnutí.Já tě taky něčím vystraším a pak tě zavřu na loď vo.le! a uvidíš to peklo! Jirko dej jí pusinky,musíš mi jí pak nechat i bez tebe,určitě budeš chtít být taky sám ne? A zdravím i Fernanda.No teprve uvidím jak to kde klouže.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *