ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 7.10.2017 23:19 - Jirka

Takhle chceš žít? V...

Ja nevim a co kdyz je chyba ve mne? Co kdyz jsem s ni mel dat tema o tom co chtela mluvit a prekonat se? Pak by treba neodesla.Co kdyz jsem ja ten spatnej,ze jsem treba nudnej nebo ja nevim.Porad si tady opakuju to co mne napsala Milca at to neresim.Treba jela za tou kamaradkou jak u nas byla.Ja fakt nevim.Ja zit takhle nechci,ale bez ni taky zit neumim.Ja jsem na ni zavislej.

reagovat 7.10.2017 23:47 - jak

Chápu, když se chce třeba...

být sama, jak se projet. Pár dní byla sama a jela pěkně daleko, Ona má spěchat za dětmi a užít si je a ne mluvit jen o prasárnách a pak táhnout někam jinam.

reagovat 7.10.2017 23:48 - Jirko

Ja nevim a co kdyz je chyba...

tak v tobě chyba rozhodně není. Pokud tedy není chybou, že nejsi úchyl.

Kokosový olej

reagovat 8.10.2017 00:20 - Jirka

Presne,musel bych se vlastne naucit byt uchyl.Taky mam takovej pocit,pak by byla urcite spokojena,ale jak se to naucit? Jak popirat sam sebe? Jde vubec neco takovyho? Uz jednu chvili jsem sam sebe presvedcoval,ze s ni kouknu na swingers,ale kdyz vim,ze by k tomu melo dojit v blizky dobe je mi z toho divne a vnitrne se mi nic takovyho vlastne nechce.Je to totalne v pr..li.Jenze i kdybych aspon tu swingers prekonal tak z daleka nejsem jejich predstav.Jo tak kdybych privedl treba dalsiho frajera do trojky,ale to by bylo takovy peklo,ze ne jen,ze bych nefungoval,ale jeste bych se poblil a mozna i omdlel.

reagovat 8.10.2017 04:53 - Jiříku nešťastný

Presne,musel bych se vlastne...

spadl jsi do pasti

reagovat 8.10.2017 07:17 - Pilsnerka

Presne,musel bych se vlastne...

Ach jo Jirko. Ani ty ani já nemáme dobré období. Ale co se týká Alice tak taky věřím že se dnes vrátí. Jen možná ne proto že by chtěla ale proto že musí.
Cítím z ní už delší dobu že ztratila takovou tu přirozenou radost ze života. Že tohle co teď žije není její přirozený "modus vivendi".
Ale snažila se a zase bude.
Jestli si to dobře pamatuju tak zítra bys měl odjety ty a Alice by měla mít děti?

reagovat 8.10.2017 08:54 - Jiříku nešťastný

spadl jsi do pasti

...do pasti manipulace, sobectví a obrovské vychytralosti

reagovat 8.10.2017 09:04 - úryvek z povídky, která možná nebude mít pokračování (?)

"Džejáre, honil jsi se"?

"Podej mi prosím tě plínku, Eleno, malinká se pokakala"

"Ptám se, Džejáre, honil jsi se?"

"Elenčo tu plínku..."

"Tak ty mi nebudeš odpovídat na otázky? Jsi nanic, honit se ti nechce swingers party se ti nechce, jsi sráč jedu se projet"

"Elenčoooooo, co bude s tou Zoo a hlavně se vrať jsem na tobě fakt závislej. Miluju těěěěěěě"

reagovat 8.10.2017 09:26 - čtenář 2

...do pasti manipulace,...

Jirka o tu past tady týdny nebo dokonce měsíce prosil ačkoli ho Alice vytrvale odmítala. Vzala ho na milost až když potřebovala rychle najít bydlení. Tohle asi nemůže být pevný svazek.

Ten úryvek povídky nade mnou by nemusel být napsán, kdyby Jirka na otázku - honil jsi si? odpověděl - ano, od rána do večera a myslel jsem na tebe miláčku. Pak by třeba Alice nikam neodjela. Někdy rozhodují maličkosti :-)

reagovat 8.10.2017 09:36 - ale

Jirka o tu past tady týdny...

Tak ta by jela i tak. Prostě vyhovuje jí jiný život. A děti ji neudrží. Jirku má tam kde chtěla, je na něj spoleh ohledně dětí, tak proč si neužívat. Nebude Jirka, dá děti tetce, nebo Miluně a půjde za svým chtíčem.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *