ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 14.9.2017 12:18 - ale

A co chce Alice? Tady pořád Jirka píše, co udělá a jak si musí Alice uvědomit, že by přišla o Anetku, ale nedojde mu, že by o Anetku přišel taky.

reagovat 14.9.2017 12:19 - .

Alice chce S V O B O D U !

reagovat 14.9.2017 12:22 - Lalla

Lallo, kde je psano, ze...

A to si ještě představ, že my v žádném institucionálním svazku nežijeme. Jde mi jen o to, že tito lidé se navzájem a vědomě ničí. Po pár dnech,co spolu žijí, opět změna, vše u nich běží tak rychle.

Kokosový olej

reagovat 14.9.2017 12:22 - Lalla

Lallo, kde je psano, ze...

A to si ještě představ, že my v žádném institucionálním svazku nežijeme. Jde mi jen o to, že tito lidé se navzájem a vědomě ničí. Po pár dnech,co spolu žijí, opět změna, vše u nich běží tak rychle.

reagovat 14.9.2017 12:26 - ano

Přesně! Ničí se navzájem.

reagovat 14.9.2017 12:34 - sany1

A to si ještě představ,...

A jak by tedy meli zit? Co by meli delat, aby se nenicili?

reagovat 14.9.2017 12:39 - Lalla

A jak by tedy meli zit? Co by...

Odpověď neznám. Tu zná psycholog, ke kterému by měli docházet. Ovšem jak říkám, je to vše moc rychle (se měnící).

reagovat 14.9.2017 12:46 - sany1

Odpověď neznám. Tu zná...

Shodou okolnosti mi toto napsal jeden znamy, ktereho povazuji za velmi inteligentniho a empatickeho a jehoz manzelka je shodou okolnosti psycholozka a dle nej velmi dobra:

Víš, myslím, že je na světě jen velmi, ale opravdu velmi málo psychologů, kteří chtějí něco řešit, něco dělat a hlavně opravdu lidem pomoci. Musí to být osobnosti naprosto vyrovnané (sangvinici) což je samo o sobě vzácnost a musí být mimo to inteligentní (což je též vzácnost, chytráků je dost) a musí být empatičtí (těch co si myslí, že jsou je hodně, ale pravda je jiná). To jsou naprosto nezbytné podmínky dobrého psychologa. Vlastně jsou to vzájemné mocniny a proto si myslím, že na naši planetu jich nebude více než 100 (jedno jestli to dělají nebo ne).

reagovat 14.9.2017 12:53 - sany1

Jo,zapomnela jsem dodat, ze ani jim to doma neklape.

reagovat 14.9.2017 12:54 - Lalla

Shodou okolnosti mi toto...

Jen bych dodala. Takový psycholog může mít vystudovanou FFUK nebo UJAK nebo Olomouc,ale neznamená to, že je z něj ihned klinický psycholog.To předpokládá další studium. Prostě psychologie jako věda má spoustu oborů

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *