ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 13.8.2017 01:04 - Miluna

asi tak přede dvěma...

Tak se drž Miuško,dobře se taky vyspi,budeš mít teď klid.

reagovat 13.8.2017 01:04 - Mia

Jo Mio já to ještě nechci...

jasně, děti jsou nejdůležitější a už kvůli nim se to musí zvládnout. Milu dobrou, nějak se mě klíží oči a doufám, že zítra už bude líp.

reagovat 13.8.2017 01:52 - Alice

Milu mě taky píše uplný sračky.Ten je vožralej.Asi jsme ho neměly chtít ani jedna.Co teď s ním?

Kokosový olej

reagovat 13.8.2017 02:07 - Alice

A co ti vlastně psal? Já vůbec nemůžu spát.A já tě mám pořád ráda to se neboj.Mě neztratíš.Jen to bydlení každá svý a občas se navštívit,no nevidíš to už jako nejlepší?

reagovat 13.8.2017 02:38 - Miluna

A co ti vlastně psal? Já...

Je Aličko já taky ještě nespim já chvíli spala odpoledne.Psal mi že sem bláznivej úchyl a ty že si incestní dobytek a další různý výčitky.To jsme teda s nim dopadly a ty nakonec hůř když s nim máš Anetku.No záleží jak to myslíš mezi námy to navštívení? Já si neumim představit jen tě vidět a nesmět na tebe sahnout:-( Ale to teď neni důležitý chápu.Ale sem ráda že si napsala.

reagovat 13.8.2017 03:08 - Alice

Je Aličko já taky ještě...

Tak ať táhne a nechá mi samotnou! Ať si najde svůj byt.Tohle vzniklo jen kvůli že jsem s ním nechtěla na výlet a dělá z toho velký průser a k tomu žárlí.Tak co chce zkoušet hru na rodinku!! Jak chce pak řešit jiný problémy a sere mi že nadává i tobě!! Fakt ubohý!! Tak dobře že si z toho nic už neděláš.Vidíš nemá to cenu.Ten průser mám nakonec já.Jak mám s ním teď vycházet:( achjo Milu ,to je teda noc.

reagovat 13.8.2017 07:00 - Alice

Tak ať táhne a nechá mi...

Co si stěžuješ.Za to všechno můžeš poděkovat jen Sany.Ta tady do tebe a Jirky hučela.Hlavně přemlouvala Jirku na společném bydlení s tebou. Máte se přece střídat v ježdění,to vám taky přiklepla. Kdybys jí neposlouchala a hlavně Jirka, mohla jsi mít klid.Ale to ne,hned si podle její rady nechala Jirku nastěhovat.Jdi si stěžovat k Sany a ne k Miluně,té jen děláš těžkou hlavu.

reagovat 13.8.2017 07:10 - Pro Jirku a Alici i Milunu

Jirko
Dělat starosti Miluně i tam, kde by si měla dát dohromady životní hodnoty a vrátit se pokud možno do klidu, může jen neskutečné hovado.
Alice
Nezatěžuj Miluně ještě více hlavu a vrať se k radám Sany. Zvedneš jí tak sebevědomí.
Miluno
Chceš.li se brzy dostat z ústavu, nezvedej Jirkovi a Alici mobil, nečti a vymazávej zprávy.

reagovat 13.8.2017 07:38 - laddiss

Cigny mají hodnoty jen v dávkách

reagovat 13.8.2017 10:09 - Mia

Milu, jak jsi se vyspala a jak je ti? Doufám, že líp. Napadlo mě, zablokuj na mobilu Jirky a budeš mít od sms pokoj.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *