ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 13.8.2017 01:52 - Alice

Milu mě taky píše uplný sračky.Ten je vožralej.Asi jsme ho neměly chtít ani jedna.Co teď s ním?

reagovat 13.8.2017 02:07 - Alice

A co ti vlastně psal? Já vůbec nemůžu spát.A já tě mám pořád ráda to se neboj.Mě neztratíš.Jen to bydlení každá svý a občas se navštívit,no nevidíš to už jako nejlepší?

reagovat 13.8.2017 02:38 - Miluna

A co ti vlastně psal? Já...

Je Aličko já taky ještě nespim já chvíli spala odpoledne.Psal mi že sem bláznivej úchyl a ty že si incestní dobytek a další různý výčitky.To jsme teda s nim dopadly a ty nakonec hůř když s nim máš Anetku.No záleží jak to myslíš mezi námy to navštívení? Já si neumim představit jen tě vidět a nesmět na tebe sahnout:-( Ale to teď neni důležitý chápu.Ale sem ráda že si napsala.

Kokosový olej

reagovat 13.8.2017 03:08 - Alice

Je Aličko já taky ještě...

Tak ať táhne a nechá mi samotnou! Ať si najde svůj byt.Tohle vzniklo jen kvůli že jsem s ním nechtěla na výlet a dělá z toho velký průser a k tomu žárlí.Tak co chce zkoušet hru na rodinku!! Jak chce pak řešit jiný problémy a sere mi že nadává i tobě!! Fakt ubohý!! Tak dobře že si z toho nic už neděláš.Vidíš nemá to cenu.Ten průser mám nakonec já.Jak mám s ním teď vycházet:( achjo Milu ,to je teda noc.

reagovat 13.8.2017 07:00 - Alice

Tak ať táhne a nechá mi...

Co si stěžuješ.Za to všechno můžeš poděkovat jen Sany.Ta tady do tebe a Jirky hučela.Hlavně přemlouvala Jirku na společném bydlení s tebou. Máte se přece střídat v ježdění,to vám taky přiklepla. Kdybys jí neposlouchala a hlavně Jirka, mohla jsi mít klid.Ale to ne,hned si podle její rady nechala Jirku nastěhovat.Jdi si stěžovat k Sany a ne k Miluně,té jen děláš těžkou hlavu.

reagovat 13.8.2017 07:10 - Pro Jirku a Alici i Milunu

Jirko
Dělat starosti Miluně i tam, kde by si měla dát dohromady životní hodnoty a vrátit se pokud možno do klidu, může jen neskutečné hovado.
Alice
Nezatěžuj Miluně ještě více hlavu a vrať se k radám Sany. Zvedneš jí tak sebevědomí.
Miluno
Chceš.li se brzy dostat z ústavu, nezvedej Jirkovi a Alici mobil, nečti a vymazávej zprávy.

reagovat 13.8.2017 07:38 - laddiss

Cigny mají hodnoty jen v dávkách

reagovat 13.8.2017 10:09 - Mia

Milu, jak jsi se vyspala a jak je ti? Doufám, že líp. Napadlo mě, zablokuj na mobilu Jirky a budeš mít od sms pokoj.

reagovat 13.8.2017 10:23 - Miluna

Milu, jak jsi se vyspala a...

Špatně Miuš jen nějaký 3h sem spala.Ale jak se to dělá to blokování? Já tady tu možnost v nabídce nenam:-( mam strach co zas bude psát je to ubíjející a vim že jak je sám nasranej tak mi chce deptat:-( asi mu úplně lichotilo když sem pro něj plakala ale když už to dělat nebudu tak vidim jak se jeho chování mění.

reagovat 13.8.2017 10:34 - Mia

Špatně Miuš jen nějaký...

Milu no já jsem jednou blokla člověka, který mě psal a bylo to v nabídce jak přišla sms, nevím, jak to vysvětlit. Ale ty si poradíš, jsi na mobil šikovnější než já. Tak to mě mrzí že máš další blbej den. Já jsem taková nijaká, to víš, přemýšlím co mě tam čeká. Mysli na něco pěkného, představuj si Milánka, jak jde první den do školy, s aktovkou na zádech a jak mu to sluší. Bude to cobydup, ten čas děsně utíká.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *