ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 13.8.2017 11:31 - Miluna

a víš, že nad tím taky...

Miu tak sem tady docílila názoru že nejlepší je bydlet sám a mít svuj klid,to je k nezaplacení a zatim si půjdu taky.Už to vidim tak jak to napsala i Alča.Nebudu se stěhovat s nikym jen kvůli sexu.Podívej jak to dopadá,člověk se může zbláznit i ze svý rodiny.A podívej jakou cítíš úlevu když si sama.Strašně ti přeju ať už máš konečně klid.A kdy myslíš jak ti bude večer v noci jako dneska? Jste teď tady muj vzor ty a čtenář2 je muj vzor.No a Jirka byla bych moc ráda aby mi teda dal pokoj.Všechno špatný je pro něco dobrý aspoň sem to poznala včas jakej je.Sem jen pro něj terč na vybíjení zlosti.Sms byli hnusný že ta hnusota mi probudila a jestli chtěl aby mi bylo hůř abych se tu víc složila tak mi naopak otevřel oči.Chudák Alča,jaký má možnosti,buď ho trpět a nebo možná přijde o Anetku:-(

reagovat 13.8.2017 12:01 - sany1

Co si stěžuješ.Za to...

Lhari zk. To uz presahuje vsechny meze, jako potkat te, tak fakt snad dostanes pres drzku.
Ja jsem Jirkovi napsala pouze o moznosti Jobshringu, kdyz napsal, ze se nastehoval k ALici. Jsi fakt odporne prase.

reagovat 13.8.2017 12:01 - Lalla

Ahoj Milu, podívej se do Nastavení pak Blokovat a pak Kontakty. Tam by mělo jít blokovat konkretní čísla na mobilu.A drž se, bude lít, uvidíš

Kokosový olej

reagovat 13.8.2017 12:01 - Mia

Milu mě samota vyhovuje. Pokecám v obchodě, s kámoškou na procházce a to mě úplně stačí. Nepotřebuje a nechci kolem sebe lidi. A máš pravdu, stěhovat se k někomu jen kvůli sexu je k ničemu. Je to jen na to, aby jsi byla vždy po ruce, když se bude chtít sexovat. Vztah je ale trošku o něčem jiným. Tolerance, pochopení vzájemná pomoc atd.
No a ono to se mnou nemohlo dopadnout jinak. To je tak, když se těžký depresát stará o dementní bábinu 24 hodin denně.

reagovat 13.8.2017 12:03 - admin

Lhari zk. To uz presahuje...

A nejde to napsat slušněji?

reagovat 13.8.2017 12:24 - Jirka

Miu tak sem tady docílila...

No zablokuj si mi debilito.Ani to stejne neumis.Ja uz budu hnusnej porad! Znicili jste mi zivot obe dve ku.nd.y! Jdete si pichat zase za Marianem nebo za jinym sracem.Nebo ted Milunko budes hledat seniora a druha ku.n.da bude hledat chlapecky vid to je vase zabava prece!! Takhle rodinnej vylet to ne ze jo! Co by se s nejakym Jirkou nekde nudila?! Co?!

reagovat 13.8.2017 12:47 - Miluna

No zablokuj si mi...

Ty sem taky patříš!!!!! Podívej se jak se chováš ke mě když já ti nic neudělala!!!!!! Dej už mi pokoj už mi nezajímáš,buď si sám s těma tvýma vzteklostma!!!!!!!! Poslal si mi do prdele tak co mi otravuješ!!!!!!! Lallo já tu funkci bohužel blokovat tady nevidim,ať koukam jak koukam,ještě se někoho zeptam tady.Miuš tak to vidíš.A asi bych to měla přesně jako ty.S tim sexovánim to je dobrá věta toho se budu řídit a budu si říkat už nikdy s nikym nebydlet abych nebyla nikomu po ruce.Tu toleranci a pochopení a vzájemnou pomoc asi spousty lidí neumí viď když je tolik rozvodů.Jinak těžký depresák vs dementní bábina je fakt vražedná kombinace,teď ale aby se to s ní už vyřešilo než tě pustí aby zas ti jí bratr nechtěl dát pak.

reagovat 13.8.2017 13:05 - Co můžem

A nejde to napsat...

očekávat od takové báby. Sama se chová jak největší dobytek.

reagovat 13.8.2017 13:24 - úvaha

očekávat od takové báby....

Nechtěla jsem to napsat,ale je to tak.Pak se diví,že jí tu nikdo nesnese.Nebo spíš ona se s nikým nesnese.Kdyby to napsala nějak jinak,tak by se to dalo.Ale tak?Jenom provokuje ostatní aby k ní byli taky vulgární.Pak se ale diví.

reagovat 13.8.2017 13:29 - Jirka

A Sany mi bydlet s ni neporadila to jsem chtel sam porad cekam kdy se vzpamatuje! Nezbavi se mi.To by se musela vzdat dcery,ale to ,ze si bude bydlet ve svim a mit dceru to nikdy nedopustim! Bud bude poslouchat jak ja chci a nebo o ni prijde.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *