ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 18.7.2017 02:38 - Alice

Si hodná Sanuško si tak mo c jodná SSanuš màm tě moc ráda,máš pravdu mjsem celá bolavá,všdchmo sse točí to je hrozý no ale já vím,e seomlouvám.Nevím co de dtslo to samo asi jsem se neovládla víš asi to ale já js

reagovat 18.7.2017 06:27 - čtenář375

Si hodná Sanuško si tak mo...

Alice, holka nešťastná, to je dobře, že už píšeš! Sany to tu všechno napsala tak pěkně, že líp to snad ani nejde. To, co se tobě a Radkovi stalo, bylo špatně, to víme všichni, teď jde ale o to, aby ses uzdravila a dala do kupy tělo, a Radek duši. U něj to asi bude běh na dlouhou trať, tobě moc držím palce, abys neměla žádné následky.
Jestli ti to stav dovolí, piš aspoň krátce.

reagovat 18.7.2017 06:29 - čtenář375

Píšu jen krátce, večer víc.

Kokosový olej

reagovat 18.7.2017 06:30 - ...

Pozor! Alice taky vyléčit duši a spolupracovat i s sexuologem!

reagovat 18.7.2017 06:31 - Lalla

Si hodná Sanuško si tak mo...

Ahoj Alice.Jen jsem ti chtěla říct, abys teď nepřemýšlela,jak vše bylo. Nejdůležitější je, aby ses uzdravila. Je dobře, že jsi se ozvala, i když jen Sany. Tato diskuze není od toho, aby tě soudila, je to jen vyjádření názorů a ty prostě nemohou být pozitivní, ale to ty sama víš. Teď na to nemysli

reagovat 18.7.2017 07:54 - Alice

Jsem teď psala ale zmizelo mi to a ještě se to odhlásilo už nemám sílu to psát ještě jednou.Já nevím jestli nemám vir v mobilu.Tak napíšu někdy dýl.Tebe mám tak ráda čtenář375,si tak sympatická ve psaní mám tě tak moc ráda a děkuju a i tobě Lallo vím že máš pravdu,chápu to a jsem na práškách a nejde mi z nich moc vyjádřit co cítím.

reagovat 18.7.2017 08:10 - Alice

Jsem teď psala ale zmizelo...

Aby ses ze Sanusky neposrala.Ty mas rada jen ty co ti lezou do prdele.Dobre ti tak co ti udelal ex.Jeste mu preju aby to dotahl do konce,abys byla po zasluze potrestana.Ty uz musis byt odporna sama sobe,kdyz si dokazala tohle s vlastnim synem.

reagovat 18.7.2017 08:45 - Taky

Aby ses ze Sanusky...

to tak vidim.Dotahnout do konce.Vedela co dela a Sanuska/ctenar375,slizky hadek,ji dela jen medvedi sluzbu.

reagovat 18.7.2017 09:00 - názor

Alice je hlavně nemocná, dokud sama nebude chtít a pokračovat k úplnému vyléčení, všechny rady budou marné. A jinak to ani dopadnout nemohlo.

reagovat 18.7.2017 09:42 - sany1

to tak vidim.Dotahnout do...

Jasne,vsadit do klady nebo dozivoti,to Alici urcite napravi,vid? Ty a ostatni spravedlivi. Proto mame plne kriminaly recividistu,ze Jarine?Kdyz uz mi tady stejne rikate matka Tereza,tak co si pamatuji,tak Buh ma stejne radeji napravene hrisniky a ne vas,co se tady malen ukajeji svym bezchybnym zivotem.To pisu hlavne anonymum.Opet opakuji,vim,ze co Alice udelaA je prusvih,verim ji,ze to take vi a doufam,ze az se da dohromady,tak neco udela pro svou dusi.Jinak z Nemecka je medialne znam pripad sourozencu,kdy snad az po zplozeni tretiho ditete sel muz do vezeni. Ale to byli predtim mnokrat nejprve vyzvani,aby prestali.Myslim,ze ceska justice se od nemecke vyrazne nelisi,tak nechci byt prorokem,ale mozna se nasi 'spravedlivi' toho kyzeneho trestu,ktery preji Alici,nedockaji.Tebe zdravim,Alice,brzy se uzdrav!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *