ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 19.5.2017 23:15 - .

asi si přečetla,že tady...

To je pravda,po řidičích je velká poptávka.A ta představa co psala Lalla tak co ten německý pilot jak to s lidma hodil úmyslně do skály asi před 1-2 roky.Ta představa,že musel projít timhle všim a stejně to nepomohlo.Do hlavy nikdo nikomu nevidí.

reagovat 20.5.2017 09:33 - .

Kde je čtenář 2 a Jarin a Gina a Sany?

reagovat 20.5.2017 11:12 - ?

Kde je čtenář 2 a Jarin a...

Jen se neboj,zase se tady ukážou.Ono jim to nedá sem nechodit.

Kokosový olej

reagovat 20.5.2017 11:29 - Aliccin fanousek

Ja jsi te Alinko vcera predstavoval jak jsi tam lezis v kamionku,pak jsem se podival vedle sebe na starou a mel jsem dost.Moje stara si barvi hlavu jen na cernou,nebo cervenou a ja jsem tak na blondynky a cernou a cervenou nesnasim.Nedas mi sem zase novou fotku,prosim strasne prosim,koukal jsem jak jsi vsechny dala pryc.Proc? Jestli se nekomu nelibis to je jeho problem.Ale,ja te zeru.A jak jsi psala,ze nemusis nekoho z netu,ze muzes mit kolegy,ale vzdyt ja jsem taky kolega.V soucasnosti jezdim rozvazky a vracim se denne domu,ale ridic jsem taky.

reagovat 20.5.2017 11:32 - Ale

Ja jsi te Alinko vcera...

Alice tam nemá fotky už dýl,má tam jen tu jednu.

reagovat 20.5.2017 11:40 - Aliccin fanousek

Alice tam nemá fotky už...

Ja vim.Ja myslel,ze je jen nahradi jinyma a ono nic.Ja ji potrebuju videt aspon na fotkach.Je to moje vzpruha do zivota.Asi platonicka laska.

reagovat 20.5.2017 11:44 - Fanouši

Ja jsi te Alinko vcera...

Když si na blondýnky,tak proč sis bral tvojí manželku?

reagovat 20.5.2017 11:51 - Aliccin fanousek

Když si na blondýnky,tak...

To tak byva,ze na to co jste tak to s takovou nevyjde a pak berete opak.Blondynky vypadaji luxusneji.
Tady moje dalsi milovana blondynka z hitu za nasich let

https://youtu.be/nR-x9B-sXrE

poustim dokola,predstavuju si v ni Alcu

reagovat 20.5.2017 12:11 - jarin origoš

To tak byva,ze na to co jste...

Čau lidi.
Fando, to je spíš taková ohraná mantra, že si chlapi berou opak, moc tomu nevěřím. Záleží na tom, jak si to kdo zařídí. To mně se zase naopak líbí tmavovlasé kočky. Bloncek je všude jak nas*áno, přírodních i chemických, nevím, proč každá druhá ženská se odbarvuje, vypadá to lacině a tuctově, největší provářka jsou ovšem takové ty odbarvené cikánky. To takové černé vlasy minimálně po pás a velké oči, to je pro mne ideál krásy. K tomu štíhlá postava, jemné rysy v obličeji. Takovou mám doma :-) Ale každému se líbí něco jiného. Jak to máte vy ostatní chlapi? A ženské, jaký typ se líbí vám :-)
A jak se máte a co děláte? My se chystáme posedět v kavárně, k tomu dortík a pak někam do centra na procházku. Takže dnes leháro.

reagovat 20.5.2017 12:35 - Aliccin fanousek

Čau lidi.
Fando, to je...

Jarine,docela usmevne jak mame uplne opacny vkus a na stejnou vec naprosto rozdilny pohled.Ja zase vidim tmavovlasek jak nasrano.Tmave vlasy na mne pusobi prave tuctove a lacine.Jemne rysy v obliceji jsou nejhezci,ale to prave u tmavovlasek nevidim.Hlavne cerny vlasy jim delaji tvrdsi oblicej.Jemne rysy vidim u blondynek a hlavne u prirodnich.Ale,shodneme se odbarvene cikanky to je fakt provarka jak pises.Jeste,kdyz jim to jde do takove zluto rezave a k tomu hnedy ksicht to je fakt strasny.Ja jsem na platinove blondynky.Nejhorsi je,kdyz zacne po 30 zena sedivet a v tmavych vlasech je to snadno videt a cim je zena starsi tim cerna barva ubyra na krase a ve svetlych vypadaji mladsi.To je muj nazor tak to vidim ja a kdokoliv to vidi opacne.Aspon je svet pestry.Mate prijemny plan.Pocasi se ochladilo tak je to akorat tak nekde posedet.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *