ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 19.5.2017 21:20 - Alice

Můžeš Alice klidně...

Víš co si myslím že všichni jsme pro někoho strašidlo a pro někoho krásný a teď už záleží co převažuje.Já se ale cítím normální,jsou krásnější ale i různé loserky v mém věku.Ale tebe nevidím,nevím ani jestli si chlap a kolik ti je nevím tak je to takový jako když píšu do prázdna.Ty si fakt trochu víc anonimní viď:) No právě a co je fanoušek taky nevím.Ale píše moc mile ale že by se mi chtělo zase scházet na slepo ani moc ne už.Kdybych chtěla někdy jiný chlapi,tak se stačí domluvit s nějakým kolegou.Milu tak až se vrátíš tak mi napiš ať vím že si v pořádku.

reagovat 19.5.2017 21:22 - Lalla

Jak to víš a jak bys to...

Přečetla jsem diskuzi a k tomuto bych pro zajímavost napsala:

Cockpit Crew i Cabin Crew (ty letušky a piloti) mají velmi přísný až vojenský režim. Vše je posáno v manuálech včetně toho jak má vypadat předletová příprava, délka doby ve službě, jak má vypadat odpočinek na pobytu atd.

Před každým letem probíhá briefing,kde se kapitán a šéf-steward letu ptá, zda měli řádný odpočinek,pak následuje část informační a přezkušování z nouzových situacía prostředků atd.

Po briefingu chodí CC i FC u některých společností někteří náhodně vybraní, u jiných společností všichni automaticky. nebo jinde při pochybnostech kapitána a šéf-stevarda k lékaři na prohlídku, kde jsou prověřovány jejich neurologické reflexy, psychický stav formou odborných otázek,dýchání jako test na alkohol a další látky.

Pokud zaměstnanec selže již na briefingu, je vyloučen z letu a vyměněn za hotovost. vše je mu zapsáno do osobních složek a bude součástí osobního hodnocení. V případě selhání u lékaře to pro něj může mít až fatální následky

V případě, že je takový zaměstnanec vylo

reagovat 19.5.2017 22:28 - no

Přečetla jsem diskuzi a k...

a co?

Kokosový olej

reagovat 19.5.2017 22:52 - jak co

a co?

asi si přečetla,že tady někdo psal o pilotech

Lallo, ty tam někde pracuješ, že to tak dobře znáš?
Těch kamioňáků je málo, už jsem to dnes někomu psala.Berou všechno, co má ruce, nohy a řidičák

reagovat 19.5.2017 23:15 - .

asi si přečetla,že tady...

To je pravda,po řidičích je velká poptávka.A ta představa co psala Lalla tak co ten německý pilot jak to s lidma hodil úmyslně do skály asi před 1-2 roky.Ta představa,že musel projít timhle všim a stejně to nepomohlo.Do hlavy nikdo nikomu nevidí.

reagovat 20.5.2017 09:33 - .

Kde je čtenář 2 a Jarin a Gina a Sany?

reagovat 20.5.2017 11:12 - ?

Kde je čtenář 2 a Jarin a...

Jen se neboj,zase se tady ukážou.Ono jim to nedá sem nechodit.

reagovat 20.5.2017 11:29 - Aliccin fanousek

Ja jsi te Alinko vcera predstavoval jak jsi tam lezis v kamionku,pak jsem se podival vedle sebe na starou a mel jsem dost.Moje stara si barvi hlavu jen na cernou,nebo cervenou a ja jsem tak na blondynky a cernou a cervenou nesnasim.Nedas mi sem zase novou fotku,prosim strasne prosim,koukal jsem jak jsi vsechny dala pryc.Proc? Jestli se nekomu nelibis to je jeho problem.Ale,ja te zeru.A jak jsi psala,ze nemusis nekoho z netu,ze muzes mit kolegy,ale vzdyt ja jsem taky kolega.V soucasnosti jezdim rozvazky a vracim se denne domu,ale ridic jsem taky.

reagovat 20.5.2017 11:32 - Ale

Ja jsi te Alinko vcera...

Alice tam nemá fotky už dýl,má tam jen tu jednu.

reagovat 20.5.2017 11:40 - Aliccin fanousek

Alice tam nemá fotky už...

Ja vim.Ja myslel,ze je jen nahradi jinyma a ono nic.Ja ji potrebuju videt aspon na fotkach.Je to moje vzpruha do zivota.Asi platonicka laska.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *