ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 20.5.2017 12:11 - jarin origoš

To tak byva,ze na to co jste...

Čau lidi.
Fando, to je spíš taková ohraná mantra, že si chlapi berou opak, moc tomu nevěřím. Záleží na tom, jak si to kdo zařídí. To mně se zase naopak líbí tmavovlasé kočky. Bloncek je všude jak nas*áno, přírodních i chemických, nevím, proč každá druhá ženská se odbarvuje, vypadá to lacině a tuctově, největší provářka jsou ovšem takové ty odbarvené cikánky. To takové černé vlasy minimálně po pás a velké oči, to je pro mne ideál krásy. K tomu štíhlá postava, jemné rysy v obličeji. Takovou mám doma :-) Ale každému se líbí něco jiného. Jak to máte vy ostatní chlapi? A ženské, jaký typ se líbí vám :-)
A jak se máte a co děláte? My se chystáme posedět v kavárně, k tomu dortík a pak někam do centra na procházku. Takže dnes leháro.

reagovat 20.5.2017 12:35 - Aliccin fanousek

Čau lidi.
Fando, to je...

Jarine,docela usmevne jak mame uplne opacny vkus a na stejnou vec naprosto rozdilny pohled.Ja zase vidim tmavovlasek jak nasrano.Tmave vlasy na mne pusobi prave tuctove a lacine.Jemne rysy v obliceji jsou nejhezci,ale to prave u tmavovlasek nevidim.Hlavne cerny vlasy jim delaji tvrdsi oblicej.Jemne rysy vidim u blondynek a hlavne u prirodnich.Ale,shodneme se odbarvene cikanky to je fakt provarka jak pises.Jeste,kdyz jim to jde do takove zluto rezave a k tomu hnedy ksicht to je fakt strasny.Ja jsem na platinove blondynky.Nejhorsi je,kdyz zacne po 30 zena sedivet a v tmavych vlasech je to snadno videt a cim je zena starsi tim cerna barva ubyra na krase a ve svetlych vypadaji mladsi.To je muj nazor tak to vidim ja a kdokoliv to vidi opacne.Aspon je svet pestry.Mate prijemny plan.Pocasi se ochladilo tak je to akorat tak nekde posedet.

reagovat 20.5.2017 12:53 - jarin origoš

Jarine,docela usmevne jak...

Mně se ty tmavé líbí, resp. v té kombinaci, jak jsem popsal, tj. holka nesmí mít oškubanou hlavu jako když jí strčí do mlátičky na oblilí a nesmí být příliš tučná. Líbí se mi asi proto, že na mne působí tajemně, připomíná mi takové temné víly.

Kokosový olej

reagovat 20.5.2017 12:57 - Miluna

Já mam názor fanoušku jako ty.Černý vlasy jsou pěkný jen u lidí se snědou pletí.Takový ty bílý ženský obarvený na černo nemam ráda,jsou mi protivný.Ta z videa jak si dal je krásná,výrazná.Jak si tam kráčí po podiu,je to vzrušující i pro mě když sem zvyklá už na ženskou.

reagovat 20.5.2017 12:59 - Robina

Mně se ty tmavé líbí,...

Myslím si Jarine, že Ty oceňuješ nejen skořápku jako Fanda.

reagovat 20.5.2017 13:02 - Miluna

Mně se ty tmavé líbí,...

Asi vim Jarine co myslíš podle popisu by se líbila tahle?

https://youtu.be/StZcUAPRRac

To je jediná tmavovláska co se mi hodně líbí protože na mě působí taky jako tajemně jak píšeš.Ale na ulici takový nějak nevidim.

reagovat 20.5.2017 13:03 - Robina

Ony jsou jen takový dutý nebo červivý ořach, nebo červivé třešně, chcete-li.

reagovat 20.5.2017 13:18 - jarin origoš

Asi vim Jarine co myslíš...

Hm, Miluno, tahle teda ne, Sněhuru nemohu ani cítit, ale ty Rammsteiny si občas rád poslechnu, teď tu myslím i budou mít koncert.
Tak ale abyste teda neřekli, tady jsou moje ideály krásy:
https://www.youtube.com/watch?v=-5ZynJ2CLbQ

reagovat 20.5.2017 13:21 - Miluna

Ony jsou jen takový dutý...

Kdo?

reagovat 20.5.2017 13:28 - no

Kdo?

Třeba vy dvě prohnilý skrz na skrz.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *