ROMOVÉ - jaké máte s nimi zkušenosti?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2004 14:36 - Josef

Jenom samé dobré. Rok jsem měl potíže se zánětem močových cest. Antibiotika nezabírala, pouze wobenzym.

reagovat 26.7.2004 20:57 - Češka

Zajímalo by mne,jak se Vám žije s romskou populací,byli jste taky někdy / i víckrát okradeni / a nepomohli Vám ani policajti,protože se jich bojí?

reagovat 26.7.2004 23:10 - B.H.

Jen ty nejlepsi, jako pan Josef. Jsou vzdy mili, cerstve oholeni, vonavi, ale hlavne vzdy dobre naledeni, vzdy cloveku ochotne pomoci a poradit.
Skoda, ze takovych neni vic!!

reagovat 27.7.2004 12:50 - Zdeněk z OV

Jen ty nejhorší zkušenosti!
Je to verbež!!!

reagovat 27.7.2004 22:16 - To je jedno

Myslím, že jsou mezi nimi lidé slušní a méně slušní stejně jako mezi jinými lidmi. Chodím o berlích a zakopla jsem a upadla. V blízkosti byli dva romští muži, každý mě chytil za jednu ruku a než jsem se nadála postavili mě na nohy. Bylo to od nich moc milé. Jiní romové naopak kroutili nohy tak, jak je mám pokroucené já a smáli se bavili se na můj účet...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2016 22:33 - Steve

Taky by mě to zajímalo :-) neučím, takže netuším jaké jsou dnes možnosti.

reagovat 9.3.2016 08:25 - bohužel

Mě by tato problematika...

si stačí přečíst požadavky na absolventa učňáku v RVP a potom si to srovnat se skutečnými znalostmi učňů. A musí to být každému jasné. Papír snese samozřejmě všechno, ale ralita pokulhává.
Ostatně i proto jsou skoro všichni proti plošnému testování na základkách. Proč asi? Protože by se ukázalo to, co víme na středních školách - kvantum děcek neumí po déváté třídě procenta, zlomky, absolutní hodnotu. Např nakreslit úkol |x|>1 je pro ně zcela neznámo.

reagovat 10.3.2016 01:15 - Steve

ty Svině , cikáni také...

To je fakt ... cikáni se maj jako v ráji ... jsou všude v dět.domovech, lidi si je adoptujou atd. Klokánky a další domovy, všude jsou cikáňata ... Maj hotel, doma by měli hovno, špínu, řev, špatnej příklad, žádné české moderní návyky atd. atd. Nic proti Ro'mum ale je to bohužel tak!

A znám i několik Křest'anských rodin který si z lásky vzali cikáně na výchovu a postarání ... on se jim pak odvděčil jak jinak - útěkem, nebo že někde něco ukradl a veká ostuda, basa na dosah atd. prostě to maj v krvi. Někteří tomu stále né a né uvěřit!

reagovat 14.4.2017 21:51 - Steve

ty tvoje názory,ty nedáš pokoj ani tady,ty nevíš o životě vůbec nic a budeš i zde mlejt to samé,kolik je neromských rodin,děti právníků,doktorů a vychovají zmetka?Znám Romskou rodinu ač jsem bílá jak alabastr a tam mají řád a pořádek,děti vychované a je těch rodin víc,víš co je problém,že když něco udělá Rom,hned se to probírá a ukazuje se na to a když bílej,tak je to skoro normální a nic se nerozebírá,běžte už s tím posuzováním ras někam do prdele,jsou lidi a lidi,jsou svině a lidi v pohodě,nemá to nějaké rasové specifikum,pochopíte to už?Resp.ty Steve?

reagovat 14.4.2017 22:04 - A

ještě něco,stěžovala si mi Rom.holčina,že chce pracovat a že ví ,že je jedna práce volná,volala tam a už nebylo místo,když jsem zavolala já,místo bylo,pak jsem zjistila jak to chodí,řeknete příjmení a je vymalováno ,potom jsem tam s ní zajela a hned všechno šlo,protože jsem tam udělala menší vítr,ta holka dnes pracuje a vydělává víc než já paradox,protože si bere práci navíc a dělá soboty a mastí i neděle,pokud potřebují,tak kde je ten zakopaný pes v předsudcích???????????Asi ano...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *