Roman Kindl

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2009 13:17 - Jan

Mám zdravotní problémy,a chci se obrátit na přírodní medicínu.Má někdo z Vás zkušenost s léčitelem Romanem Kindlem?Pokud někdo znáte z vlastní zkušenosti dobrého -kvalitního léčitele prosím napište.Děkuji

reagovat 9.3.2009 15:01 - Reny

Pan Kindl mi moc pomohl, doporučuji.

reagovat 9.3.2009 17:10 - Maja

Odkud je prosím ?

reagovat 9.3.2009 17:15 - marie

p. kindl je v praze v řeznické ulici

reagovat 9.3.2009 20:29 - Hana

Nevíte, zabývá se i onkologií? Děkuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2015 16:51 - Právě,

Nechci pomlouvat. Říká se,...

pokud někdo potřebuje pomoci,je vážně nemocný,pak zkouší úplně všechno.Samozřejmě snadněji naletí.Jedna moje kolegyně byla moc spokojená s jedním léčitelem-podotýkám,on si peníze nebere,považuje to za Boží dar a u stejného byla kdysi dávno i moje sestra,řekl jí,že má silnou cukrovnu,co nejdříve zajít k lékaři na krev.Sestra šla a vůbec nic takového ne neprokázalo.Pak se můžeme léčit a vlastně tou nemocí ani netrpíme.Já už jsem více skeptická,těch šarlatánů je dnes spousta.

reagovat 17.4.2015 08:53 - Patrik

Neznám ho,ale rozhodně bych nedal jen na anonymní recenze na nějaké diskusi. ona to může být pravda, může to být boj konkurence pod různými nicky, nebo jen závist. To se těžko pozná. Jen nechápu, co má za smysl uvádět, že má jen zemedelku? Léčitelství s tím přece nemá nic společného.

reagovat 27.11.2015 20:17 - Hana

No chytrý třeba je, ale jeho knížky maj v každým případě hlavu a patu, a pomoh mi, možná se řekne, že víra ...., byla jsem u něj víckrát, a zdál se mi dobrý, ale na druhou stranu je fakt že se dá poskládat pár věcí a když se je pak umí prodat, a je si člověk jistý v kramflecích, tak už to jede, ale už stejně neléčí, ví někdo proč???

reagovat 21.3.2016 11:08 - Silvie

Mně vždy p. Kindl velmi pomohl. Byla jsem u něj několikrát. Bohužel lékaři si dlouhodobě nevěděli a nevědí rady s mým zdravotním stavem. Vždy po návštěvě p. Kindla a pití jeho bylinkových směsí se mi ulevilo cca na 2 - 3 roky vždy tak, že jsem se cítila zcela zdravá.. Asi mám v sobě nějakou chronickou potvoru, která se vždy po několika letech vrátí. Jsem teď trošku nešťastná z toho, že p. Kindl již poradenství nepraktikuje. Zkusila jsem další 2 bylinkáře, ale bohužel s žádným výsledkem. P. Kindl měl myslím nějaký úraz. Teď jsem na tom tak, že jsem si pořídila pár knížek o bylinkách a na internetu si hledám, co by mi tak mohlo pomoci. Něco již zabralo (vyléčený chronický zánět v čelisti) a na to další ještě musím přijít, abych nasadila správné bylinky.. Všem přeji pevné zdraví.

reagovat 19.12.2016 14:31 - bett.j

pokud někdo potřebuje...

Prosivas ten mohl byste mi zjistit kontakt na toho lecitele co nebere zadne penize , protoze tomu muzu verit je to dar od boha dekuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *