Roláky a šátky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.7.2009 17:57 - Lucie

Ahoj všem,co máte rádi teplé roláky,pěkně až k puse,nebo v zimě vytažené na pusu a nos.Já osobně je miluji a musím se přiznat,že mě tak trochu i vzrušují.To samé mám i s šátkem přes pusu a nos,ten mám ráda při jízdě na motorce,nebo lyžování.Prostě jsem ráda hezky a teple zakuklená.Pokud jste podobného ražení,dejte zde o sobě vědět.

reagovat 9.7.2009 12:27 - Zdena

Taky miluji nošení roláků,ve svém šatníku jich mám asi 10,v tomto letním období s oblibou nosím lehoučký pletený top,ovšem s vysokým rolákem,který mě lehce překrývá pusu,je to paráda a některým mužům se to zřejmně i líbí,stejně jako mě,když přes rolák dýchám.V zimě si beru i dva přes sebe,jeden těsnější ke krku a druhý volnější,přes to vestu.Se šátky moc zkušeností nemám.

reagovat 12.8.2009 06:23 - Jarda

Ahoj, musím přiznat, že mne přímo fascinují ženy oblečené do přiléhavých pletených roláků. Vysoké roláky nádherně zvýrazňují ženský krk. Pokud má žena navrstvené dva nebo více roláků přes sebe, mám pocit, že vypadá velmi křehce a přitom nepřístupně.

reagovat 17.8.2009 13:39 - Linda

No, tak roláky nosím velmi ráda, ale moc takových, které si můžu vyrolovat až na nos, nemám, to potom doplňuju šátkem nebo palestinou... Jen tak dál! Roláky mají zelenou!

reagovat 26.8.2009 12:04 - Jana

Roláky jsou moc bezva,mám je ráda už od dětství,začalo to tím,když mě v zimě ráno vodila mamka do školky napařila mi kulicha a přes pusu mi vytáhla rolák,nebo uvázala šálu.Když už jsem pak chodila do školy a byla starší,tak jsem si v zimě vždycky dávala něco přes pusu a to mi vydrželo až do dospělosti.Jak píše Linda,šátky moc nepoužívám,připadá mi,že tolik nehřejí.Jinak na lyžování na horách,když je fujavice tak nosím pod helmu kuklu,nebo i dvě kukly.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.1.2018 20:05 - Dan

včera jsem pomáhal...

No a teď tu o Smolíčkovi.

reagovat 21.2.2018 08:53 - Míša

Konečně jsem sehnala krásný černý svetr s volným rolákem kolem krku. Moc se mi roláky líbí, ale nemám ráda, když moc obepínají krk.

reagovat 26.3.2018 14:53 - Ondra

/celá ČR/ Stále platí naše nabídka slušně placené brigády pro mladé ženy či dívky které mají v oblibě svetry. Z důvodu neustále se opakujících dotazů v mailech předem upozorňuji, že se nejedná o erotické služby! Tato práce se erotiky netýká ani vzdáleně či okrajově.
Časově nenáročné, žádné vstupní finanční investice. Vhodné pro studentky, maminky na mateřské atp.
Platí stále!
- pište na mail:
sweaters2017@volny.cz

reagovat 6.5.2018 13:38 - Ivana69

Roláky mám ráda,v zimě je nosím téměř každý den. S šátky jsem na tom podobně,vloni na podzim jsem si pořídila takový ten veliký,je krásně měkoučký a nosím ho na bundě uvázaný kolem krku až na pusinu. V současné době,kdy je v ovzduší strašné množství pylu nosím přes pusu a nos uvázaný slabší šátek jakmile jdu ven.Už jsem z toho úplně vyřízená,je to jediná ochrana před tímto svinstvem.

reagovat 19.10.2018 04:54 - Honza

Lidi, kde seženu hodně tlustý svetr s dlouhým rolákem?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *