Co s rodiči?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2001 22:41 - Petra Danková

je mi 19, rok chodím se svým prvním klukem, který je stejně starý. Je normální, že moji rodiče mi zakazují, nebo nepovažují za vhodné, aby u nás doma občas přespával?

reagovat 31.7.2001 03:42 - sona

Můžu Ti říct, že je to normální, mě je 24, a našimi dřív než před rokem, nedovolili také aby moji "kluci" u nás spali, máma řekla, že až to budu myslet s někým vážně, tak možná. Ted chodím s klkem skoro 2roky, a spí u nás. Nediv se jim, já bych také moji dceři kdyby ji bylo pouhých 19let, to nedovolila. A můžu Ti říct, že já jsem u svého přítele ještě taky nenocovala, jeho rodiče si to také nepřejí, u mých kamarádek je to dost podobné. je to normální, ale přiznám, že jsou i výjimky. Možná si vaši myslí, a já také, že ještě budeš mít spoustu kluků, než najdeš toho pravýho, a kdyby u Vás každý nocoval, tak jak by to vypadalo, hlavně v očích právě rodičů. Já jsem na toho svýho čekala do 22, a on právě už u nás může spát. Nic si z toho nedělej, a užívejte si lásku. Zdravím Sona

reagovat 6.8.2001 12:15 - Hana

Ahoj,když mi bylo 19, nesměl můj kluk ani pobývat u nás doma třeba pozdě večer.Jakoby si snad rodiče mysleli,že tím něčemu zabránili.Ani ne, milovali jsme se jinde a bylo to super.Rodiče ale měli "dobrý pocit", jak dcerušku chrání.Teď je mi 30, dívám se na to s úsměvem, je to zkrátka tak, rodiče jsou asi skoro všichni stejní.Jo a pro zasmání...jedni známí, měli mladší dcery , než jsem já, a když jsem si domů přitahla v 18 svého kluka, rozhlašovali o mě,že jsem pěkná ku...,takhle mladá a už si ho vodí domů.Jenže když bylo jejich dceruškám 15 let, už u nich jejich kluci přespávali běžně, dokonce snad spíš bydleli.Takže...názory jsou různé,co??

reagovat 8.12.2001 19:32 - eva

Petro, nic si z toho nedělej. Fakt je to ze strany rodičů úplně normální reakce. Můj kluk u nás taky nemohl přespat, a když, tak ne v mém pokoji, ale v obýváku. Táta mi jednou řekl, že to můžeme dělat kdekoliv jinde, ale ne pod jeho střechou. Alespoň dokud spolu nebudeme delší dobu. Asi nás v tom nechtěl podporovat. (Ne že by se mu to povedlo.) :-)

reagovat 11.11.2004 21:58 - Pavla

Jo me by to rodice asi taky nedovolili,ani bych se jim nedivila,jenze muj nynejsi kluk zije v jinym meste 160 km ode me a tak nic jinyho nezbyva,nasi ho maji radi a uz je to tak nejak dobry,i kdyz jsme spolu zatim jen ctvrt roku...prespava u nas pac jinac by to nemelo moc cenu,sice spi v jinym pokoji,ale verim ze i to casem prejde...asi zalezi na vztahu s rodici,protoze me je teprve 15 let... :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2007 15:33 - xxx

zabit je

reagovat 29.12.2007 15:34 - lea

mě je 16 a od léta u mě spí můj borec...

reagovat 28.5.2009 17:24 - angelika

jiří, máš naprosto stejné názory jako moji rodiče. Bude mi 23 a mám přítele přes dva měsíce. Předtím jsem měla dvouměsíční vztah který nedopadl dobře. Vídáme se taky každý den. Je to úplně normální, je to oboustranné, naopak já bych vydržela třeba den bez něho. on pracuje, takže se můžeme vidět jen odpoledne nebo večer a pak o víkendech. Máma už to nějak skousla, že jsem většinu večerů u něho (chodím domů kolem jedenácté nebo půlnoci), táta je asi na mě jakožto jedinou dceru fixovaný a pořád to vyčítá. mámě pořád ještě vadí přespávání u něho, což bylo zatím jen dvakrát když nepočítám dva víkendy mimo prahu. má řeči že jsem "trapná" a kdesi cosi. Asi už zapomněla jaké to je usínat vedle člověka kterého má ráda, místo cesty domů, plížení se po baráku abych nevzbudila rodiče...Za měsíc jdu na státnice a taky poslouchám že bych se měla místo randění učit. Ale víš co, já jsem tři roky dřela abych se dostala k závěru studia a nehodlám to zahodit. Učit se můžu od rána do večera, ale ten večer bych si chtěla odpočinout a to s přítelem. Stejně bych ty večery dřepěla u televize s našima a neučila se.taky argumentujou že za chvíli přijde jinej. Já to taky nevím, zažila jsem dost zklamání abych nebyla slepě poblázněná. zatím je to nejlepší co jsem kdy zažila, ale to mi nebrání držet si nadhled. Kdybych byla 14 letá puberťačka asi bych to měla jinak.Rodiče(obecně) asi mají problém pochopit, že jejich dospělé dítě nemá jako priority jen pařit a randit, že taky nechce podělat školu.

reagovat 7.12.2010 09:03 - Jarda

Jestli jseš syn, zkus se o mámu pěkně pomalu otřít, když se kolem ní "jako" protahuješ. Prostě ji pošimrej tím svým nádobím.Taky , když ji obejmeš, drž ji pod pažemi tak, abys palcema dosáhl na její prsa, jemně je zmačkni. Když jseš dcera, otři se podobně o tátu.
Pak napiš, jak jsi to prožíval-a...

reagovat 21.3.2018 18:07 - Tina

zabit je

Asi tak no, jako nikdo nemá komu co kecat do vztahů, ať už jsou to rodiče či přátelé. Je to pouze věc daného člověka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *