Řízená detoxikace podle Jonáše

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2005 16:06 - Jitka

Pište sem prosím všichni, kdo máte s touto metodou konkrétní výsledky, jak vše probíhalo, kolik Vás to stálo, jak dlouho trvalo, než se dostavily první výsledky apod.

reagovat 21.9.2005 20:20 - dasulika

Ahoj, já jsem absolvovala pouze první část, je to asi dva roky zpátky. Dostala jsem čtyři produkty od jejich firmy, stály mě před osm stovek. Bylo mi řečeno, že v ních není žádná chemie, jako konzervant účinných látek tam slouží cukr. Bylo to hrozně moc sladký, to je pravda,ale jinak mě osobně úplně k ničemu. Akorát se mi začly dělat pupínky na obličeji, typické pupínky, které mám, když jím moc cukru. Takže pro další léky už jsem si nešla.

reagovat 23.9.2005 23:38 - Veronika

já užívám druhým měsícem kapky imunit, candid a fluorix (nevim, jestli názvy píšu správně) + tableta (nevím název z hlavy), je to první fáze detoxikace. Zatím mám na to kladný názor.

reagovat 24.9.2005 17:37 - Zabinka

No jo,...
Tiez sme to skusali. Ja aj dcera. stalo nas to asi 5000,- /Spolu/ Ale len SK.
Bolo to k nicomu. Ziadne zlepsenie, ani minimalne.
Mozno je to o tom comu clovek veri.
Viem, ze este vela ludi naleti a nechcem nikoho odhovarat. kazdy to musi skusit sam.

reagovat 9.12.2006 12:18 - zuzice

taky jsem neverila. Ale me problemy s alerigemi a exemy me dovedly az k teto lecebne metode. Na zacatku, kdyz pripravky zabraly, jsem citila slabost, mdloby, stazeny zaludek a migrenu, ale to postupne mizelo a stav me kuze se rapidne zlepsil. Take po psychicke strance nastalo vyrazne zlepseni... Tento druh podpurnych lecebnych pripravku spada do celostni mediciny, coz podminuje i zmenu stravovacich navyku, rozpohybovani organismu a predevsim pevnou vuli. Ja jsem se po 25 letech marneho boje se svymi nemocemi na poli klasicke mediciny rozhodla pro jinou alternativu a vyplatilo se. Ted mam psy, spim v perinach, nekycham, neskrabu se a je mi dobre.. Tedy, neni to je a pouze o kapkach dr. Jonase, tyto vsak cely proces vyrazne urychluji. Hodne stesti vsem. Zuzana

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.10.2013 07:45 - jana

Jonášova řízena...

pokud bylo vaše zdraví podlomeno, není to otázka 1 týdne, aby vÁM DETOXIKACE POMOHLA.
Člověk musí být trpělivý a musí také změnit životní styl. NEPŘEJÍDAT SE , omezit cukr, mouku.....................
LIDÉ JSOU NETRPĚLIVÝ raději sáhnou po chem. lécích, které jen problémy na chvíli zakryjí, ale za pár let už jimi nelze pomoci. pěkný den


reagovat 28.10.2013 11:26 - Hell

pokud bylo vaše zdraví...

kdysi jsem to užívala, je to už dávno, pamatuji si jen, že mě to stálo hrozně moc peněz a efekt nulový. Ale je fakt, že v té době jsem změnit životní styl nedokázala, jela jsem pořád ve stejné koleji. Později jsem, jak je zde psáno, životní styl zlepšila. Vyřadila jsem cukr, maso, bílou mouku, pila jsem hodně vody, bylinkové čaje. A moje problémy se zlepšily, ALE BEZ PŘÍPRAVKŮ ZLODĚJE JONÁŠE. Takže můj závěr je - pokud někomu přípravky "pomohou", je to jen v tom, že změní stravování a pitný režim, to ale může i bez vyhazování stokorun a tisícikorun za nefunkční přípravky.

reagovat 12.11.2013 14:05 -

piju aloe vera za 3 dny 3 kg dole pořád čůrám a musí se pít hodně vody min.2.5 litru
je to německá firma nezávazné info
sue73@centrum.cz

reagovat 12.11.2013 16:44 - Ich

piju aloe vera za 3 dny 3 kg...

no tak hlavně, abyses z toho ještě neposrala.

reagovat 29.6.2016 10:39 - Lisa222

Přípravky na pročištění organismu - http://bit.ly/292Tfag

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *