RIVOTRIL

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2006 22:51 - majka

nemáte někdo sním zkušenosti??

reagovat 1.2.2006 00:07 - greta

co to je a na co to je?

reagovat 1.2.2006 00:09 - majka

lék napsali mi ho na uzkosti atd.

reagovat 1.2.2006 00:27 - Martin

Rivotril je antiepileptikum nicméně předepisuje se i na uzkostné stavy. Já sem začal na jedné tabletce 0,5 postupně to zvedl na tři denně a ted sem na dvou. Je to dost návykové a vysazovat se musí pomalu.

reagovat 1.2.2006 00:47 - eva.rokytova

O léku se často hovoří na Panické poruše 1,2,3,4... a teď i na PP5.
T.č. ho na fóru bere například Coala :-))
Jinak:
http://www.drogovaporadna.cz/rubrika.php?rubrika=55

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2017 14:45 - Lucie

Ahoj...je tu někdo, kdo je schopen popsat absťák na rivotrilu? Brala jsem ho 12let a ted mi to vysadili najednou a já procházím něčím šíleným...jako fakt se to nedá zvládnout...viděli jste někdy jak mají absťáky lidi na heroinu?...tak podobný věci se mi dějí..je to vůbec možný? Díky za reakci

reagovat 13.9.2017 06:29 - Lucifer

Snad zodpovím otázky všech, hned na úvod ale musím potvrdit, že Rivotril je svinstvo. Od mal ajsem lě problémy se zadrháváním a k tomu se v dospělosti přidali i tiky, záškuby obličejových svalů a pouchy spánku. Cukalo mi i oční víčko. Nebyly to trvalé stavy, ale jen přechodné, přesto mi neuroložka předepsala rivotril.
Při začátku užívání 0,5g denně (polovina než mi bylo předepsánou se skutečně zlepšila kvalita spánku natolik, že jsem se začal bát ho nebrát. Když jsem měl těžší jednání a potřeboval jsem být v klidu a mít plynulou řeč, vzal jsem si i dva. V roce 2016 přestala být tabletka 0,5 mg k dispozici a na trhu byla jenom 2mg, Přešel jsem tak na půlku 2 mg večer před spaním, časem však toto nestačilo a letos jsem již občas dával na spaní i 2 mg. To mě začalo děsit, přečetl jsem si pár diskuzí na téma rivotril okamžitě jsem rivotril vysadil. Nyní Vám popíšu čím jsem si prošel.
První den: Logicky nic jsem nepociťoval
Druhý den: Paráda, vše se zdá být v pohodě, spánek vše ok, změna nálad není, vše je jak má být
Třetí den: po obědě začala tupá bolest hlavy uprostřed čela a pocit horší artikulace, ale dá se zvládat
Čtvrtý a pátý den stejné příznaky jako den třetí, bolest hlavy, vrací se záškuby obličeje, ale jinak OK
Peko nastalo šestý den, měl jsem nohy jako z gumy, nemohl jsem chodit, začaly se mi klepat nohy, obtížní i donést si čaj, nebyl jsem schopný dát dohromady delší souvětí, cítil jsem úzkost, selhání. Zde jsem zvažoval, že se k tabletkám vrátím, vydržel jsem. Noc ze šestého na sedmý den byla nejhorší v mém životě. Celou noc jsem nespal, klepaly se mi ruce i nohy, potil jsem a svíjel se v posteli až do rána. Přestože jsem večer nic nepil, tak jsem celou noc běhal na záchod, průjem a nadměrné močení. Ráno jsem si připadal jak zombie. Do práce mě musela zavést manželka. CO mě ale překvapilo, že ráno jsem měl na váze o 2 kg méně, než den před tím, mám proto pocit, že v souvislosti s abstinenčním syndromem jsou ovlivněny i ledviny a srdce a zpočátku dochází k zavodňování těla, aby poté došlo k jeho odvodnění. Po této hrozné noci jsem se ale v průběhu dne probral a psychicky se začal cítil lépe, jenom hrozná únava a vyčerpání. Odpoledne jsem si koupil bylinný přípravek na usínání hypnox a noc ze sedmého na osmý den jsem spal 6 hodin a ve 04:00 ráno jsem se vzbudil vyspaný, plný elánu. Fakt se cítím dobře. Dnes je osmý den a doufám že to nejhorší mám za sebou. Peklo fakt 6. a 7. den. Chtěl bych zdůraznit, dá se to přežít, ale pozor na to zavodnění. Jak kdyby 3-5 den méně fungovaly ledviny, a poté chodil člověk na malou každou hodinu aniž by pil.

reagovat 28.9.2017 16:53 - Dasa

Ahoj dnes mi vysadili frontin a nasadili Rivotril 0,5 a mam si ho davat rano ,nezaspim od neho?neviete?

reagovat 28.9.2017 16:54 - Dasa

Ahoj dnes mi vysadili frontin a nasadili Rivotril 0,5 a mam si ho davat rano ,nezaspim od neho?neviete?

reagovat 28.9.2017 16:54 - Dasa

Ahoj dnes mi vysadili frontin a nasadili Rivotril 0,5 a mam si ho davat rano ,nezaspim od neho?neviete?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *