Rituály Pěti Tibeťanů jsou víc než pouhé cviky - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2001 18:08 - Lucie

S článkem mohu jen souhlasit, Tiběťany cvičím přes rok a cítím se mnohem lépe, shodila jsem i nějaké to kilo, což je pro ženu samozřejmě příjemné. Zajímám se i o jiné duchovní praktiky a Tiběťané jsou pro mě vhodnou kombinací.
Zdraví Lucie

reagovat 2.9.2001 18:08 - Lucie

S článkem mohu jen souhlasit, Tiběťany cvičím přes rok a cítím se mnohem lépe, shodila jsem i nějaké to kilo, což je pro ženu samozřejmě příjemné. Zajímám se i o jiné duchovní praktiky a Tiběťané jsou pro mě vhodnou kombinací.
Zdraví Lucie

reagovat 31.10.2001 15:50 - mary

Pět Tibeťanů perfekně zmírňuje bolesti zad. Doporučuji začít jen s menší dávkou cviků a pak si množství postupně přidávat (jen podle vašich pocitů).Časem zjistíte, že to opravdu účinkuje.
Zdraví Mary

reagovat 29.11.2001 09:39 - Hela

Mala som veµké bolesti chrbtice aj krížov. Cviky mi veµmi pomohli, cvičila som 2 roky 5 cvikov po 21 krát. Po operácii žlčníka som si dala pauzu a teraz pokračujem. Citim sa veµmi dobre a všetkým ich vrele doporučujem.

reagovat 28.1.2003 08:21 - daniella

Začala som cvičiť cviky Päť Tibeťanov, dostala som sa k 9-násobnému opakovaniu jednotlivých cvikov a odvtedy som sa necítila dobre,bola som po cvičení pol dňa ako na "kolotoči", bolo mi zle od žalúdka, ako na vracanie. Čo som robila zle, cvičila som rýchlo alebo nedôsledne ? Kto mi poradí ? Ďakujem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2015 10:54 - eva

Asi 3 týdny cvičím Pět...

Cvičím už téměř rok a na začátku jsem to také "hnala". Začala mě bolet záda, kyčel...po čase jsem se vrátila na začátek, nejdříve 3 cviky a každý týden přidávala. V současné době je to v pohodě a těším se na každé cvičení. Začni s menším počtem a vychutnávej si každý pohyb:-)

reagovat 2.1.2016 20:42 - lucie

Pořádám kurzy Pěti...

Renato,delas je i v Plzni?

reagovat 3.1.2016 01:56 - Ivan

Ono totiž záleží na správném provádění cviků ale také na kondici konkrétního člověka. Většinou něco lidé buď neudělají dobře, nebo něco prezenou. Tato a podobná cvičení vyžadují mít raději zkušeného učitele, který poradi. Věnuji se taichi a chikung a to je také vynikající metoda jak pro fyzické, tak duševní zdraví a energii. Věnuji se tomu několik desítek let, a mám vyzkoušeno, že to funguje po všech stránkách. Pět tibetanu jsem cvičil zpočátku 90tych let jako doplněk za působilo silně energeticky. Protože ale nebyl kvalitní učitel, přestal jsem ho cvičit a zůstal u svého.

reagovat 7.6.2018 22:54 - mato

Začala som cvičiť cviky...

Mam tie iste pocity po zvyseni opakovani

reagovat 7.6.2018 23:11 - pokud člověk nic léta nedělá,

a najednou to prase v sobě rozhejbá,tak tělíčko bolí.No jak by asi ne.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *