Rituál

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2014 13:43 - Jasmína

Prosím, neznáte někoho, kdo by mi udělal rituál na přivolání partnera? S rituálem zkušenost mám, pomohl mi, ale bohužel se čarodějka odstěhovala mimo čr:( Hledám proto někoho jiného, na ceně nezáleží, vím, že ingredience jsou drahé. :)

reagovat 7.2.2014 10:41 - Znám

Znám a radui ti dám zcela zdarma- přestaň být slepicí a někoho ulovíš raz dva.

reagovat 11.2.2014 17:57 - Rose

Ritual je prazdny hrnek. Nenapijes se!

reagovat 11.2.2014 17:58 - Rose

Kartarka Ti vzdy poradi, jen at neztrati zakaznika!

reagovat 15.2.2014 11:07 - Vendy

Ahoj, jednu znam, mohu predat kontatk, ale nevim, jestli do toho pujde, je to moje znama, byla i po svete u samanu a ruznych duchovnich, je dobra, mne to vyslo, ale jak rikam, nevim, jestli by pomohla cizimu cloveku...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2017 10:39 - Shogun

Když se věci nedaří a je...

to je střízlivý a pravdivý názor skeptika.

Je tu ještě druhá půlka pravdy, kterou od místní hlásné trouby jehovismu rovněž neuslyšíte, protože to je mimo její rozpoznávací schopnosti. Šamanství a léčitelství (nebo, chcete-li, "čarodějnictví") je profese vysoce užitečná pro komunitu. Je to profese, která tu byla a prospívala stovky tisíc let předtím, než začala duchovní moc vynuceně přecházet do rukou kněží. Nejdřív polyteistických, posléze, aby byla cesta duševního otrokářství završena, monoteistických.

Ať to byl šaman, kouzelník, léčitel nebo kněz - duchovní specialista byl ve všech dobách zároveň obdivován i obáván, zároveň srdcem komunity i cizincem. Projevy jsou v každým druhu komunity odlišný. Kdo soustředí (údajnou nebo skutečnou) magickou moc, ten ji může použít, aby pomáhal, nebo aby škodil. Je to jako s nožem: dá se s nim vyříznout rána, nebo podříznout krk. Samozřejmě, že většinou pomáhá, jinak by ta profese nevznikla a neudržela by se. Je ovšem otázka, ČEMU pomáhá: jestli pomáhá jednotlivým členům komunity vyřešit jejich problémy, nebo pomáhá především vládnoucí třídě udržovat pořádek a kázeň mezi poddanými.

Kecy, naznačující, že duchovní specialista je v pohanských komunitách vždycky nenáviděn, to není nic víc než primitivní propagandistická lež fanatických křesťanů, která vypovídá o tom, že daný pisálek o tom buď ví naprostý hovno, nebo sprostě lže.

reagovat 27.6.2017 20:23 - Petr

to je střízlivý a...

konečně normální názor.

reagovat 28.6.2017 11:44 - nejvetsi fanatik je ateista

Za uplynulých 150 let byla evoluční teorie zobrazována všude – od školních učebnic po učené publikace – jako vědecký fakt. Ve skutečnosti stojí na velmi nejistých základech. Každé tvrzení, které evolucionisté v minulých 150 letech učinili bylo později vědou vyvráceno. Evolucionisté se nakonec vzdali snah dokázat svou teorii a namísto toho začali hledat jak ji podepřít takovými prostředky jako jsou propaganda, demagogie a otevřené lži. Jejich cílem již není bránit vědeckou teorii, ale naopak trvat na prosazování tohoto nesmyslu, který má být vědecký.

Mnozí badatelé tvrdí, že evoluční teorie je od samého počátku jen nebetyčná pitomost, a skutečná věda to nyní postupně odkrývá. Přineseme důkazy, které evoluční teorii trhají na kousky.

Osobně se omlouvám všem těm lidem, kteří v dobré víře, přijali celým svým srdcem evoluční teorii. Podle mne víra v evoluci musí být vírou daleko větší nežli víra v samotného Boha. Upozorňuji, že následující článek může být pro mnohé z nás šokující.

reagovat 29.6.2017 07:08 - Error

Za uplynulých 150 let byla...

Máš pocit, že by tato diskuse měla něco společnýho s evolucí nebo že by se někdo tu bavil o evoluci? Tak sem ty sračky nekopíruj!

reagovat 29.6.2017 10:33 - rr

potrebujes WC a vezmi si dost papiru

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *