Co řikáte na snahu vědců vyvinout bezalergenní kočky? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.7.2001 09:34 - Hanka

Podle mne ty kočky budou pěkný ubožáci. Vždyť i obyčejně přešlechtěná plemena koček či psů mají velké zdravotní problémy a jsou mnohem náchylnější k nemocnem než kočky divoké či obyčejní voříškové.
A co se týče lidí - ti by se měli zaměřit na léčbu alergie a ne podle své alergie přeměňovat svět. To si myslíme, že změníme všechny pyly, roztoče, zvířata? A že nám to projde?

reagovat 6.7.2001 09:25 - Petra

Zase o milión zbytečných pokusů na zvířatech víc :-(. Pro alergiky už dávno byla vyvynutá nealergenní kočka - plyšová. A má i další výhody.

reagovat 9.7.2001 08:19 - Natálie

Souhlasím s Hankou. Když příroda kočkám ten protein dala, tak ho asi potřebují, i když to lidské průzkumy neprokazují v tuhle chvíli. I naše alergie jsou následkem nějakého zásahu do přirozenosti. Nebudeme si přeci všechno předělávat a přizpůsobovat jen proto, že jsme si zavinili alerigii. Člověk by vždy měl začínat od sebe!!!! Dost mě to rozčiluje.

reagovat 9.7.2001 10:28 - Roman

To je fakt strasny cim uz se v te americe nezaobiraji. Dalsi vyhozeny prachy zbytecne. Nemyslim si, ze kdyz budou kocky bezalergenni, bude jich na ulici min. Lidi je budou vyhazovat a trapit stejne, i kdyz budou treba mluvit...Meli by se delat pokusy na lidech a zjistit co je spatne v nas...

reagovat 13.7.2001 16:31 - jitka

Je to postavene na hlavu. Ucelnejsi by bylo pouzit prostredky a sily na hledani pricin a lecbu alergii. Pripomina mi to pohadku Silene smutna princezna, ve ktere kral zakazal v celem kralovstvi smich, misto aby se snazil rozesmat svou dceru. A kocky ten protein nepotrebuji asi stejne jako lidi nepotrebuji mandle, slepe strevo, 2 ledviny (staci 1), delohu a podobne detaily....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2008 22:52 - Pytlík

yv tady vyvádíte, já tu kočku bez chlupů nechci, nechci ani s chlupama, právě jdu utopit šest koťat a kočky aby neměla další, tu kurvu kočicí dám do pytle a budu s ní mlátit o obrubník, ažý ji přejde chuť na mrouskání.

reagovat 22.3.2008 00:46 - Mája

Nealergenní kočka vám vadí?Tak to mě víc vadí pokusy třeba kvůli kuřákům,kdy se do koček a psů uměle fouká kouř,aby se vidělo,co to dělá s plícema.Ta kočka přinese aspoň nějaký užitek.

reagovat 27.8.2009 21:56 - eva

pan Pytlik uz asi tie macicky utopil,len nechapem ako na tento svet prisiel on.Zeby ho omlatili o obrubnik v utlom veku?RAZ SKONCI V PYTLY ON SAM.

reagovat 10.5.2011 22:45 - xxx

Neskutečný!!! A nechcou třeba vyvinout hypoalergenni lidi?! To by byl aspoň vynález! Na některý mám fakt alergii, jeden člověk mi vyvolával pocit zvracení! Chudák kočky,stovky jich umřou, než je vyvinou a pak je pořídí lidi děckám na hraní, takže je zas utýrají majitelé. Paráááááááááááááááda!!!

reagovat 4.6.2012 20:56 - Zjevně bezalegenní kočka

http://hobby.idnes.cz/vrtulnik-z-mrtve-kocky-07x-/hobby-mazlicci.aspx?c=A120604_145412_hobby-mazlicci_bma

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *