Co říkáte na možnost vrácení daní?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2009 12:59 - Karel

Co říkáte na možnost vrácení daní živnostníkům, co nyní navrhuje vláda v rámci protikrizového opatření?'

reagovat 6.2.2009 07:37 -

Těch 100 - 150 tisíc by měl dostat každý občan. Jedině to by bylo spravedlivé.'

reagovat 14.4.2009 05:26 - syslik

Ses fakt ubohej. Co bys udelal s tema 150 tisicema, vyhodil za blbosti. Podnikatele ty penize investujou a budou vytvaret pracovni mista. Ale je to typicky vetsina lidi vidi tak maximalne pet metru dopredu.

reagovat 14.4.2009 07:22 -

Podnikatelé si budou jenom mastit kapsy.
'

reagovat 14.4.2009 07:58 -

přesně.takový podnikatele známe.furt by jen brali,neměli se pouštět do podnikání když na něj nemaj takovej zaměstnanec továrny na tři směny se 14000 by si to zasloužil víc než nějakej sysel nenažranej'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.9.2010 12:34 - pusttemektomujatomurozumim

na bohate ser a chudym dej
nevim proc by nejaky posrany podnikatel mel jeste dostat prachy
misto toho aby je daly chudsim obyvatelum

reagovat 23.9.2010 22:47 - xy

No protože současná vláda nezastupuje zájmy poctivých zaměstnanců, ale zájmy podnikatelů z nichž valná část jsou zloději, zbohatlíci a vyvrhelové. Tupolánek musí být naprosto spokojený, jeho plán mu totiž skvěle vyšel, správně tušil oslabení ODS (ovčanské demagogické strany) a část voličů "převed" do "nové" TOP 09, která pro tento účel byla vytvořena. Naštěstí "reformy" jeho následovatelů budou nejspíš tak trvdé, že příští volby do PS vyhraje na plné čáře levice a to tak, že si tihle modrofialový chameleoni ani neškrtnou. To je jediný pozitivum, že se snad už lidi probuděj až bude opravdu zle.

reagovat 5.7.2016 17:18 - Rudolf

Dávání peněz nikomu nikdy neprospělo. Lidé musí dospět a vzít svůj život do vlastních rukou. Co vám kdo dá, tak vám dá jen aby jste mu sloužili. Zvýšení přijmů, investičních příležitostí a pod, to ano, jen do toho nesmí zasahovat stát, protože je ten nejhorší hospodář. 2/3 daní stát utráci na platy nadbytečných úředníků, stavby paláců a tunelování.

reagovat 21.8.2016 18:42 - Olin

No protože současná vláda...

Stát podnikatel likviduje neuvěřitelným způsobem. Zkus si ty chytrej otevřít kovárnu, pujč si od všech kolem milion, přestav dům a začni vyrábět mříže, vrata a kování na zakázku. Začátek je krásný,budeš dělat hezké věci a na výstavách tě ocení, nasmlouváš si i kšefty a budeš spokojeně 14hod. denně makat, aby jsi vše vyrobil. A pak? Polovina odběratelů ti nezaplatí, prodají zboží a peníze si nechají a jen dáš další a další peníze za soudy. Skoro polovička peněz mi vůbec nepřijde a ježště z toho musím zaplatit 21% dph, i když je nedostanu. A Stát? jen kontrola sociálky, pak zdravotky a furt něco, že půl měsíce člověk nemá čas pracovat a furt někam vozí nějaký papíry. Zákonů je tolik desítek tisíc, že se v nich nikdo nemá šanci vyznat, úředníci si myslí, že je vše jejich a občan je jen obtěžuje a politici jedou jen svůj business, + se snaží vybrat od lidí víc a víc peněz. Je to jako když se snaží z krav dostat ještě více mléka tím, že jí mlátí přes žebra.
A do toho zneužívaj situace s utečencema a pod, aby zavedli zákony omezující svobodu lidí, které vůbec problém neřeší, jen jim dávají větší moc a vliv. Nevidím řešení jak dál.

reagovat 21.8.2016 19:56 - chichi

Musím se smát tady těm příspěvkům namířeným proti podnikatelům. Když jste tak chytří, zkuste si sami podnikat a uvidíte, jak se budete muset ohánět. Když je to tak jednoduché a podnikatelé se mají jako oprasata v žitě, proč nepodnikáte také?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *