Co říkáte na DVB-T,máte ji už?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2008 17:31 - Dastyn

Už přijímáte digitální televizy?Já už pár let ano a jsem s tím moc spokojenej mnohem lepší než analogová televize,kvalita obrazu byla špatná a ted ještě rozšiřují nabídku TV a to bude několik let pokračovat a co vy?

reagovat 22.9.2008 14:32 -

Dastyn, místo dívání na TELEVIZY doporučuji raději zopakovat si českou gramatiku.

reagovat 22.9.2008 18:08 - Bára

Nevím, jestli je vůbec co rozšiřovat, programy v televizi stojí za starou belu, tak už se pár let na televizi nedívám, stejně mám plno zajímavějších činností. Že se přechází na digitální vysílání jsem postřehla nedávno a je mi to fuk, ani pořádně nevím, v čem to má být jiné.

reagovat 22.9.2008 21:17 - Petr

Souhlas s Bárou, televize je co se týká programů pro mě téměř nepoužitelná (zejména Nova a Prima). Set-top box využívám hlavně pro kvalitní poslech rádia.

reagovat 24.9.2008 11:28 - Dastyn

Hele nikdo není dokonalej,kdybych měl byt do důsledku tak v mnoha diskuzích je gramatika jako hrom tak máš co dělat než všechny napomeneš!Mě postačí zatím programy co jsou,od novýho roku se budou dále rozšiřovat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2008 13:43 - Tinntin

Zjímavá diskuze.

K původnímu tématu - digitální televize. Před rokem jsem řešil možnosti příjmu televize v rodiném domku. Kabelovku jsem díky ceně a kvalitě zavrhl jako první. Příjem analogového signálu po proměření mizerný. Digitální pozemní vysílání bude u nás k dispozici až od 1.9.2009. Příjem přes pevnou telefoní linku včetně všech poplatků neskutečně drahý. Nakonec přijímám digitální signál přes satelit. Kvalita vynikající, žádné poplatky, pouze pořizovací náklady kolem 11 tis.

reagovat 29.9.2008 21:46 - Ales

Chytam, krome kabelovky, i DVB-T, a to jak prazsky tak i ustecky vysilac. Musim rici, ze nekdy je zvuk i obraz dost trhany. Hlavne vypadava, kdyz pozuvame mobilni telefon (napr. prichazi SMSka). Takze urcite v blizke dobe kabelovku neodhlasim.

reagovat 3.10.2008 21:07 - Dastyn

Co se týče kvality signálu obou MUX tak je přijímám ve 100%kvalitě,tak jsem z těch štastnějších.

reagovat 3.10.2008 21:30 - Jan

Přidám se k této diskusi. Já už mám přes dva roky DVB T a docela mě zlobí to občasné kostičkování a výpadky obrazu i zvuku, jinak je to dobrý a mnohem lepší obraz a zvuk než jsem míval s analogem. Jsem východně od Prahy a trochu v dolíku a před sebou mám věžáky, takže analog bez zesilovače nešel a i tak duchů bylo dost a záleželo i na počasí. S DVB T je to o něčem jiném. Jelikož jsem měl i satelit, časem jsem si koupil Kartu na CS link a tento příjem balíku programů je v naprosté pohodě, takže hlavně používám satelit a DVB T mám jen pro případné nahrávaní na DVD rekordér, když koukám na jiný program, než chci nahrávat. Ale nesouhlasím s tím, že stejně v TV nic není. S DVB T přibyly další kanály a do budoucna ještě budou přibývat a to by u analogu nešlo a kvalita je jasná výhoda.

reagovat 3.10.2008 22:42 - Dastyn

Jane máš ůplnou pravdu,budou postupně přidávat TV už od ledna a myslím že až dají dohromady vysílač Žižkov,budou v pondělí a v uterý 6a7.10 měnit anténu za novou a zvýší výkon z 10 na 100kw tak ti kostičkování od listopadu už nebude dělat.Já fandím DVB-T.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *