RIAPS, Praha

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.10.2006 11:23 - Martina

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s krizovým centrem RIAPS na Praze 3, případně na kterého psychologa nebo psychiatra se obrátit? Díky

reagovat 5.1.2007 23:11 - xxx

jo, jsou tam docela dobri, i kdyz jejich linka duvery je na dve veci. ale jinak se zdaji fajn, kdyz jsi normalni a chces pomoct, tak ti pomuzou

reagovat 25.5.2008 22:57 - tereza

ta linka je fakt děsná.tak trochu jako parodie na psychologickou pomoc...

reagovat 26.5.2008 00:47 - lála

Obrátila jsem se na tu linku jednou asi před 9 lety s dotazem. Děsná se mi nezdála. Naopak, splnila co jsem od ní očekávala.

reagovat 28.7.2008 02:09 - iveta

Mám také zkušenost s riaps. Tou linkou důvěry. Je fakt děsná. Plácání nesmyslů a unylé vzdychání pracovnic.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2016 22:24 - Kuba

Já Riaps navsívil dnes, záchavt uzkosti, spatna medikace. vysazený neuorl. Má psycholožka je na dovolene tak me odkzala na ně. Prvotní zusenost byla hrozna, jákasi arofantní doktorka, volala sestře predem, ze na mě ted nemá čas a že si musí odpočinout.Domluvili sme se že prijdu za dve hodiny zoet. To uz zde byl pam)n doktor, sel sem hned k nemu. Velmi milí, lidsky přístup, poradil mi a posyktl první nemoc. Určitě doporučit, od toho tam jsou a pomoct vám posyktnout musí. Ale záleží asi na jaem lekáři. Spíše bych ale doporučil Bohnice, tam jsem byl také jednou a řístp byl opravdu dobrý. Človek proste musí jen chvili počkat, mají toho hodně.

reagovat 1.2.2017 09:09 - Ondra T.

Mám pozitivní aktuální zkušenost z nedávné pětidenní hospitalizace a následního pětidenního stacionáře (desetidenní stacionář co vím dávají jen v opravdu velmi vyjímečných případech). Velmi lidský přístup všech, jak sester/terapeutek, tak psychologů i psychiatrů. Negativní zkušenost s mladou psychiatričkou, kterou jsme všichni překřtili na "cirkusačku" - blondýna do 30ti let, lakomá na úsměv, s výrazem ve tváři "je mi všechno jedno", oblečení i makeup jak na maškarní či do cirkusu, s předepisováním AD či jejich změnou bez jediného slova se nemazlí. Ale jinak veskrze pozitivní zkušenost, tedy pokud odmyslím to, že jeden tam jde s nějakým jedním-dvěma konkrétními problémy a oni ho tam pak hezky rozeberou na prvočástice a vyráchají mu ústa v pomyslném bahně u pomyslného osobního dna. Ale to je nutno brát jako jakýkoliv jiný lékařský zákrok či pomoc - nejdřív vám je zle, aby vám pak někdy v budoucnu bylo lépe. Prostředí je velmi pozitivní - místo mříží na oknech, linolea a kachliček tam jsou žaluzie, koberce, zařízení celkově působí spíš jako v hotýlek či útulná čístá ubytovna.

K negativním ohlasům výše - bohužel i v RIAPSu pracují jen lidi a bohužel i tam můžete narazit na situaci, kdy třeba jedna-dvě sestry onemocní a pak tam zůstane jen jedna na denní stacionář/ambulanci/příjem. Ono je nejlepší tam zkrátka dojet a odsedět si v čekárně svoje, než vás přijmou (stejně jako v jakémkoliv jiném ambulantním zařízení). Očekávat na jakékoliv ambulanci to, že vás přijmou hned je trošku hloupost :).

reagovat 24.2.2017 22:03 - V.

Dnes jsem na RIAPS přivedl rodinného příslušníka, který potřeboval urgentní psychiatrickou pomoc. Byl jsem překvapen opravdu skvělým přístupem. Mohu jen doporučit.

reagovat 10.1.2018 21:42 - Monika M.

Dnes jsem na RIAPS přivedl...

Mela jsem zachvat.S velmi erudovanym lekarem v RIAPSU jsem si po prijeti nakonec povidala,co a jak o lecich a stavech.Uklidnil me a doporucil nejakou lecbu.Moc mi tam pomohli.

reagovat 10.1.2018 21:43 - Monika M.

Mela jsem zachvat.S velmi erudovanym lekarem v RIAPSU jsem si po prijeti nakonec povidala,co a jak o lecich a stavech.Uklidnil me a doporucil nejakou lecbu.Moc mi tam pomohli.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *