Relaxace - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2006 10:15 - johnny

je to dobre

reagovat 23.11.2006 10:29 - J.K.

lecba mi pomohla

reagovat 13.1.2007 18:13 -

Pokud jste z Ostravy, zvu Vás srdečně na bezplatné relaxace do klubu Meditcentrum

v Porubě.

Více informací: meditcentrum"seznam.cz

reagovat 3.3.2008 23:01 - zdenca

zajimalo by mne ,jestli to funguje i na deprese.a take jsem se chtela zeptat j.k.na to,jak ji ta lecba,primo pomohla.

reagovat 2.6.2009 16:39 - simona

Ahojte, já teda můžu jako super druh relaxace doporučit polárium. Pro ty, co nevědí o co jde, jde o tzv. ledovou saunu, tedy to, kdy se vystavíte na krátkou dobu mrazivým teplotám. Dostala jsem poukaz na polárium jako dárek od přítele(koho by to zajímalo, tak našel to na www.zlutaraketa.cz) a byl to úžasný zážitek. Pomohlo mi to jak tělesně, tak duševně..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2010 10:07 - Veronika

Ahojte, já teda můžu jako...

Jo to super vec, souhlasim. ja chodim do Polaria v teplicich, ted je tam pres zapakatel.cz akce na slevu kryoterapie, vsem doporucuju - nejen na posileni imunit, dopbiti baterek, ale i na lecbu koznich chorob, nemoci kloubu atd.

reagovat 2.12.2010 20:26 - Michaela

Tak nevím, já jsem v poláriu byla s celou rodinou, ale nějakej super efekt jsem nezaznamenala... jenom nám pak všem byla asi týden pořád zima...:(((

reagovat 21.4.2017 22:57 - relax

Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

reagovat 23.12.2017 22:35 - sdfg

To je v dnešní době docela vzácná věc. Je to asi dost individuální. Co možná nejvíce se vyhýbat stresující zátěži dle mého není dobrým způsobem jako dosáhnout relaxace.
Kombinace zátěže a klidu bude asi lepším,jak se říká,že někdo usnul spravedlivým spánkem.Vše si musí člověk zasloužit,co si nepořipraví sám,tak v dospělosti mu jeho papá a mamá nepřipraví.
Techniky relaxace jsou co vím,po vypětí,povolit a pak se dostaví relaxace.Stejně tak jako po námaze umět vypnout a zrelaxovat.
Dnešní doba je poněkud vypjatá,takže často je někdo napjatý a přetažený vlastně pořád,často intelektuální pracovníci,ani nemůžou usnout a léčí to pak normálně u doktora.
Lidí v západní společnosti dokonce mění svůj obor ,protože nedělali dlouho vůbec nic jiného než tu práci.Jako jeden spoluautor googlu,založil firmu na řetězce marihuanových obchodů,prý marihuana je drogou třetího tisíciletí a do deseti let bude rozšířená.
Tak nevím u konzumačních drog bych relaxaxi nehledal,docela jsem i viděl neurotické kuřiče marihuany s menší stíhou.

reagovat 25.12.2017 21:23 - Karel

Nejlepší pro relaxaci je, myslím takzvaný Jogový spánek = Joganidra. (Stačí zagůglit.) A nebo potom Schultzův autogenní trénik.
Pokud má někdo větší problémy a chce relaxovat, pak je dobré pravidelně využívat i poslední myšlenky před usnutím. A zaměřit se při tom na sledování dechu s nějakýmm Pozitivním přáním. Při pravidelném dlouhodobém opakování se mohou dostavit velmi zajímavé výsledky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *