Reklamy na hubnutí ve Vlastě a podobných časopisech

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.6.2007 00:36 - Samiel

Už vás nebaví klamné reklamy na hubnutí ve Vlastě a podobných časopisech,neměly by s tím redaktoři něco udělat?Vždyť si hrají nejenom ze zdravím mnohých lidí..
Při dnešním spěchu si potřebuje žena posedět a počíst si ve svém oblíbeném časopise,ve kterém najde mnoho užitečných rad,které pomůžou,ale pak jsou tam tyto reklamy,např. Eguiba,SlimaCtiv,Die perfekte.. KeikoSlim,které slibují neuvěřitelné zázraky a vy si řeknete,proč to neskusit,vždyť je to
časopis,kterému věřím a důvěřuji,který by neobsahoval něco co není pravda.. A pak jen doufáte a jste jen zbytečně zklamané..
Ale netvrdím!!!,že přípravky nemusí fungovat,ale kolikrát to vyšlo.. a sice ještě ta záruka vrácení peněz,ale na oplátku co to poštovné a balné,které si účtují.. (někdy i 250,-)
Stále skouší Vaši trpělivost,tak proč jim to nevrátit a neprosadit si víc,než jen dojemný příběh,jak kila mizí nekonečnou rychlostí,jak
se za Vámi muži začnou opět otáčet,či jak se Vám změní manželství v opět to dokonalé,jaké bylo dříve,či krátké povídání celebrity.. Tímto mnohdy získáváte pouze klamné naděje a to za mnohdy pracně vydělané peníze,kterými kdybyste to věděli,byste raději koupili něco pěkného svým dětem,nebo sobě..
PS:Dobré věci existují jen díky malé či větší revoluci

reagovat 20.6.2007 15:37 - ...

hm a co jako navrhujes?...

reagovat 21.6.2007 12:31 -

A prej nebýt žen,my lozíme pořád po stromech..

To musíme opravdu všechno vymýšlet za Vás??

Je to Vaše zdraví..

Ale tak třeba Česká Obchodní Inspekce..

Oddělení,který by bez svého důkladného testování nepustilo přípravek na český trh..

Pro začátek by to stačilo hm?

reagovat 21.6.2007 12:41 - Realista

To víš, že jo! Ale na to ženská nemůže přijít. Ta dokáže jenom žrát všechny reklamy, kupovat ty šmejdy, okrádat rodinu (za to by bylo několik botiček pro děti), hledat vinu v druhých a doma pořád pičo..t, p.čovat a pič.vat!

reagovat 28.6.2007 20:05 - Ženská

No jo, co byste po chlapovi chtěli!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2008 14:27 - Alma

Nikdo si to nekupujte, nejen že to nefunguje, ale prachy vám nevrátí.Nejlepší je jíst střídmě a víc se hýbat a vísledek se dostaví, sice ne tak rychle jako u "zázračných preparátů", ale zcela jistě.

reagovat 8.4.2008 13:22 - serach

no ale jde ne každý muže cvičit někteří já jsem necvičila a zhubla a zdravě

www.snama.cz/altea-16

reagovat 3.8.2009 09:32 - Dominika

nazdar.....chcem sa spitat potrebovala by som schuudnut.....je keikoslim dobri....citam ze si schudla 8 kilo,,,,a kde si to kupila prosim?za odpoved vopred dkaujem

reagovat 6.10.2011 22:16 - Paja

Ona je reklama a reklama. Některé reklamy viz. inzeráty na různé náplasti, hubnoucí čaje ap. jsou skutečně na nic a nejlepší je hned obrátit stránku, ale mám i opačnou zkušenost. X let jsem nemohla zhubnout a pak jsem v jednom časáku četla o krabičkové dietě. Vzhledem k tomu, že mám hodně náročnou práci, málo času na vaření i nakupování, řekla jsem si, že to zkusím, i když je fakt, že to není nejlevnější záležitost ... Odebírala jsem měsíc krabičkovou dietu od I feel well a za ten měsíc zhubla 7 kg!!! A ani po tom, co mi jídlo přestali vozit, tak jsem kila nenabrala ..;-)

reagovat 6.10.2011 23:16 - PAJO

A KOLIK ŽE TO STOJÍ? 20 TISÍC NA MĚSÍC?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *