REIKI - opravdu fundovany ucitel

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.2.2008 01:57 -

Ahoj, uz od detstva sa potykam s problemamy, ktore poslednou dobou vyustili do dlhotrvajucich psychickych a fyzickych potiazi. Nie som schopna najst sposob, ako sa z tejto tazkej situacie dostat. Som ako \"ziva mrtvolka\" - akoby som vobec nezila, len prezivala. Citala som, ze reiki dokaze pracovat s energiou. Chcela by som to vyskusat. Zaroven som sa vsak docitala, ze zalezi tiez na tom, kto vam toto sprostredkuje; v sucastnosti je tak rozsirene, ze sa mu venuje \"ktokolvek\", aniz by si uvedomoval nejake hlbsie suvislosti, usiloval o moralnu \"cistotu\".
Poradi mi prosim niekto fundovanu osobnost? Niekoho, kto sa reiki zaobera snad od jeho prvopociatkov v Cechach? (Zijem v Prahe). Dakujem za radu a i za pripadne nazory na reiki, ci ine cesty ozdravovania tela a duse.:-)

reagovat 1.3.2008 10:41 - Anna Z

Zaobírám se reiki jiz od 1993, jsem ReikiMaster/ucitel a mohu ti potvrdit,ze se skutecne jedná o práci s clovekem pomocí energii. Reiki pracuje na úrovni telesné, psychické a citové a pomáhá lidem tak jak je v dané situaci nejvíc potrebné. My sami nevíme co je pro nás nejdulezitejsí k lécení v dané situaci - reiki to ví... Samozrejme, kdyz to je ta vesmírná, bozí síla , která námi vládne a rídí celý svet. Stvorila vsechno co známe a je inteligentní dobrotivá a mocná.

Já sama jsem sice z Prahy, ale jiz dávno tam neziji tak ti bohuzel nemohu poradit vhodnou osobu, jiste ale nekoho najdes v tvé relativní blízkosti, kdyz se podívás na internet a zadás otázku napr.reiki v praze ? Také bych ti doporucila, az nejakého mistra najdes tak si udelat sama na reiki kurz a to se potom muzes lécit i sama sebe i jiné. Preju ti hodne zdaru a posli do univerza tvoji prosbu o pomoc spojenou s zádostí, aby se ti do cesty dostal ten pro tebe nejlepsí reikiucitel a kdyz to opravdu láskypln

reagovat 6.3.2008 08:22 - pisatelka

Ahoj Anna. Dakujem za Tvoju odpoved!Chcela by som sa este opytat, aky je Tvoj nazor na "liecenie" na dialku. Niektori totiz vyhlasuju, ze je to mozne. Je to pravda? Dakujem za odpoved! Pekny den. Monika

reagovat 7.3.2008 09:01 - Anna Z

Ahoj Monika!Posílám reiki na dálku taky, je to mozné. Muj názor na to je velmi pozitivní a lze to delat i kdyz dotycný o tom neví - je to asi tak jako kdyz pozitivne na nekoho clovek myslí aniz by o tom ta osoba predem vedela.. Pri reiki, kdyz se posílá lécení na dálku tak se musí vedet a umet jak, to se na kurzu clovek naucí. Nekterí lidé tvrdí, ze se to musí predem ´dotycnému ohlásit, muj názor a praxe mi dovoluje to delat i bez vedomí té ci oné osoby - samozrejme za predpokladu, ze to clovedk delá uprímne s láskou a vúlí té osobe pomoci, nikoliv ublízit. Reiki nikdy nemuze nikomu ublízit, je to vesmírná bozí síla. Naopak ale kdyz by clovek chtel nekomu poskodit nelze to tak pres reiki udelat, ale naopak by se ta negativita obrátila proti nemu samotnému jako bumerang. Reiki je totiz pouze pozitivní a nemuze ani nechce nikomu skodit. Kdyz tak by si ten clovek skodil sám sobe tím ,ze by vysílal neco spatného na druhého ! Tak tomu rozumím aspon já a tak to i praktikuji.

Snad jenom, ze to jde snadneji, kdyz potrebný clovek je tomu naklonen - reiki prijmout - , to jde jiste jeste rychleji a snadneji. Ale jako vsechno ostatní nic nejde zpravidla den ze dne, obzvlást, kdyz jsou ty ruzné potíze dlouhotrvající a staré.

Myslím, ze ti udelá dobre, kdyz ti reiki poslu, uvidíme jak se budes cítit. Co ty na to ? Mej se zatím dobre a ted ti reiki poslu.

reagovat 7.3.2008 09:14 - Anna Z

PS. Monika, jeste by ses mohla podívat a zkusit tu derivacní koupel co prý pomáhá vyloucit zbytecný balast z tela. Najdes o tom tady na techto stránkách. Zdravím . Anna Z

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2011 17:27 - hm....

zdá se
ale jistě přijde...

také se věnuji dlouhá léta Reiki, takže se nevysmívám Reiki, ale lidem, kteří si z toho udělali dobrý obchod ve jménu láááásky. Také jsem po očku sledovala jak se z toho udělala masivní zábava a pouťové štěstíčko pro všechny. "Mám Reiki, všechno vím, všechno od teď bude jiné, senzační,jsem léčitel, terapeut, atd...na počkání" .....no sranda. Ale fandím všem, kteří správně pochopili a opravdu s tím umějí pracovat.Jen kurz, i 10.stupeň,kdyby byl, opravdu ale opravdu nestačí. To jsou krom jiného letité znalosti a zkušenosti.

reagovat 14.9.2011 17:35 - hm....

zdá se
ale jistě přijde...

dřív jsem se bála říct nahlas, že mám nějaké reiki, aby se nesmáli, že věřím na bludy, dnes se s t y d í m říct, že mám reiki, protože je to tak zprofanované jako dnešní maturity, cítím se jako kdybych prodávala hrnce po domech.A to ho neučím ani neprodávám.

reagovat 14.9.2011 23:33 - Krize

také se věnuji dlouhá...

Uznávám a vážím si jakéhokoliv náboženství na světě, jakékoliv poctivé filosofie,ale Reiki považuju za čistý obchodní humbuk nic jíného...
dobře postavený kšeft typu pyramida, koupím a prodávám dále a to co nejvíce...
pár lidí se díky tomu stalo bohatými a to je celé...
a hádky mezi obchodníky s tímhle produktem, kdo je ten pravý, mne jen baví, nic jiného...
za pár tisíc koupím poznání a štěstí, děsné...

reagovat 16.9.2011 09:21 - Šárí

Reiki je dobrá věc.
Pochopitelně že kdo se dá oklamat humbukem různých velkohubých učitelů, že je zasvěcen do bůhvíjak úžasného duchovna a že teď už bude jen zdráv a vesel, tak ten prožije ošklivý a zasloužený pád na ústa.

Reiki je jen pomůcka. Duchovní cesta se sice skrze něj nastoupit dá, ale to chce daleko víc než jen nějaká zasvěcení a mávání rukama. Je třeba pracovat tak, jako na každé jiné duchovní cestě, jinak jde jen o frašku. Reiki nic neudělá za nás, pouze nám umožní víc otevřít oči, dodá třeba nějakou sílu navíc, ale to ostatní už je na nás.

reagovat 16.9.2011 10:57 - Krize

hra na duchovno, nic jiného..legrace
ale podle počtu nabídek na Slevínech atd. se zdá, že hru už nikdo nechce hrát
duchovní cesty se nastupují opravdu jinak, ne 3 stupně 1.za 1000, 2. za 2000 a 3. za 15000
to chce práci, úsilí, vzdělání atd..
a ty jejich hádky, kdo zasvěcuje dobře a kdo ne, které " zasvěcení vydrží" fakt sranda..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *