Rehabilitace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.9.2005 15:47 - VeronikaS

Chystam se na rehabilitace kvuli zadum, nejake vodni rehabilitace, masaze, striky, virivka. Jak to tam probiha? Mam si vzit plavky nebo budu naha? Kamaradka me rikala, ze tam byla a plavky pry byt nesmeji.

reagovat 26.9.2005 21:38 - Dana

Jo chodila jsem pred par lety a musela jsem byt nahata, nejdriv masaze, pak vyrivky a pak striky. To se postavis k takove stene a strikaji na tebe vodu z takoveho chrlice proudem.
O nic nejde, zachvili si zvyknes, ze nahota je tam normalni. Vetsinou tam jsou stejne same zeny.

reagovat 10.3.2006 18:58 - Tomášková Hana

Mám zájem zvýšit si kvalifikaci /jsem všeobecná zdravotní sestra /.CHtěla bych pracovat jako rehabilitační sestra /masáže, vodoléčba, elektroléčba atd. /. Kde probíhá nástavbové studium nebo kurzy ? Pokud možno v okrese Česká Lípa, Liberecký kraj. Předem děkuji za odpověď.

reagovat 25.9.2006 16:34 - Franta

Manželka má problémy ze zády a několikrát byla na rehabilitaci. Kromě toho byla i na operaci plic ve FN Olomouc a když měla nastoupit rehabilitaci, tak měsíc musela čekat, až se dostane a dodnes, což je již více jak půl roku má neustále potíže s tím, že tyto rehabilitace nejsou prováděny včas. Proto bych pro zdravotní ústavy navrhoval, aby nástup po operacích byl bezprostřední ještě v té nemocnici, kde se operace provádí a nikoliv s čekáním, až se místo uvolní

reagovat 9.5.2007 18:25 - Dobra

Byla mi předepsána lékařem laserová synovectomie na oba kyčelní kloby. Jak tato procedůra probíhá, poradíte mi, abych byla na vše připravená. Bohužel jsem na internetu nic takového nenašla. Děkuji předem za informaci

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.1.2014 16:59 - Lucy

Já bych ráda doporučila pražskou rehabilitaci, hrozně mi pomohli, nemohla jsem se skoro hýbat (záda), takže velké dík :-D. http://www.rehabilitace.rehasport.cz/ Nejsou v Praze jediní dobří, ale i tak mi zatím pomohli nejvíce, takže doporučuji :-))

reagovat 15.5.2014 17:40 - Aneta Jirsová

Musím se podělit o skvělou zkušenost. Byla jsem teď na rehabilitaci a bylo to perfektní: takže doporučuji http://www.rehabilitace.rehasport.cz/

reagovat 21.5.2014 14:33 - Jiřina S.

Mě by zajímalo jak dlouho taková rehabilitace trvá dlouho. Jsem celkem vytížená, takže nemám čas na dlouhé sezení v čekárně a pak následně u terapeuta...díky Jiřina.

reagovat 15.3.2017 15:41 - Soňa

Co se týče rehabilitací, tak mohu doporučit www.infinity-clinic.cz. Měla jsem velké trápení se zády a lékařka mě odkázala do tohoto zařízení. Paní MUdr. Michaela Tomanová je opravdu odbornice a ví, jak s pacientem pracovat, takže za mě velké díky.

reagovat 20.4.2017 08:34 - Jarmila

Dobrý den, Soňo, jaký je zde přístup a jaké se zde praktikují metody ? Také zvažuji návštěvu rehabilitačního centra, ale chtěla bych něco na opravdu vysoké úrovni, kde bude profesionální přístup a příjemné prostředí pro odpočinek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *