Reconnection

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2010 14:33 - samu

Ráda bych se zeptala, zda máte s touto metodou nějaké osobní zkušenosti.Děkuji.

reagovat 29.3.2010 22:50 - Anna

Ano, mám. Moje doporučení: pokud si chcete nechat rychle vyprášit peněženku, běžte do toho. Vzhledem k tomu, že Eric Pearl je neskutečně nabubřený a hamižný a prodává svou metodu důvěřivcům pomocí MLM, nedá se od toho čekat nic dobrého. Já byla jednou a stačilo :-(((

reagovat 16.5.2010 10:27 - Hanka

Reconnection mi dává impuls k harmonickému soužití se všemi bytostmi této planety a nejen to, můj zdravotní stav se výzarně zlepšil i po psychické stránce.
Našla jsem nový smysl života. Kam se na to hrabou reiki a podobné blbiny. Tohle je reálné!

reagovat 16.5.2010 10:33 - Hanka

Ano, mám. Moje doporučení:...

Milá "Anno" na Reconnection jsi byla jen těžko. To by jsi nepsal/a jednou a stačilo. Reconnection se právě, že dělá jen jednou. Takže jsi byla maximálně na léčení a nebo nám zde jen krmíš uši. Každopádně taky hodně záleží jakého si vyberete praktika. Radila bych někoho s delší praxí. Já jsem si vybrala dobře :o)

reagovat 16.5.2010 20:06 - Soňa

Rekonektivní léčení i Reconnection je zcela individuální záležitost. Každý reaguje jinak, ale u každého energie pracuje tam, kde je potřeba. Nechci dělat reklamu, jsem praktikem rekonektivního léčení, ale musím napsat, že mne těší, když vidím, jak jsou "pacienti" spokojení a uzdravují se.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2015 16:54 - no

ale někdo nemá ani na to...

to platilo na paladina překleplo se mi to...

reagovat 13.6.2015 16:58 - ?

Paladine,dneska musi pocitat...

já si myslim že každý by se chtěl přesvědčit zda to funguje,neslyšela jsem že by někdo kdo jakýmkoli způsobem léčí tvrdil že to nefunguje nebo bz to dotyčnému nemuselo pomoci a přesto plno věcí někomu nepomohlo akorát zaplatil tisíce a doufal,chápu že kdo léčí má s tím daný svůj čas energii atd ale myslim že kdyby zdarma jednou každý předvedl co umí a byly by výsledky tak by to zpětně i příště rád zaplatil a možná víc než by si terapeut řekl...
no ale možná je to i o víře,je totiž tolik metod desítky ne-li stovky že je to možná o tom vyléčí tě to čemu uvěříš.....

reagovat 13.6.2015 17:53 - nechoďte na reconnection

Je to zlodějna a podvod. Eric Pearl je nabubřelý arogantní šarlatán, který sepsal knihu plnou nesmyslů a pak založil první léčitelský multilevel marketing. Necpěte jim peníze do chřtánu. Jsou i jiní léčitelé, kteří se aspoň snaží vyléčit a ne jenom inkasovat peníze.

reagovat 2.2.2016 10:38 - Libella

Nevím, jestli je tato diskuse ještě aktivní, ale znám dobrého léčitele z Kutné Hory, který léčí rekonektivně. Nevyhledávám léčitele, ale to ani lékaře, nicméně, když má člověk zdravotní problém, obrátí se kamkoli, aby mohl být zdravý jako dřív. Pan Alexander mi velmi pomohl s léčbou hluboké žilní trombózy a dnes po ní není na ultrazvuku ani stopy. Překvapilo mě, že léčení je opravdu cítit (nevěřila bych, kdybych nezažila). Má své stránky:
http://ithar.eu/rekonektivni.html


reagovat 2.2.2016 14:23 - reconnection

jsou podvodníci a sekta!!!! Nereagujte na reklamy, které si tu sami píšou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *