rázová vlna

Archiv příspěvků

reagovat 15.2.2013 13:03 - Alena

Prosím o sdělení...

Dobrý den,
s rázovou vlnou a ramenním kloubem zkušenost mám. Rozhodně bolest ramene je menší a i se zlepší pohyblivost kloubu. Dřív jsem se nemohla ani učesat :( aniž by mě ruka nebolela...
Koukněte na www.depilaceplzen.cz
Hezký den, Alena

reagovat 16.2.2013 12:09 - Eva

Tvorbu kalcifikace a...

Zdravím Honzo, můžete se prosím zeptat svého známého kde byl na hilterapii a kolik stojí jedno sezení. Žádné parcoviště v Praze nebo okolí nemohu najít. Děkuji

reagovat 11.4.2013 10:39 - Pavla

Bolesti prstů ruky

Dobrý den ,je vhodná léčba rázovou vlnou pro sportovního lezce na bolesti kloubů prstů,vyzkoušeli jsme laeser,konzervativní klidovou léčbu-8 týdnů)suché jehly,tejpování,masti,léky na bolest a zánět a nic nepomohlo,teď užívá Wobenzym......děkuji za odpověď a radu

reagovat 12.7.2013 20:28 - Hanka

Léčení pomocí rázové...

Musím souhlasit,jsem momentálně po čtvrté rázové vlně a výsledek se zatím nedostavil.Ještě čekám na zázrak,ale doktorka mi již nyní doporučuje operaci.

reagovat 30.8.2013 13:39 - J.

Bolesti prstů...

Mám zkušenosti s Wobenzymem taktéž u léčby bolesti kloubů a u mě zabral. Budu rád, pokud se podělíte se zkušenostmi a výsledky léčby Wobenzymem u Vás.
Díky J.

reagovat 30.8.2013 13:46 - J.

Mám zkušenosti s Wobenzymem taktéž u léčby bolesti kloubů a u mě zabral. Budu rád, pokud se podělíte se zkušenostmi a výsledky léčby Wobenzymem u Vás.
Díky J.

reagovat 17.3.2014 16:57 - Dominik

Hilterapii mají v Brně Chironaxu. Mám patní ostruhu, rehabilitace (vířivka, alektroléčba) příliš nepomohla a teď zvažuji buď hilterapii nebo rázovou vlnu.

reagovat 19.4.2014 15:41 - Marcela

Pro vaši informaci - pan...

Lukáši prosím jak se jmenuje ten doktor v Klatovech?

reagovat 7.6.2014 18:52 - Monika

Není rázová vlna jako rázová vlna. Opravdova rázová vlna je fokusovaná rázová vlna eswl. Ostatní jsou lepší kladívko pneumatiky generované akustické pulzy což je radiální rázová vlna. Vždy se zeptejte co mají za stroj.

reagovat 16.6.2014 19:34 - Lachtis

Ahoj, já měl problémy s častými záněty v ramenním kloubu, pořád a pořád se mi vracely. Rameno při určytých polohách bolelo a tak jsem zkusil po neúspěšném léčení v nemocnicích a rehabilitacích léčbu rázovou vlnou... Zašel jsem k http://www.klouby.com/ Proběhl RTG s tím, že mám lehký výrůstek a zvápnění kosti v oblasti bolesti. Doktor si byl jist, že to odstraní, byl jsem 6 X = 6tis. Kč + poslední dvě sezení jsem ještě dostal injekci (bohužel už nevím co obsahovala) 2x2 tis. Kč. Tedy suma sumárum jsem vyhodil 10 tis. Kč z okna a bolest je úplně stejná :-(

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Lékařské zákroky,přístroje a vyšetřovací metody > Rázová vlna

registrace | přihlásit se