Řasy chlorella - kompletní zdroj živin - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2001 18:45 -

zase šmelina.............

reagovat 3.10.2001 07:33 - Adur

Zájemcům,kteří se chtějí dozvědět více o zkušenostech s používáním Chlorelly doporučuji návštěvu stránek "Pomozte zdraví a staňte se přítelem" na www.volny.cz/harmonie 4.Jsou tam mimo jiné publikovány mimo jiné zkušenosti Dr.Bernarda Jensena (USA), který se přírodní medicínou zabývá více jak 50 let, z toho Chlorellou více jak 30 let.Jsou tam mimo jiné tlačítka Zkušenosti 1 -seznámení s poslední knihou Dr.Jensena o Chlorelle -292 stran informací a zkušeností s podpůrnou léčbou
Zkušenosti 2- výsledky výzkumů užití Chlorelly při léčení chorbných stavů na lékařské klinice University ve Virginii(USA)
Zkušenosti 3-přehled cca 50 ti výzkumných vědeckých lékařských studií o vlastnostech a možnostech použití Chlorelly

reagovat 15.11.2001 21:01 - Petr

Zdá se mi hloupý výkřik ze tmy - Fitmin - šmelina. Každá potravina, potravní doplněk, kniha o osobním růstu, kosmetický přípravek jen tady na "Doktorce" má svoji výrobní a prodejní hodnotu a svůj způsob představení potenciálním klientům. Rohlík je také šmelina?
Zařadil jsem do jídelníčku rovněž chlorellu, i když jsem se z důvodu kvality a nižšího alergického potenciálu rozhodl pro jinou značku, ale rozhodně je šíření myšlenky na alternativní potraviny správnou cestou, ať ji vyšlapává kdokoliv.
Přínos alternativních potravin pro společnost, pokud by si na ně zvykla, by byl takový, že by bylo pohlíženo na současné zdravotnictví jako na šmelinu. A díky povinnému zdravotnímu pojištění bohužel bez práva volby na to, kolik do něj investujeme a jak je s ním hospodařeno.

reagovat 9.12.2001 20:44 - Iva

Vážení, škoda, že ....pokračování momentálně nefunguje.Odkazuji Vás, pokud máte vážný zájem, na www.mujweb.cz/zdravi/zelenezdravi. Dozvíte se co Vás zajímá, pokud budete chtít další podrobnosti, ráda Vás budu informovat. Děkuji za pozornost a přeji Vám krásný adventní čas.

reagovat 19.12.2001 14:55 - Bohdana

Zdravim Petra,

souhlasim s tim, ze ackoliv Firma Fitmin bohuzel nema kvalitni chlorellu, je uzitecna uz jen tim, ze chlorellu jako zelenou potravinu pomaha propagovat. I ja jsem si zkusila take chlorellu od Fitminu, ale nebyla jsem spokojena, takze jsem zustala verna kvalitnejsi znacce. Jen by mne zajimalo, zda mame na mysli tutez? Muzu se zeptat, s jakou chlorellou jste spokojen?

Diky, Bohdana

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.10.2014 11:18 - Sára22

zase šmelina.............

Rozhodně ne, chlorella stoprocentně funguje, sama ji beru a kupuji na tom shopku, který zmiňují http://mojechlorella.eu/

reagovat 28.10.2014 19:25 - Řasy

jsou špína z rybníka. Dobrou chuť.

reagovat 8.12.2014 12:42 - jitkajanoskova

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s užíváním chlorelly? Jaké jsou její účinky? Případně s jakým výrobcem máte zkušenosti?

reagovat 8.12.2014 20:36 - Chlorella

se dříve hojně vyskytovala ve vodě na brněnské přehradě. Teď to trochu zavápnili a je to lepší, ale s nějakou hustší síťkou si jich tam pořád můžeš nabrat, kolik sníš.

reagovat 16.10.2015 13:27 - Klaudie

Pri uzivani po 14 dnech, mi bylo velice dobre. Ppak pauza, posleze 2 tabletky pred jidlem a prujem cely den bylo mi jasne z ceho. I tak jsem asi za tyden zkusila 2 tabletky a opet bolest zaludku jak po rane pesti. Nemyslim si ze by se to melo volne prodavat. Nemam zadne zdravotni problemy, zadne prasky neberu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *