Rakytník řešetlákový - zásobárna živin - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.8.2009 08:01 - jiřička

ano, láká mě:určitě ho začnu používat:Obzvláště s podzimem;

reagovat 9.8.2009 16:06 - Luďka

Je to stará osvědčená věc. Navíc rakytník skvěle chutná. Jen nechápu, proč jsou všechny produkty z něho tak strašlivě drahé. Udělat z něj šťávu je přece tak jednoduché a ani dvouletá se mi nekazí.

reagovat 16.8.2009 23:24 - Jiřka

Paní Luďko zdravím Vás a prosím o radu,kde bych mohla sehnat recepty na šťávy marmelády,džemy a jiné produkty z rakytníku,mám první slušnou úrodu.Děkuji za odpověď.

reagovat 16.8.2009 23:30 - Jiřka

Paní Luďko zdravím Vás a prosím o radu,kde bych mohla sehnat recepty na šťávy marmelády,džemy a jiné produkty z rakytníku,mám první slušnou úrodu.Děkuji za odpověď.

reagovat 18.8.2009 21:05 - ivana

Zajímalo by mne,jestli můžu pítčaj z rakytníku(když má vys.obsah VitE)bez obav když beru prášky proti rakovině,které mi potlačují hormon estrogen.!? Nemůže čaj ovlivnit účinnost prášků?(Arimidex)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2012 20:42 - pro Petru

Petro,proč se rakytník...

Sází se jeden samčí na 6 samičích, protože je zvládne oplodnit (nic vám to nepřipomíná?). Tak, aby převládající větry foukaly od samce k samicím.

reagovat 27.5.2013 09:09 - Iva

Nabízím zdarma sazenice...

Dobrý den, velice ráda bych si vysadila na zahrádce rakytník. Chtěla bych začít si doma vyrábět produkty z něj.Pokud ještě máte stále rostliny jak uvádíte, rády bych si od Vás nějaké vzala a třeba i radu pro začátečníka.
Mohu se s Vámi nějak spojit? Jsme z Plzně.
můj telefon je 724260425.
Díky moc

reagovat 14.7.2013 21:57 - Pavel

Nabízím zdarma sazenice...

Dobrý den, užívám rakytníkový syrup již delší dobu a mohu potvrdit jeho výjimečný účinek. Rád bych ho pěstoval na zahradě. Jestli ještě máte sazenice, byl bych Vám za ně vděčný. Má e-mailová adresa je: rodl@plzen.eu.

reagovat 18.7.2013 08:30 - Zahradnikos

Dobrý den, užívám...

Dobrý den, sazenice rakytníku se v pohodě dají sehnat pře internet. Navíc rakytník je velmi odolná a dobře kořenící rostlina, která se jednoduše pěstuje. Nicméně sázel bych na podzim nebo nejlépe na jaře - lépe se ujme.
Sazenice:
http://www.kotvicnikovafarma.cz/rakytnik-resetlakovy/
Semena:
Produkty na www.elvita.cz
http://www.elvita.cz/4zdravi/0/0/3//9/0/?hledatjak=2&slovo=rakytník

reagovat 9.11.2014 19:53 - Marie

Dobrý den,rakytník máme na zahradě asi 4 roky,mezitím nám třikrát uschnul samec,tak jsme jej dokoupili a už loni keř plodil.Taky jsem sháněla recepty na zpracování a nakonec jsem něco přečetla a něco udělala podle svého. Mám marmeládu,sice je trochu řídká,ale do jogurtu dobrá. Pak jsem dělala sirup za studena,ten je výtečný a zbytek mám zamražený.A z toho zamraženého jednou za týden trochu vezmu,dám do misky,zaliju kvalitním medem a pak denně po lžičkách užívám ráno na lačno jako lék.Upravil se mi krevní tlak,zlepšily se žaludeční potíže,nehoní mě tak často "mlsná",celkově je mi lépe.Můžu jen doporučit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *