rakovinotvorné polypy v močovém měchýři

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2005 17:39 - Jana Havlová

Vážení, po přečtení článků o rakovině jsem nabyla přesvědčení, že i mne bude snad někdo schopen pomoci. Mému tatínkovi zjistili před 10ti lety polypy v močovém měchýři. Do nedávna chodil pravidelně po čtvrt roce na kontroly a vždy mu nějaké nové polypy zjistili. Vyškrábávali mu je z močového měchýře po celou dobu stejným způsobem, až před rokem mu sdělili, že jsou rakovinotvorné a že už jsou II. stupeň závažnosti a tím pádem, je potřeba udělat vývod bokem!!! Tatínek ale toto nechce akceptovat a psychicky je na tom moc špatně. Začíná být i zlý na nejbližší okolí, je hysterický, ale vím, že je to jen hrozný strach. Zkusili jsme samozřejmě již dříve OVOSAN, nyní užívá ALOI a zašel i za léčitelem, který léčí svou energii. Obávám se, že tomu ale nedůvěřuje, a proto ani moc nedoufám v pozitiva. Zjistili jsme, že je ale možná plastika močového měchýře. Bohužel nevím, zda je to možné v tatínkově případě a kde se provádí. Tatínkovi je 60 let. Prosím všechny, kteří o této metodě něco vědí, nebo mají nějaké, kontakty, zkušenosti - dejte mi prosím vědět. Lékaři mluví jen o vývodu a o dalších možnostech nechtějí slyšet. Chci ještě dodat, že zatím rakovina nemetastázuje. Děkuji předem za jakékoliv pozitivní informace!!!

reagovat 3.1.2005 19:08 - Stomik

Milá Jano, k plastice močového měchýře Vám moc neřeknu, ale pokud máte zájem, podívejte se na stránky http://stomik.webz.cz , kterou jsem věnoval stomikům. O urostomii tam toho zatím moc není, ale alespoň si uděláte obrázek o čem to je. Pomůcky pro stomiky jsou dnes velmi komfortní a "hrůza" mezi lidmi přetrvává z minulých let. Osvěta je bohužel dodnes špatná a lidé se bojí něčeho o čem ani nic neví. Já si myslím, že život se dá relativně plnohodnotně žít i s vývodem. Na mých stránkách zjistíte, že jsou lidé, kteří mají i dvě stomie a mají daleko méně let než tatínek.

reagovat 4.1.2005 14:05 - zuzana

Ahoj Jani,po precteni Tvého clanku jsem zas o neco chytrejsi. Vubec me nenapadlo,ze mohou byt polypy rakovinotvorné. Zrovna pred hodinkou jsem mluvila s manzelem o mé budouci operaci zlucniku,kde mam hodne polypu. Vubec nespecham,protoze zadné potize nemam,ale co kdyz ty mé polypy jsou téz rakovinotvorné a oddalovani muze byt nebezpecné? Posledni kontrola byla v srpnu. Radeji pujdu co nejdrive. Dekuji za informace. Reknu Ti,ze mam nahnano.
Zuzana

reagovat 5.1.2005 00:00 - Peta

Nevim jake duvody maji lekari k tomu, ze mluvi pouze o stomii, moznosti je vice, vcetne vytvoreni jakehosi nahradniho mechyre, kde vyvod neni nutny, ovsem takove reseni neni zdaleka mozne u vsech pacientu. Vzdy zalezi na konkretni situaci, anatomickych pomerech,pokrocilosti a lokalizaci nadoru a mnoha dalsich vecech. Takze myslim, ze tuto otazku mohou skutecne posoudit pouze lekari, kteri ho osetruji. Pokud by jste preci jen meli pochybnosti a chteli konzultovat jine pracoviste, vzasade nic nebrani tomu,aby jste pozadali o nazor nekoho jineho-napr.nektere pracoviste urologie ve vetsi popr. primo fakultni nemocnici ktera je k vam nejblize.

reagovat 5.1.2005 00:04 - Peta

Jo a jeste poznamka-varuji pred prenechanim "onkologicke" lecby lecitelum. Rakovina je vazna, casto smrtici nemoc a neni dobre si zahravat. Pokud neni nador pokrocily,klasicka medicina si s nim poradi. K leciteli muzete chodit i tak, ale v zadnem pripade neopoustejte standardni lecebny program v nemocnici, otce by to mohlo stat zivot!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2013 16:32 - Jakub

Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění.
Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí
léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!!
Email: stop.rakovine@email.cz

reagovat 3.11.2013 20:14 - vyléčení všech onkologických onemocnění.

Dejte STOP rakovině -...

Lžeš, šmejde!
Neexistuje universální léčivo na všechny typy rakovin!
Zalez zpátky do kanálu, zmiz!

reagovat 15.12.2015 23:46 - Jana

Dealovat lidem s...

Lidem s různě těžkými a také nejtěžšími onemocněními dealují všichni dnešní lékaři - přitom v této souvislosti, řekla bych, není slovo lékař odvozeno od slova léčit, ale léky - pilulky - farmaceutika - prachy, prachy, bussines, big bussines!!!! A co s tím chcete dělat, když zoufalí lidé ať už z důvodu zoufalství či naděje na vyléčení, nebo z důvodů hypochondrie a touze po naprosté prevenci či co, nakupují ty šmejdy po tunách!!!

reagovat 16.12.2015 09:42 - !!!

On takový balvan 8x9 cm v močáku umí také udělat pěknou paseku!

reagovat 16.12.2015 14:26 - Martina

Lidem s různě těžkými a...

Jano, můžeš být konkrétní? Co jsi si musela od MUDr. koupit? Co dealoval?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *