Rakovina :-(((

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2001 19:48 - Stovik

Dobry den, ja jsem Stovik.. a chtela bych Vas vsechny poprosit o radu...moje inetova kamaradka ma rakovinu delohy..uz byla na trech operacich..uz pry ma metastazy a nechce se jit nikam lecit:-(( odmita jakoukoliv lecbu a nechce jit doo nemocnice...udajne ji zbyva malo casu..silene malo casu:( mesic..dva..je ji stale spatne, hodne zvraci a ze sve padesatikilove vahy ma ted pry 39... my nevime co delat..jak ji pomoci, stale place...pomozte nam nejakou, jakoukoliv radou prosim!!! dekuji velmi vsem...nashledanou Stovik

reagovat 18.5.2001 00:45 - Simča

Ahoj. Hodně jsem teď četla a poslouchala pořady o devitalizaci, protože před lety na rakovinu kůže zemřel můj kamarád. Myslím, že v situaci v jaké je tvá kamarádka, by tato metoda mohla být nadějí. problém je v tom, že doktoři tuto metodu teprv nyní zkouší (i když již neoficiálně byla několik let s velkými úspěchy zkoumána na zvířatech i některých lidech). no ted se to zkoumá oficiálně a zdá se, že starší doktoři k tomu mají velkou nedůvěru, jako ke všemu novému. Myslím, že devitalizaci smějí v omezeném míře provádět jen vybraná pracoviště a pouze na předem vybraných pacientech. takže nadějí by bylo některé soukromé pracoviště, kde to snad mohou dělat. Ale nevím, kde takové existuje. ještě dodám, že v některých případech tato metoda (podvázání přívodních cév k nádoru) pomohla i ve stádiu metastáz.

reagovat 18.5.2001 09:03 - Natálie

Pokud jde o devitalizaci, myslím, že je tady článek nebo téma k tomuto, kde jsou napsaná pracoviště, která to provádí. Stačí hledat slovo devitalizace.

reagovat 18.5.2001 19:12 - Stovik

Ahojky, ja Vam moc dekuji a budu se pidit dale...opravdu silene moc diky..zatim pa Stovik

reagovat 25.5.2001 21:42 - Dasulka

Víš,Stoviku,několikrát jsem už přemejšlela,co bych asi tak dělala,kdybych(nedej bože) měla nějakou nevyléčitelnou nemoc.Víš,já věřim v sílu ducha,takže být tebou-nebo spíš tvojí kamarádkou-zkusila bych třeba jógu,kineziologii,nebo prostě cokoliv,kde se člověk zklidní a zharmonizuje.Důležité ale je tomu věřit.No,asi to zní dost divně,ale takovýhle "metody" dokážou zázraky....hodně štěstíčka.....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2015 22:46 - Andrea

Ahoj Lado! Protože doma...

Ahojky všem, kde iscador koupím. Dík za radu

reagovat 29.12.2015 22:59 - Andrea

TAk sem se dočetla že při rakovině plic nemají dobré výsledky. :o( tak nevím ... než sem se k této zprávě dopracovala, večer v čudu a k ničemu. Máme i metastáze v hlavě a chytám se každého stébla. Pokud někdo kousek stébla máte ... ráda se chytím. Za každou radu budu vděčná.

reagovat 4.2.2016 09:26 - plzen

Prosim o pomoc, tatinek...

zkuste kapky MMS - vyhledejte na internetu od doktora Humpla je tam i návod na užívání. Je to velmi účinné.

reagovat 20.11.2016 18:06 - Velvyslanec

Uzdravení ve jménu Ježíše www.youtube.com Radek Binder

reagovat 29.3.2017 19:39 - ...

http://www.pomoctattilovi.wz.cz/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *