Rakovina plic

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2005 17:56 - Marek

Ake su vlastne priznaky rakoviny pluc?mna by to celkom zaujimalo...

reagovat 8.8.2005 11:33 - Lenka

Dobry den, zajimalo by mne, zda je mozne dostat rakovinu plic rentgenem. Ma babicka byla trikrat po sobe (v rozmezi 1 hodiny) rentgenovana (predoperacni vysetreni) a od te doby ma bolesti na plicich a jiz tri mesice trpi suchym kaslem.
Dekuji za jakoukoliv informaci.
Lenka

reagovat 9.6.2006 11:25 - zora

opravdu rakovinu plic nemůže získat, když byla třikrát po sobě na rtg plic.

reagovat 20.6.2006 13:34 - Alice

Je voda na plicích příznak rakoviny plic

a jak souvisí voda naplicích s rakovinou prsu

reagovat 2.7.2006 21:41 - PAVEL

Bojím se, že mám rakovinu plic. Asi před 8mi měsíci jsem v uzavřené místnosti barvil stříkací pistolí syntetickými barvami motocykl. Bolely mě s toho plíce, tak jsem to barvil asi tři dny po sobě po dobu celkem asi 2h. Bolely mě s toho plíce asi 10dní. Vůbec jsem si neuvědomoval, že to může mět nějaké následky. V poslední době začínám něco pociťovat. Často mám sucho v krku, tak 1x/den se mi chce z ničeho nic kašlat.Když přijdu z diskotéky, tak na druhý den mě píchá v plících, to se mi dříve nikdy nestalo. Nevím, co mám dělat. Je mi 16 a nechtěl bych dělat předčasné scény. Je mi jasné, že se to rodiče stejně musí dovědět. Jenže oni si o mě budou myslet, že kouřím jak fabrika. Je pravda, že jsem dřív kouřil, ale jen max. 5cig/deně. Nešlo by nějakým spůsobem jít na vyšetření, aniž by tam museli být přítomni rodiče?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2014 15:47 - anonymní

Doporučuju všem lidem stránky www.vesmirni-lide.cz jsou tam velmi důležité a pravdivé informace o tom, jak to s námi lidmi tady na planetě Zemi ve skutečnosti je, není to žádné scifi a záleží na vás lidech, co si zvolíte.

reagovat 25.5.2014 17:14 - zima václav

je mě 83 poslední dobou mě při hlubším dýchánípíchá na prsou má strach že mám rakovinu v poslední fázi.přestal jsem kouří několikráte ale nikdy jsem to nedodrželchci proto jít k lekaři aby mě poslal na rtg.moc se bojím.prosím poradte co mám dělat ddále.děkuji moc za radu.

reagovat 25.5.2014 19:14 - Václave

Takhle se rakovina plic neprojevuje. Máš to od zad. K doktorrovi si zajdi ,ale spíš se přikláním že je to od bloklé páteře.

reagovat 28.5.2014 21:54 - jindynka

Dobry den moje maminka ma karcinom plic ktery se neda operovat leci se rok mela ozarky,do minuleho tydne jeji zdravotni stav byl docela dobry ted se to velmy zhorsilo vazi 36kg myslite je jeste nadeje na uzdraveni. : -(

reagovat 23.11.2015 01:41 - KKJ

Doby den, omlouvam se ze obtezuji.

Mel bych otazku jestli v cechach nebo nekde jinde na Zemi treba USA a pod. Lze vylecit Karcinom Plic / Rakovinu plic tim ze se daruji plice. Je to pro me velmi dulezita informace a abych pravdu rekl neco jsem procetl ale moc tomu nerozumim. Muze mi nekdo rici jestli to jde ? Dekuji KKJ

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *