Rakovina plic - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2003 09:04 - Andrea

Rakovinu plic všem kuřákům srdečně přeju, za to, jak tím odporným puchem nekuřákům otravujou vzduch.

reagovat 11.4.2006 10:40 - milan

Prosím co je na tom pravdy ???http://www.revprirody.cz/data/0604/koureni.htm

reagovat 11.4.2006 15:16 - xx

=> Přej a bude Ti přáno Andrejko !!!

 

 

 

reagovat 11.4.2006 18:33 - Era

Jsem kuřačka, odvykám velmi ztěžka, v poslední době jsem to srazila na cca 4 cigarety denně (sláva!), ale, Andrejko, nikdy jsem nečadila nekuřákům pod nos. Když někde lidi nekouří a já mám chuť si zapálit, odcházím ven. Víš, kuřáctví je sice slabost, ale v mém případě není svému okolí tak škodlivá jako něčí nesnášenlivost a neuvážené a zlomyslné házení všech dotyčných do jednoho pytle. Existují i méně viditelné lidské nešvary, které však svému okolí mohou být mnohem nebezpečnější...

reagovat 13.4.2006 14:45 - paja

No,to snad ne?

Muze nekdo k tomu odkazu neco rict?Je to mozny,ze rakovinu plic nevyvolava koureni?Prectete si,prosim vsichni ten clanek/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2015 23:16 - Pavel

Rakovina je opravdu hnusná,dost lidí to možná čeká,nakonec na něco se umřít musí.Kouření je zlozvyk a je lepší s ním přestat natrvalo a hlavně nezačít s kouření na stará kolena znovu.

reagovat 8.3.2015 00:37 - petr

Blb jsem byl,když jsem na vojně začal kouřit.Teď už 20let nekouřím díky darovanému kolu od dětí a ženy k vánocům.Cyklistika mne vzala za srdce,tak jsem všechny kuřácké cajky obřadně spálil a přestal ze dne na den.Tak po dvou letech už jsem se cítil jak o 20 let mladší.4000-5000 km na kole ročně-místa,která bych v životě nepoznal,prostě paráda.V zimě běžky a celkově turistika.Přestat to chce naráz-ne postupně.Žádné náhražky-jen snad žvýkačky či bonbon,neposlouchat kibice.Vždyť tím svinstvem nejdřív živíte tabákové oligarchy a pak doktory-lidi jde to přestat-ne že ne.Znám ý kouřil i 50 denně a dokázal to naráz zahodit. Jen ukázat,že je člověk pánem těla svého-ne nikdo cizí.Tabáku ZMAR.

reagovat 8.3.2015 01:11 - Lena

Blb jsem byl,když jsem na...

Já začala přestávat postupně, tak, že jsem si to ani neuvědomovala kdy jsem vlastně skončila. Nebylo to o tom, že: tak a teď si nezapálím, ale že jsem na to neměla chuť. Po 25 letech kouření, jsem během roku skončila a nyní osmý rok nekouřím. A žádné chutě nemám.
Ale znám dva starší lidi, kteří nikdy nekouřili, ani nebydlí ve městě, ale i přesto mají rakovinu plic.

reagovat 8.3.2015 17:12 - Tutti

Nepochopim, jestli je ta diskuze o rakovine plic nebo o koureni. rakovinu plic muzete dostat klidne jako moje maminka, celozivotni nekuracka, z prechozenych chripek a zapalu plic. Znam vic nekuraku, kteri skoncili s rakovinou plic. To vas doktori utahnou na vareny nudli, kdyz sami nevedi, kudy kam a jak lecit. Tak to svedou na koureni a maji vas tam, kde potrebujou.
A co koureni marijanky, take se kona takove krizacke tazeni jako proti tabaku???

reagovat 8.3.2015 23:22 - Lena

Nepochopim, jestli je ta...

Se nerozčiluj. Cigarety k rakovině plic patří, tak proč bychom nepokecali.
Já se slušně ohradila proti názoru, že přestat se má hned. A také jsem dodala, že znám dva, co rakovinu mají a cigaretu viděli akorát v trafice.
Kdo tvou matku nutil, aby přecházela chřipky???

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Nezařazené > Rakovina plic - komentáře

registrace | přihlásit se