Rakovina konečníku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2006 22:21 - Jindřiška

Je mi 42 let.
V dubnu roku 2005 jsem podstoupila operaci rakoviny konečníku. Operace byla provedena bez následné stomie, přestože je stomie v tomto případě nejčastějším řešením. Hledám někoho s podobným osudem. Ráda bych si vyměnila zkušenosti týkající se návratu do normálu po takové operaci. Pokud budete chtít, pište do této diskuse nebo na můj email: jindriskas"seznam.cz.

reagovat 29.7.2006 19:18 - M

Chtěla jsem se zeptat na příznaky rakoviny konečníku...já si o tom už hodně četla...ale přes to doufám, že to nebude ono....je mi teprve 17....ale skoro všechny příznaky, kromě rychlého zhubnutí...i když jsem něco shodila....já nevím, no pro mě byl šok, když jsem náhodou objevila na konečníku něco jako výrustek nebo lépe řečeno bouličku...myslela jsem si, že je to blobost, ale vážně jsem to nahmatala a byllo to i dobře vidět...je to pár měsíců....o něco se to zmenšilo ale bolí to a hlavně při vyprazdňování...strašně moc....ale k lékaři mám strach jít....i když vím, že bych měla....poraďte mi někdo....prosím....

reagovat 29.7.2006 20:49 - Magdaléna

Tak to budou hemeroidy,manžel tím trpí,tak 3 krát do roka krev ve stolici,bolestivá boulička u konečníku.Najdi si hemeroidy,uvidíš,že je to ono.

reagovat 29.7.2006 21:58 - Jana

M,stačí si v lékárně koupit mast na hemeroidy, za nějakou dobu se ti boulička ztratí, Nepanikař!

reagovat 29.7.2006 22:35 - Honza

Je mnoho krému a desinfekčních prostředků.Nám se osvědčil následující postup.

Je zapotřebí také upravit stravu zvýšením vlákniny. Vláknina je pouze v rostlinné stravě. Proto doporučujeme denně 2-4 tbl. Aloe Fields of Greens, kde je právě mnoho vlákniny. Dále je nutno vyčistit tlusté střevo pomocí Active Probiotic. Složení Probiotiku z mléčných bakterií je zcela jedinečné a velmi urychli celkovou detoxikaci. Umožní tak správnou a pravidelnou stolici bez doprovázející zácpy. Namáhavá stolice ovlivňuje rozvoj hemeroidů. Doporučujeme také snížit obsah tuků ve stravě a zvýšit obsah mastných kyselin omega 3 a 6. Proto doporučujeme Artic see omega 3.Je nutné omezit uzeniny a tučná jídla.Onemocnění je doprovázeno také silným až úporným svěděním v oblasti konečníku. Zde pomůže důkladná hygiena po stolici osprchováním a nastřík pomoci Firstu, který ponecháme 2 - 3 minuty působit. Následuje natření krémem Aloe Gelly.

V horších případech použijeme Aloe Propolis krém, hlavně na noc. Nepoužívejme krémy s příponou - kain, protože zvyšují alergickou reakci a udržují vlhkost a tím způsobují potíže.Zvyšte příjem zeleniny a ovoce, obilovin a luštěnin. Omezte maso, tuky mléko a sýry. Nepoužívejte žádné léky jako jsou analgetika a hypnotika, které vždy dráždí střevo. Doporučujeme také denné 2 pl. lž. umletého lněného semínka zaléjte

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2013 10:41 - Jana

Prosím o radu.Má někdo...

Dobry den,
potykala jsem se se stejnou diagnozou. Ozarovani + Xeloda, operace, pooperacni pulrocni chemoterapie. Proti nevolnosti mi davali EMEND a nikdy jsem nezvracela! Ale tou dobou jsme bydleli v zahranici, tak nevim, jestli je tento skvely lek k dostani v CR. Moc Vam drzim pesti!

reagovat 3.11.2013 16:16 - Jakub

Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění.
Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí
léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!!
Email: stop.rakovine@email.cz

reagovat 3.11.2013 16:16 - Jakub

Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění.
Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí
léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!!
Email: stop.rakovine@email.cz

reagovat 3.11.2013 16:40 - ty jsi kus čuráka

Dejte STOP rakovině -...

dealerského

reagovat 3.11.2013 20:15 - vyléčení všech onkologických onemocnění

Dejte STOP rakovině -...

Lžeš, šmejde!
Neexistuje universální léčivo na všechny typy rakovin!
Zalez zpátky do kanálu, zmiz!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *