Rakovina jater

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.10.2001 11:15 - Jitka

Chtela bych se zeptat, zda-li u nekoho z Vasich znamych byla zjistena rakovina jater a byl operovan napr. odstranenim casti jater. Zajimalo by me, zda-li prubeh pooperacniho stavu je doopravdy obvykle tak desivy. Minuly tyden operovali meho otce, 1.den po operaci vypadal nejlepe, byl sice otekly od leku a mel zlute oci, pak se otoky a zbarveni zacali ztracet, ale jeho pohyblivost a moznost komunikace se velmi zhorsila. Lezi na JIP a skoro se uz nehybe a nehovori, spi. Lekari tvrdi, ze je to obvykly stav a ze se jeho stav zlepsuje. Ale na nas to vse pusobi opacne. Dekuji Vam vsem za Vase zkusenosti a rady.

reagovat 31.10.2001 12:09 - Vita

Ač nejsem lékař, myslím si, že Vámi uváděný pooperační stav určitě obvyklý je a plyne z toho, že část jater byla odstraněna. S tím, jak játra začnou dorůstat, začne se stav zlepšovat (pokud se neobjeví jiné komplikace).

reagovat 9.11.2002 22:23 - Jarka

Milá Jitko,ráda bych věděla kolik je Vašemu otci let,kde byl operován a hlavně jak se mu daří.Přeji mu,aby mu bylo lépe a vím,jak Vám je.Víc Vám zatím psát nechci.Zdraví Jarka

reagovat 18.8.2003 10:58 - Radek

Tak to měl váš tatínek štěstí. Mého strýce už ani neoperovali, nádor po zjištění už metastázoval. Průběh pak byl až příliš rychlý.

reagovat 22.10.2003 13:37 - Iveta

Právě včera mi zemřela moje babička (73) na rakovinu jater. Začalo to před 4 měsíci zcela banální operací žlučníkových kamenů. Po operaci ležela na JIPU, rozřezaaná až nevim kam. Její stav se ale nelepšil a začínala hubnoutatd. Dopadlo to tak, že poslední 14 dní už nejedla vůbec, nepila a přestávala mluvit. V pondělí jí odvezli do nemocnice s 55kg a druhý den zemřela. Pohřeb se koná za 6 dní. Moc mi chybí. Ještě musím napsat, že babička byla velmi čilá žena, krev a mlíko, která ve svých 73 jezdila na kole 5 km s bandaskou na kole za mnou. Takže stačí 4 měsíce.....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.10.2016 16:52 - Jan

Moje babicka zemrela na jarena rakovinu jater ,kdy ji nador metastazoval prakticky do cele dutiny brisni. Co me na tom nejvice zarazilo byla rychlost prubehu nemoci a to,jak se clovek neskutecne rychle menil pred ocima. Trvalo to asi tri tydny od diagnostiky a byla mrtva.

reagovat 8.2.2017 18:34 - Pavlína

Můj otec je v posledním stadiu rakoviny jater. O víkendu zežloutnul, má oteklou pravou nohu po koleno a levou ruku po předloktí. Nafouklé má hodně i břicho. Kolik času nám s ním ještě zbývá? Doktoři nechtějí narovinu nic říct.

reagovat 8.2.2017 18:43 - j.

Můj otec je v posledním...

Nerad to takto píši, těžko se to dá konkrétně určit, ale obecně nějaký ten týden.

reagovat 9.2.2017 16:33 - Pavlína

Nerad to takto píši,...

Děkuji za reakci, sama to tuším stejně.

reagovat 23.7.2017 10:28 - ml007

docela by mne zajímalo,kde...

Tak pořád všichni sháněli bílý, čištěný nebo lékárenský petrolej a nám se ho po dlouhých peripetiích podařilo dovézt z Moldávie a uvést do prodeje. Problém je ten, že petrolej nikdo nebude letecky přepravovat a jestli danit a platit clo za doplněk stravy nebo za palivo :-) Jedná se o čištěný petrolej s výluhem z mladého ořešáku Todicamp (Todikamp), který odebíráme přímo od syna léčitele Todika. Je to ten preparát, který ve svých knihách hodně propaguje ruský léčitel G.P. Malachov https://drive.google.com/open?id=0Bymt6 ... W5LcF9pUHM. Máme k němu i hodně dalších informací, dokumentů atd. Založil jsem pro tyto účely i informační web www.lekarenskypetrolej.cz , kde chceme shromažďovat informace a zkušenosti s jeho používáním. Produkt je ke koupi na www.foxylife.cz a zatím sbíráme zkušenosti. Během prvního měsíce zatím vyléčena vlastní a 3 cizí prostaty :-), zmírnění bolestí nohou a výrazné zlepšení křečových žil :-) nasazeno i při onkologických problémech, vypadá zatím slibně, výsledky na sebe snad nenechají dobře čekat. Výrobce Andrej Todika nám poskytuje i protokoly na jednotlivé nemoci a také recenze od uživatelů. Níže uvádím jednu z nich.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *