Rakovina děložního hrdla

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2008 18:21 -

Dobrý den, má prosím, někdo zkušenost s diagnozou nádor děložního hrdla? Ozvěte se, prosím, děkuji.Dana.

reagovat 19.2.2008 07:03 -

Nevím, proč se neustále zakládají diskuze, již založené, myslíš že to každý bude psát stále dokola?

reagovat 19.2.2008 07:09 -

Jasně, máš tady "rakovina děložního čípku", "cytologie", "konizace děložního čípku"...to všechno s tím souvisí, tak se nediv, když ti nikdo moc nenapíše.

reagovat 19.2.2008 09:47 - Táňa

Rakovina děložního čípku není totéž co rak. děložního hrdla , to mi věř.Navíc pisatelka oslovuje ty, co s tím mají zkušenosti, pokud dobře čtu, takže klídek a buď ráda, že se tě to netýká.Dano, mnoho sil.

reagovat 19.2.2008 11:17 -

Táňa-tak to ti nevěřím, je to to samé, koukni na odbornou literaturu, tam, kde popisujou rakovinu děložního hrdla, dávají do závorky čípku, a budeš se divit, týká se mi to, měla jsem předrakovinový stav, tak vážená paní chytrá, něž začneš poučovat, nastuduj si něco, ano?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2014 10:37 - Tanja

Rakovina děložního čípku je dobrý byznys bílé mafie, proto někteří gynekologové úmyslně vyvolávají tuhle nemoc u zdravých žen pomocí zjizvení děložního čípku. Jednoduše, zdravé ženě se během preventivní gynekologické kontroly udělá bez předchozího upozornění biopsie děložního čípku, po níž vznikne velké zjizvení tkáně a v tomto místě se později vyvine nádor. A pak se bílé mafii penízky jen sypou, protože následuje operace, pak chemoterapie, ozařování a nakonec pitva.
Tady je o úmyslném mrzačení děložních čípků celá diskuze: http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=718694

reagovat 11.9.2014 19:26 - :-(

je mi 35 a před týdnem mi diagnostikovali pokročilý nález karcinomu děložního čípku, bohužel neoperovatelný, na prevence jsem chodila poctivě každý rok a cytologie vyšla vždy ok, letos mě začal zlobit výtok a tak jsem šla k dr., jiné obtíže jsem neměla, po vyšetření jsem se silně rozkrvácela a byla odeslaná do nemocnice, kde hned věděli, která bije, po sérii vyšetření se to potvrdilo, ještě mě osočili, že jsem si to zanetbala a nechodila na prevence a přišla pozdě, nakonec se ukázalo, že mám pravdu, ale to už mi nepomůže, mám nejistou budoucnost a malé dítě, takže at jdou s tou osvětou, že se tomu dá předcházet do háje!!!! Kdykoli čtu něco, že se této rakovině dá předejít, otvírá se mi kudla v kapse...

reagovat 18.11.2014 17:18 - Gisela

je mi 35 a před týdnem mi...

Co je platné půlroční chození na prohlídky, když mě před dvěma měsíci začalo bolet v podbřišku a slabě jsem občas krvácela. Doktor mi řekl, že tam nic nenahmatal, po ultrazvuku nic neviděl a odeslal mě na vyšetření pod celkovou narkozou. Zjistili, že mám nádor na čípku, čekám na výsledky z histologie.
Nejlepší na tom je, že jsem ještě před vyšetřením v nemocnici řekla lékaři, že odjíždím na 14 dni na dovolenou. Prý ať jedu, hlavně abych tam nezačala krvácet. Po dovolené jsem dostala chřipku, takže mě v nemocnici odmítli pod narkozou vyšetřit. Trvalo mi tři další týdny než jsem se nachlazení a kašle zbavila, což je měsíc navíc od návštěvy lékaře. Břicho mě bolelo víc a když jsem volala sestře do ordinace, prý se nedá nic dělat dokud jsem nachlazená.
Hlavně že se všude píše prý čím dříve tím lépe :-) Tak jsem zvědavá na výsledky, ale moc naděje si nedělám.

reagovat 19.11.2014 06:15 - Pampeliška

je mi 35 a před týdnem mi...

Tak tohle je hrozný...:-(
Moc ti přeju, ať to dobře dopadne...

reagovat 19.11.2014 22:42 - Anna

Nebuď trapná, Hano.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *