12 rad a předpisů pro zvýšení vitality - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2005 11:52 - Václav Votruba

Jezte hodně česneku!Je to stará známá věc,ale spousta rad pochází z toho,jak používat syrový česnek a z něj podomácku vyráběné tinktury.Někdy méně drastické rady,kdy se česnek vstřebává do organismu ve formě různých tobolek.Tato forma užívání je sice šetrná,ale velmi málo účinná,neboť v této formě je česnek velmi neutralizován,aby jeho obsah nerozpustil obal tobolky.Proto bych se s vámi rád podělil o zkušenosti s užíváním česnekové tinktury GH Extra.Při jeho výrobě se používá česnek vypěstovaný doma na Hané.Není chemicky ošetřován a ctí zásady ekopěstování.Výroba je velmi šetrná,kdy česnek nepřichází do styku s kovem,aby nedošlo ke ztrátě jeho účinných látek.Je zde použita Tibetská receptura.Není to lék,je to potravinový doplněk.Jeho užíváním dochází v těle k harmonizaci pochodů a posílením imunitního systému se organismus sám dokáže vyrovnat s nastupujícími zdravotními problémy.Rád bych apeloval na celý český národ,aby už konečně si vzal za své,jak nakládat se svým zdravím a jedině včasnou prevencí zabránil tak alarmujícímu číslu, kde každý druhý člověk umírá na cévní a srdeční příhody.Česneková tinktura GH Extra čistí cévy od vápenatých usazenin,žádoucím způsobem ovlivňuje obsah cholesterolu a cukrů v krvi,upravuje výšku krevního tlaku.Zlepšuje látkovou výměnu,přirozeným způsobem posiluje odolnost organismu při nadměrné psychické a fyzické zátěži.Pozitivně působí na myšlenkové pochody v mozku a přispívá i ke zvýšení potence.O další zkušenosti se s Vámi rád podělím při případných dotazech.

reagovat 16.3.2006 17:36 - Česnek

Za 1250Kč, které stojí malinká lahvička toho zázraku-GH Extra, koupím při ceně 60korun/kg, 20 kilo nejkvalitnějšího česneku a ješte si pochutnám. Pane Votrubo, nalejte si ty kapky do polobotek.

reagovat 29.3.2006 14:37 - Votruba

Vážený pane,1250Kč stojí 1sada,která obsahuje 7lahviček.Chtěl bych vědět,kde seženete nejkvalitnější česnek např. půl roku po sklizni.Pokud dokážete zkonzumovat takové množství česneku,smekám,neboť musíte smrdět jako hepcuk na dálku a ženský musejí před Vámi utíkat.Nechte si sdělit informace a zkušenosti s užíváním česnekové tinktury a potom kritizujte.S pozdravem Votruba.

reagovat 8.1.2007 14:58 - monika

pánové,nebojte se česneku v jakékoliv podobě.vytahuje z těla obsahem svých látek škodliviny,až budou vaše vnitřnosti náležitě vyčištěny,přestanete páchnout po česneku a to je signál,že vaše léčebný ůčinek česneku byl splněn a vy ač budečesnek nadále konzumovat,nebude to cítit,pozos č. snižuje krevní tlak a po 10 dnech byste měli udělat pauzu.Nechtějte vyhnat letitý svinčák ze svého těla za chvíli,mějte se sebou trpělivost a odměnou vám bude i zleošení sexuálního libida.

reagovat 6.3.2007 14:17 - palo

Nechcem sa Vám vnucovať, ale pravda je takáto

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2015 11:39 - Troy

Jak se to jmenuje?

reagovat 15.4.2015 11:40 - Dresller

Jak se to jmenuje?

Wurm-ex- jako je to i na vyčerpání a únavu,na detoxikaxi a prý zejména pro majitele zvířat,tak proto se ptám,pracuju v útulku,tak mě to zajímá

reagovat 16.4.2015 08:18 - Ivan

Teď na jaře nějakou očištěnou kůru z bylinek. Nejlépe co so nasbirate... List pampelišky, kopřiva, sedmikráska, a může se to dát do salátu. Nemusí to člověk přehánět, ale pak jsou i lepší věci. Na vitalitu je dobré pokud máte možnost, jít ke studance a omýt tělo. Je dobré na nervy, a osvěží. Kombinovat s taichi a chikungem, pravidelně, ovšem naučené od odborníků, nenechat se nalákat na super webovky.

reagovat 16.4.2015 09:07 - Milan

1/Ráno si počíst Protiproud,pro komunisty zase Svobodné fórum.
2/Pít kafe bez cukru i bez mléka
3/Nabýt si hubu hned po ránu
4/Vydráždit cestou do práce psa,aby vás pokusal
5/Urazit dobře stavěného člověka,troubit na lidi v dopravě za sebemenší blbost
6/Vyválet někoho cestou městem v kaluži,tím žemu do ní pomůžete šikovným přistrčením a poražením nohou a pak se strojenou upřímností omlouveje
7/Harašit na ženy nebo na muže blbými poznámkami o jejich zevnějšku
8/9/10/11/opakovat pořád dokola

reagovat 16.4.2015 09:38 - Pavla

1/Ráno si počíst...

Úsměvné, ale co dál?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *