PYCNOGENOL - silný antioxidant

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.4.2006 14:43 - zzz

Máte někdo zkušenosti s tabletami Pycnogenol? Začala jsem nyní s užíváním (bývám často nemocná), i když je poměrně drahý. Nemyslím ale ten bioaktivní z lékárny, ale originál, který k nám dováží z Finska distribuční firma, nechci ji zde jmenovat, asi se tu nesmí dělat reklama. Lékařské výzkumy zní dvěryhodně (četla jsem ty na zahraničních serverech), působí na spoustu onemocnění. Vyrábí se z pobřežních borovic, které rostou jen v jižní Francii. Mám pocit, že o Pycnogenolu se u nás moc neví, protože jsem hledala na internetu marně nějaké diskuse v češtině.

reagovat 6.3.2007 09:29 -

"Pycnogenol má několikanásobně silnější antioxidační účinky než vitamin C a E, je přibližně 20x účinnější než vitamin C a dokonce 50x účinnější než vitamin E. Chrání a regeneruje mimořádně rychle buňky organismu. Likviduje volné radikály, které způsobují poškození buněk a imunitního systému. Nejsou v něm obsaženy žádné složky syntetické povahy. Předními světovými dietology je doporučován jako nejúčinnější komplexní ochrana organismu".

Další info na www.finclub.cz

reagovat 10.3.2007 20:48 - Laura

Pycnogenol je naprosto super. Užívám ho už 3 roky. Myslím, žže je jedno,od které firmy je. Je jenom potřeba dávat pozor na to, jaký je tam obsah. Vyskytují se i jenom s 5 mg. Já užívám dánský od PharmaNord, ten má obsah 40 mg a je potřeba užívat 2 tablety za den. Balení s 90 tbl. vyjde na Netu na 728. Finclub nelze doporučovat, je sice kvalitní, ale předražený, protože se prodává dealerským způsobem. Když objednáte od nich přes Net, vyjde to nastejno jako od dealera, všichni drží jednotnou cenu. Navíc obsah účinné látky je tam nižší.

reagovat 10.3.2007 21:11 - Adela

Lauro, dej prosim konkretni priklady, v cem je Pycnogenol super.

reagovat 10.3.2007 22:08 - Laura

Já to používám hlavně na imunitu, za poslední 3 roky jsem neměla neschopenku, předtím nejméně třikrát do roka. Kromě toho je to dobrý na pleť, mám jí mastnou a podstatně se to zlepšilo. Tyhle efekty ale nejde poznat po využívání jednoho balení.

Mezi baleníma dělám tak 14 dní pauzu a pokračuju. 1 tabletu dvakrát denně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2015 14:31 - jana

prosím potřebuji radu jaký...

Kůže představuje naši hranici, současně zprostředkovává kontakt s okolím a skrze ní se ventiluje něžnost. Zdravá kůže by měla být hladká, hebká, mírně lesklá, čistá, mírně vlhká a příjemná na dotyk - stejně tak bychom měli my působit na své okolí. Pokud trpíme suchou kůží, tuhneme a vysycháme, přestáváme být pružní, měkcí a poddajní, tvární ve svých názorech. Málo pijeme - nechceme vpustit do svého těla energii vody = duchovního pochopení, a ve stravě málo přijímáme mastné kyseliny a esenciální oleje, tím si poškozujeme játra, tím tuhneme ve svých názorech, stáváme se víc a víc nespokojení a zatvrzelí, tvrdí, tuhnou nám cévy, a ty následně špatně vyživují kůži.

Suchá kůže nás vyzývá k tomu, abychom zjemnili a změkčili své chování, abychom se stali pružnějšími

reagovat 23.7.2015 14:36 - Renata

Kůže představuje naši...

Jak jsi na to přišla? Přece každý máme nějakou,někdo suchou,druhý mastnou,nebo smíšenou.Já mám smíšenou,pak mě zajímá,co řekneš na tuto.

reagovat 23.7.2015 14:36 - Renata

Kůže představuje naši...

Jak jsi na to přišla? Přece každý máme nějakou,někdo suchou,druhý mastnou,nebo smíšenou.Já mám smíšenou,pak mě zajímá,co řekneš na tuto.

reagovat 23.7.2015 14:48 - Petra

Kůže představuje naši...

Jani,plet smíšená,ale třeba dlaně mám jako moc suché,loupe se mi kůže.Zničila jsem si je v práci,kdy jsem je měla 4 roky neustále vlhké-tím začal tento můj problém.Díky za odpověd.

reagovat 30.6.2017 00:44 - Helena

Našla jsem Pycnogenol se 100mg v jedné kapsli. I ta cena už vychází v těch vysokých dávkách lépe. Eshop co to prodava se jmenuje nutraday stačí vygooglit

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *