pupinky na penisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2005 19:20 - nail

Je mi něco přes dvacet a už několik let mám na pokožce penisu takové bílé pupínky.Byl sem s tím u několika lékařů (na kožním,u urologa,na chirurgii) a řekli mi že je to způsobeno asi větším počtem hormonů že to jsou rozšířené mazové žlázky v pokožce.Prý to ničemu nevadí a že se to neodstraňuje.Nevypadá to hezky protože jich mám fakt moc a mám obavy si najít holku že jí to bude vadit a na moji psychiku to má špatný dopad neumím se s tím vyrovnat.Můj život k vůli tomu nestojí za nic, už mi docházejí síly.Předepsali mě na to Eclaran mast proti akné ten nezabral a roztok Eryfluid taky bez výsledků.Nechápu lhostejnost lékařů že to nevadí a nevěřím že neexistuje způsob jak to odstranit.Chtěl bych poprosit toho kdo se s tím setkal jestli neví o možnosti jak se toho zbavit nebo mě poradit...

reagovat 23.6.2005 13:13 - Kamča

Ahoj, můj přítel je má taky a nikdy mi to nevadilo takže buď v klidu

reagovat 14.5.2006 16:43 - radecek

Zdar typku hele ja to mame stejnej problem a taky nevim jak se toho zbavit sice mi je teprve patnact ale mam to taky a sere me to

reagovat 15.5.2006 00:02 - xxcd doktorem

Hele, já vím, v čem je Váš problém ... To co Vy myslíte a říkáte tomu pupínky, tak jste na omylu ... To jsou Vaše koule !!! Ale mám pochopení, každý tomu říká jinak ... Já zase mám třeba pštrosí vejce a taky s tím nemachruji !!!

reagovat 17.5.2006 23:27 - Jarda

Zdravim moji spolupacienti ja to mam taky je mi 15 let nevim co stim a vadi mito kvuli tomu se bojim pohlavniho styku ale jednou ve skole nam rikala ze caste onanovani zpusobuje tenhle priznak takze nevim jestli to je ono !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.10.2015 11:31 - thx

mě se udělají pupínky když so ho týden neumyju nebo když se oholím.

reagovat 8.2.2016 20:02 - Mar

Ahoj, mému příteli se udělali na predkozce bilepupinky a netusime co to je, nesvesi ho to ani nepali..Nechce jit k doktotovi nevim co s tim poradte.

reagovat 8.2.2016 20:16 - !!!

Tak ať ho nestrká do kdejaké špindíry!

reagovat 8.2.2016 20:24 - Anna

Ať jde na kožní, žádný sex. Tady musíte být nekompromisní. Nechce k doktorovi .... To je retardovaný?

reagovat 12.7.2018 17:24 - Luk

mam recept jak se toho...

Čau mám to samé a sere mě to mám 15 let a moje partnerka to se mnou chce ale bojím se že se jí to nebude líbit a dá mi konec jeste jsem to neřešil a koukal jsem na mnoha stránek kde tohle řeší a všude bylo že to ničemu nevadí ale vadí to mě jak to vypadá atd je to nahovno viděl jsem něco že se toho dá zbavit u nějakého lékaře laserem ale nevim potřebuji radu jak se toho zbavit :(

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *