Pupík

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2011 23:31 - Lucy

Mám tu jedno straaašně důležitý téma :D Občas přemýšlím nad tím, jak je možný, že se u různých lidí tolik liší pupík? (hluboký nebo jakoby "ven", ale liší se i velikostí nebo tvarem). Vím, že je to jen jizva, ale přece jenom- je to způsobem přestřižení pupeční šňůry nebo je to jen náhoda? neví to někdo třeba nějaký porodník? :D

reagovat 11.12.2011 20:22 - N

Je to způsobem ustřižení, šití atp..Někdy se podle toho pozná doktor.

reagovat 12.12.2011 03:14 - Lucy

aha takže takový ty pupíky vystouplý ven to je odfláknutá práce doktora?

reagovat 12.12.2011 21:14 - kluk

aha takže takový ty pupíky...

Já mám pupík trochu ven jako zamotaný uzlík ale jsem za něj rád je to moje největší erotogení zóna a při sexu když mi ho holka dráždí tak stříkám jak blázen.

reagovat 13.12.2011 00:36 - Lucy

Však jo, můj kluk ho má taky asi podobný- takový mělký a v něm jakoby kulička :) Je to sexy určitě, mně se to líbí

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.12.2011 23:43 - :)

hezký jsou ven- outies :)

reagovat 15.12.2011 00:03 - Petr

Určitě už víte, jak se jmenuje. Petr Novák, prošedivělý šedesátník, vyučený soustružník kovů a náruživý rychlobruslař si usmyslel, že v Česku najde a vychová světovou šampionku. Dokázal pobláznit Martinu i její rodiče, aby sportu obětovali všechno včetně rodinných úspor.

Má neortodoxní způsob tréninku, pozná, kdy se hodí ji pochválit, vyhecovat nebo vyprovokovat. Navíc zařídil, aby na Sáblíkovou v případě potřeby pracoval celý tým. Na soustředění se jí imužská část reprezentace bez reptání podřizuje a ona jim to vrací tím, že platí zahraniční relaxační pobyty. "Bez nich bych byla poloviční. Děkuju," vzala si sama nesměle slovo, když skončil poslední z jejích zlatých rozhovorů.

reagovat 6.1.2014 18:56 - kelly

Já ho mám od narození vystouplý a vůbec se mi to nelíbí.Spraví se to samo.Jakože aby to byl jen takový dolík nebo poradte nějaké třeba cviky:)

reagovat 9.1.2014 19:18 - pupík

Já ho mám od narození...

Čau kelly to se ti nespravý to už ti takový zůstane záleží taky jakou máš postavu.

reagovat 2.2.2014 15:21 - anonym

Ahoj, žádám o radu lidi co již prodělali zánět slepého střeva nebo i ty co o tom aspoň něco vědí. Zajímá mě vše- jak se to projevuje, jak ste na to přišli a co ste s tím nakonec udělali (jako po jak dlouhé době ste šli k lékaři atd.)
Mě dneska celý den bolelo v pravém boku, když jsem si ho promačkala bolelo to také. Ale teď už je to v pohodě a nebolí to a právě mě zajímá jak se projevuje ten slepák. Jestli třeba občas zabolí a pak je to dobré, jestli se třeba ze začátku ozve vždy jen za čas a pak už je to akutní a bolí tak že se musí na operaci??? Já fakt nevím a bojím se.. modlím se aby to byly zaražené větry nebo přicházející menstruace a nevím jak to poznám, prostě se teď hrozně bojím a jen čekám co bude dál.
Tak se podělte o své zkušenosti, budu moc vděčná, díky..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *