Pupalkový olej - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.10.2009 09:52 - Mája

Ahojky, slyšela jsem o tom, že pupalkový olej pomáhá na vlasy..? Nevíte o tom někdo něco? Já si s těmí svými poslední dobou nevím rady...:(

reagovat 23.10.2009 15:36 - Granvin

Mája
Je možný ho použít a může i mít pozitivní efekt, základní je ale srovnat stravu. Pak jsou vlasy v dobrém stavu i když jsou barvené.

reagovat 8.11.2009 21:24 - Jana

Ahojky, slyšela jsem o tom,...

Ano, je to tak. Např. Viaderm, který používám, ho v sobě má..

reagovat 17.7.2010 13:50 - Adéla

Dobrý den, chtěla bych si koupit pupalkový olej, ale není mi jasné jestli je lepší koupit si BIO nebo nějaký normální..Je to v rozdíl?

reagovat 12.11.2010 15:50 - Jindra

Já si myslím, že zas tak velký rozdíl v tom nebude...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2012 19:34 - Daniela

berete tento olej vnitřně...

já kupuji přes net, žiju v malém městě, takže jediná šance k zakoupení je na netu. Kupuji zde: http://www.euphorie.cz/shop/potravinove-doplnky3/619-pupalkovy-olej-bio-100-ml.html. Já jej beru vnitřně kvůli špatné pleti a opravdu jsou vidět výsledky. Občas se jím i máznu na noc, když mi vyraší ekzém.

reagovat 2.5.2012 09:59 - Nono

já kupuji přes net, žiju v...

Děkuji, Danielo. Rozhodnu se mezi tvým odkazem a Andreji. Hlavně jsem si potvrdila, že nekupovat ten zprofanovaný Saloos, který je na internetu skoro ve všech odkazech.

Jak často ho vnitřně bereš? Máš zkušenost s rakytníkovým olejem a lze je brát současně?

reagovat 2.5.2012 16:24 - Daniela

Děkuji, Danielo. Rozhodnu se...

máš pravdu, Saloos jako aromaterapie nestojí za nic. Ale abych ho nehanila, než nějaké tělové mléko z drogerie, tak jako běžná kosmetika není špatný. Ale zpět k pupálkovému oleji. Beru 1 polevkovou lžíci ráno. Rakytníkový sirup jsem brala na posílení imunity, dávám ho i dětem. Asi záleží na co ho chceš brát. Prý je dobrý na ekzémy, kožní poruchy. Nevím, s ním moc zkušeností nemám. Ale je dobrý po opalování. Používám ho, když to přeženu na sluníčku. Jinak Pupálkový olej prodává i firma Nobilis Tilia, ale nemám s nima zkušenosti.

reagovat 3.5.2012 08:38 - Nono

Saloos je opravdu hlavně voňavá komerce, chytli dobrý vítr, za slušné peníze alternativa k drogerii, oslovují mladé holky.Ten pupalkový olej mají míchaný s tuším brutnákovým, přišemž toho pupalkového je tam menší část. Mají to tak i jiní dodavatelé?

reagovat 3.5.2012 09:17 - Daniela

Saloos je opravdu hlavně...

myslím, že jsou to čisté pupálkové oleje, aspoň an etiketách tam není nic psáno o dalších ingrediencích. Ale nezdá se mi, že by Saloos míchal zrovna s brutnákovým. Brutnákový olej patří k těm nejdražším, takže pochybuju, že by ho používali. Jinak brutnákový je prý na ekzémy taky výborný, ale to už odbíháme od tématu diskuze :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *