Punčocháče a muži

Archiv příspěvků

reagovat 5.8.2018 13:48 - Romario

Pánové,jaké máte zkušenosti s punčocháčema o síle 80 DEN Thermo? Já zatím ty nejlepší má je na sobě a i v těchto vedrech jsou příjemné,nepotím se v nich. Ba naopak mám na sobě košili a teče ze mne jak z vodopádu. Nedávno jsem si vzal pod kalhoty 21 DEN a byl jsem též hodně zpocený, v těch Thermo je mi fajn.

reagovat 5.8.2018 14:00 - To

si zajdi k lékaři protože máš špatnou termoregulaci.Se potím doma i když na sobě nic nemám v těchto tropech.

reagovat 5.8.2018 16:21 - .

Ráno jsem měl 20ky s kraťasama,byl jsem venku asi do 11 a bylo fajn ,tak akorát

Full Spectrum kurkumin

reagovat 10.8.2018 13:07 -

Dnes ráno sem si chtěl vzít punčocháče 20tky ale pak jsem si vzal jen silonkove podkolenky a dlouhé kalhoty ale stejně jsem si vyhrnul nohavice Pod kolena takže byli vidět podkolenky že je mám na sobě a dělal jsem jako nic že mám jen holé nohy bez ponožek a myslím že nic nikdo nepoznal a.doma spím v silonových punčochách místo pyžama a nejsem tolik postipany od komárů a jíne zvěře skoro vůbec.

reagovat 15.8.2018 13:16 - Také

Dnes ráno sem si chtěl...

nosím silné černé nebo tělové silonky i teď v létě pod dlouhé kalhoty i ke kraťasům a šortkám, to musím mít alespoň 100DEN nebo dvoje 80DEN aby nebylo vidět chlupy. Kupodivu čím silnější tím je v nich menší horko, nesmrdí nohy a jak už bylo řečeno nekoušou komáři a můžu chodit i vysokou trávou aniž by mi opuchly nohy. Na spaní mám 80DEN stahovací silonkové leginy a nemůžu si vynachválit

reagovat 15.8.2018 16:39 - Romario

nosím silné černé nebo...

Já též nosím silné Termo punčocháče a nepotí se mi nohy. Vlastně ty termo jsou jako termoska,co je u vnitřní má svoji teplotu a venkovní k ní nesmí. To mám vyzkoušené i ze zimy kdy jsme byli na stavbě.Takže když se v létě někdo zabalí do takového prádla je to pragmatik a ne hlupák.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *