Punčocháče a muži

Archiv příspěvků

reagovat 6.8.2005 11:20 - Ariesek

Pánové nosíte rádi punčocháče napište já je nosím již 20let nosím je prakticky celoročně v létě pod kraťasy v zimě pod dlouhé kalhoty nejraději mám Aries

reagovat 15.8.2005 07:53 - Ignác

Mám rád dvojpáčky a šlapátka. Jsou skvělá a velmi praktická.

reagovat 15.8.2005 10:38 - kaj

Gratuluji, dvacet let jedny punčocháče to je rekord!

Full Spectrum kurkumin

reagovat 12.9.2005 15:17 - Rich

Já nosím silonové punčocháče jen když je zima. Jinak by je moje manželka "nevzala". Není v nich zima když jsem venku a uvnitř se v nich nepotím. Jasně nosím dámské punčocháče většinou 15 - 20 DEN, bez zesíleného sedu a jasně bez klínku. Dřív pánské nebyly, myslím takhle slabé a navíc dámské jsou mnohem levnější. Za tu cenu jich mám několik. Nosí je i syn a nemá s tím ve škole žádné problémy. Naopak, když to zjistili kluci, nějdřív měli jasně nějaké připomínky, ale pak je začali nosit taky. Stačí se podívat v zimě v šatně u bazénu, v sauně apod. a vidíte kolik chlapů nosí silonové punčocháče.
Napište vaše zkušenosti.

reagovat 12.9.2005 23:44 - Ivoš

Kolik roků má syn? Já nosím punčocháče v zimě už léta, a nikdy se mi nestalo, že by se někdo smál, nebo jsem musel poslouchat nějaké řeči. Nosím je do práce, na bazén, k doktorovi a v poho. Z mládí mám ze sportu rozsekané kolená a vyjít do mrazu jen v riflích a ponožkách, tak ďalších pár dnů zblbnu bolestí, nebo práškama.

reagovat 17.9.2005 18:18 - Radek

Já je také nosím, hlavně v zime pod kalhotama. Je to velice prakticke a pohodlné než bavlněne spodky. Dnes je na trhu sposta značek silonových punčochačů, bohužel ale většinou dámskych. Myslim si, ale že není v tom až takový rozdíl, když sou stejne pod kalhotama :-).

reagovat 19.9.2005 14:05 - Martin

I já již řadu let nosím v zimě punčocháče, pochopitelně dámské. Proti pánským, které se ani neseženou, jsou velmi levné a nic se neděje, když se zatrhnou. Nevidím v tom žádnou erotiku, ale je to praktické.

reagovat 25.5.2006 19:50 - Pavel

Punčocháče nosim s velkou oblibou, hlavně černé a hodně tlusté protože silonka jsou na hov... :-) Je to pohodlný a stejně si toho nikdo nevšimne... Někdy je ukradnu i manželce .-)

reagovat 28.5.2006 01:06 - ...

Ja jsem si je oblekl jen parkrat,uz je to dlouho kdy naposled,hlavne kvuli tomu ze miluju ten material-silon.Hlavne na holem tele-bez spodniho pradla.Ale nikdy jsem to nevydrzel a musel jsem se jit hodne rychle nekam vyonanovat,protoze ten pocit toho materialu na prirozeni je proste mooc rajcovni.Je na tom nekdo podobne?

reagovat 9.10.2006 20:15 - Emil

Punčocháče jsou unisex. Několik let dělají pánské punčocháče u nás firmy jako Elite, Evona a další. Ve světě třeba Comfilon. Výrobci už taky často vynechávají u punčocháčů pro dospělé označení jako dámské. Ženy si v zimě na punčocháče oblékají dříve jen pánské kalhoty, muži si pod kalhoty mohou vzít dříve jen dámské punčocháče.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *