Psychospirituální krize, nebo psychóza

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2004 00:52 - Adam

Ahoj, velmi by mě zajímaly vaše zkušenosti s krajní spiritualitou. Jedná se o zážitky popisované transpersonální psychologií, tedy o mystiku, paranormální jevy, probuzení kundaliní, energie transformace aj. Sám podobné zážitky už nějaký čas zažívám, stejně tak často se však bojím o své duševní zdraví. Energie, světla, aury, synchronicity, vytržení, vše je součástí mého života. Občas mám pocit, že už to neutáhnu, a že se zcela rozložím v děsivém psychotickém rozkladu. Máte někdo podobnou zkušenost? Doporučili byste mi někoho? Děkuji, Adam.

reagovat 25.6.2004 16:56 - Miki

Doporucila bych ti psychiatra.

reagovat 26.6.2004 01:12 - Adam


Miky děkuju za radu, už se dávno stalo. Teď chodím na dlouhodobou hlubinně orientovanou terapii. Nemám žádnou diagnózu psychotického onemocnění. Všem psychiatrům a psychologům jsem o svých prožitcích vyprávěl.

Spíše bych rád, kdyby se do diskuze připojil někdo s podobnou zkušeností a třeba napsal, s kým se setkal, kdo mu na jeho cestě pomohl atd.

reagovat 2.7.2004 14:26 - jaga

Ahoj Adame, zajimalo by me, o jakych konkretnich zazitcich mluvis. Kdyz pises energie, svetlo atd., ze jsou soucasti tveho zivota, je to trochu nesrozumitelne. Taky by me zajimalo, jestli je to, co prozivas, prijemne nebo ne. Ja sama jsem mela jakesi tendence k psychotickym zazitkum, ktere byly hnusne. Lecim se z deprese, ktera ma postihla na jare, ale ty zazitky se objevily uz asi pul roku predtim. Pis dal, tema je zajimave! Mimochodem, nekde jsem cetla, ze psychozy se daji povazovat prave za psychospiritualni krizi, a ze dusevne nemocni lide znamenaji pro vedu prilezitost, jak nahlizet do jine reality.

reagovat 20.7.2004 09:48 - Karel

No ja jsem psychospiritualni krizi prosel,ale bohuzel byla tak silna,ze jsem se ocitl na psychiatrii.Tam me behem 3tydnu dali dohromady a pak me propustili.Podle konzultace s jinymi odborniky byla diagnoza naprosto mylna,ale bohuzel v CR si s tim hlavu nikdo nelame,tady se vse resi pasovkou :-) Ufff diky ze je to doufam vse za mnou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2018 13:25 - ?

Pokud si sám pomoci...

Kecáš, dokonce jsi docela mimo.

reagovat 23.3.2018 13:31 -

Používám metodui psychotropní homeoterapeoutické homemedie.Pomocí šálku s čajem a malé množství elixíru,jehož složení neprozdradím a dělám si ho z běžných přísad,není to magie,ale je to holotropní psychotronie.

Někdy takto i astrálně cestuji a dělám tím do psycho nautiky.

reagovat 24.3.2018 00:15 - Igor

Používám metodui...


Používám metodu ... homomedie ---> nemusíš pokračovat. Že ty u toho i masturbuješ, viď!

reagovat 24.3.2018 10:37 - Mare


Hledáte lidičky na špatných místech. Grof ani Jung vám nepomohou.
Je to vyhánění čerta belzebulem.....

Mívala jsem kdysi deprese, takže znám duševní utrpení a neschopnost žít....

Ale byla jsem uzdravena naprosto jinak....

reagovat 24.3.2018 10:39 - ?


Hledáte lidičky na...

Mare, zůstaň si tam kde jsi. Neblbni hlavy lidem i tady. Díky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *