Psychopati a veřejné internetové diskuse

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2013 12:13 - Psycholog-Amatér

Myslím, ze posledních cca 14 dní na našich diskusních stránkách, stejně jako řada podobných období v minulosti, již celkem opravňuje k založení tohoto diskusního vlákna.

Zamyšlení, případné odborné názory a věcnou debatu nad tím, co různé narušené osobnosti přitahuje na veřejných internetových diskusích, a jaké své potřeby se na nich snaží realizovat, by již možná nejeden úcastnik diskuse na Doktorce jenom uvítal.

Za debatu stojí jistě i otázka, jak se mohou normální lidé, kteří chtějí na různých internetových diskusích a fórech civilizovaně diskutovat, bránit před predátory, kteří jim to chtějí překazit.

Uvítám jakékoli názory a připomínky, byt třebas prokládané podrážděnými - a případně i vulgárními - invektivami lidí, kterých se tato diskuse ve skutečnosti týká.

reagovat 13.3.2013 22:15 - ...

Bránit se dá jedině tím, že se takové příspěvky budou zcela ignorovat, ale pokud je takový bbl aktivní a kopíruje dlouhé pasáže, tak je to hodně nepřehledné. Zde je chyba admina, že mu to tak dlouho toleruje a nemaže.

Jinak je obdivuhodné, kolik síly a vytrvalosti to obnáší.

reagovat 13.3.2013 22:41 - D

Bránit se dá jedině tím,...

Jevi se mi v teto souvislosti tez pozoruhodne, kolik lidi se prispevky dusevne narusenych osob necha ovlivnit, a ignoruje nejen takoveto prispevky, ale i celou diskusi na Doktorce jako takovou.

reagovat 13.3.2013 22:48 - M.

Jevi se mi v teto souvislosti...

pro D - zrovna u tebe platí málo znamená více. Ty tvé grafomanské šílenosti mne už dost otrávily.

reagovat 13.3.2013 22:52 - D

pro D - zrovna u tebe platí...

Kdyz v mych genialnich prispevcich vidis grafomanske silenosti, tak je necti :p

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2018 08:41 - ?

Psychopatie jakožto takové...

Wiki, kde jsi tyto informace získala? Je to snůška polopravd a zmatků. Jinak - označení psychopat se ji dávno v psychiatrii nepoužívá.

reagovat 7.2.2018 15:33 - Martin

Já osobně si myslím,že asi nejlépe (nejobjektivnejsí) popis, nalézám u Mudr.Koukolìka. Myslím, že mezi normalitou a tzv. psychopatiì, není ostrá hrana, ale velmi pozvolný přechod. Takže bych spíše hovořil o jistém skóre (míře) psychopatie, popř. těchto rysů...

reagovat 7.2.2018 15:40 - Pepa

Já osobně si myslím,že...

Úspěšnost v životě,je ale spíše daná inteligencí a původem, v demokratické společnosti není psychopatem ten,který se třeba rozvádí,nestará o děti,chodí s mladou ve věku vnučky,nadává na nějaké skupiny,pokud to není rasové je to ok.Takže všeho asi dle vkusu a vlastního zvážení...
Mimochodem Koukolík mi také nepřijde zcela normální...

reagovat 7.2.2018 21:27 - Wiki

Wiki, kde jsi tyto informace...

Z Wikipedie

reagovat 8.2.2018 11:25 - ?

Z Wikipedie

Tím se to vysvětluje.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *