Psychiatrická léčebna Opava

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2011 23:39 - Anna

Ahoj, čeká mne hospitalizace na otevřeném oddělení PL v Opavě. Nemáte nekdo s Opavou zkusenosti? Přivítám jakékoliv informace.

reagovat 30.8.2011 20:01 - mamina

Ahoj, čeká mne...

ani neboj,je tam fajn,chodila jsem na atelier zabíjet špatné myšlenky,je tam skvělá terapeutka,kdyby byli všichni jen takoví,svět by byl báječný!!!držím palečky.

reagovat 30.8.2012 21:44 - Lukáš Šklada

Ahoj všichni.Já jsem byl v PL Opava v dubnu až koncem Června.. bylo to tam super.Teda ze začátku jsem byl na detoxu a na izolaci ale jinak to bylo fajn.Úplně jsem se zamiloval do jedné sestřičky jménem Markéta Rabínová.Byla na mě staršně hodná ,právě ona mi to tam pomáhala zvládnout.Moc se těším až se s ní zase uvidím.Všichni kdo mě znáte tak napiště.. 737570513 (MCTECHNOLOG@seznam.cz) .....

reagovat 14.3.2014 21:33 - pavla adamcová

Chtěla bych se zeptat ,žijeme ve dvacátém století ale co jsem zažila při návštěvě že nebylo naco se posadit ani odložit věci mně hodně zarazilo a to jsme byli jediní na návštěvě ,nechci domyslet jak to vypadá když se sejde větší počet návštěv!V kriminále mají návštěvní mistnost jsou tam vězni a u vás se léči nemocní lidé !Děkuji

reagovat 31.7.2014 15:43 - aneta

Ahoj kdyz jsem tam byla nebyl tam zadny klid myslim si ze lide kteri majji deprese a chteji byt sami a napr si cist knizku by mohli a ty sestry to je hruza rve se tam je to proste jrozny pro me to byla hruza

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2018 10:35 - luci

jasně že jo , krade kdo...

Ale ten doktor to určitě ví,já nejsem expert abych posoudila cenu hospitalizace na psychiatrickém oddělení a cenu lázeňského pobytu.V každém případě lázeňský pobyt léčí tělo i psychiku pacientů.

reagovat 4.6.2018 20:05 - manonka

JLéčím se s bipolární poruchou s rychlým až ultrarychlým cyklováním. Poznala jsem tam ženy, které byly tak nadopované léky, že skoro nemohly mluvit, o nějaké mimice, se vůbec nedalo mluvit. Komunity, kdy se sedne do kruhu, zpívá se písnička a čte se jeden blbý vtip? Proboha kde jsme - ve školce? Chybí jakákoliv možnost psychoterapie. Zkuste si prostě v průběhu dne spadnout z radosti do naprosté deprese a kromě toho, že se prostě protrpíte zase nahoru, vám nikdo nepomůže. Holt psychika nejsou játra. U těch vám pomůže každý dobrý specialista. Na psychiatra musíte mít štěstí. Ten můj je nejen takový, co je schopný napsat akorát léky, ale taky člověk, který je velice empatický. Vyslechne, pochopí, poradí. I proto k němu i po přestěhování jezdím desítky kilometrů na pravidelné kontroly. O možnosti speciálně u psychicky nemocných pacientů nahrazovat pobyt v léčebně pobytem v lázních vědí všichni psychiatři. Není mojí vinou, že je pro ně asi lepší píchnout pacienta do Bohnic nebo Opavy a nestarat se, než mu nabídnout tu pro něj možná daleko vhodnější pomoc.

reagovat 29.6.2018 14:24 - Toncek

Ahoj všichni.Já jsem byl v...

Jak je ten detox a izolace?

reagovat 29.6.2018 14:25 - Toncek

Jak je ten detox a izolace?

reagovat 25.7.2018 18:27 - Wendy

souhlasit.Kde se hodně...

Takto to neni. Oba moji rodice kouri a dost a my s brachou nekourime ani jeden... To je nam pres tricet. Otec byl alkoholik a gambler a agresor a muj bracha koupil dum, pecuje o rodinu, je zlaty. Moje mamka rada pije. Ja alkohol nesnasim. Naopak. Co vidis u rodicu, ye muze zcela odradit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *