Psychiatrická léčebna Opava

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2011 23:39 - Anna

Ahoj, čeká mne hospitalizace na otevřeném oddělení PL v Opavě. Nemáte nekdo s Opavou zkusenosti? Přivítám jakékoliv informace.

reagovat 30.8.2011 20:01 - mamina

Ahoj, čeká mne...

ani neboj,je tam fajn,chodila jsem na atelier zabíjet špatné myšlenky,je tam skvělá terapeutka,kdyby byli všichni jen takoví,svět by byl báječný!!!držím palečky.

reagovat 30.8.2012 21:44 - Lukáš Šklada

Ahoj všichni.Já jsem byl v PL Opava v dubnu až koncem Června.. bylo to tam super.Teda ze začátku jsem byl na detoxu a na izolaci ale jinak to bylo fajn.Úplně jsem se zamiloval do jedné sestřičky jménem Markéta Rabínová.Byla na mě staršně hodná ,právě ona mi to tam pomáhala zvládnout.Moc se těším až se s ní zase uvidím.Všichni kdo mě znáte tak napiště.. 737570513 (MCTECHNOLOG@seznam.cz) .....

reagovat 14.3.2014 21:33 - pavla adamcová

Chtěla bych se zeptat ,žijeme ve dvacátém století ale co jsem zažila při návštěvě že nebylo naco se posadit ani odložit věci mně hodně zarazilo a to jsme byli jediní na návštěvě ,nechci domyslet jak to vypadá když se sejde větší počet návštěv!V kriminále mají návštěvní mistnost jsou tam vězni a u vás se léči nemocní lidé !Děkuji

reagovat 31.7.2014 15:43 - aneta

Ahoj kdyz jsem tam byla nebyl tam zadny klid myslim si ze lide kteri majji deprese a chteji byt sami a napr si cist knizku by mohli a ty sestry to je hruza rve se tam je to proste jrozny pro me to byla hruza

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.9.2017 19:56 - MIRKA

co to máš za zubaře? Jak...

MÁME BRÁCHU PO SEDMÉ V OPAVĚ,UŽ NEMÁME RODIČE,MAMINKA SE O NĚJ STARALA DO ČERVENCE NEŽ UMŘELA NA RAKOVINU,BRÁŠKA TO NEUSTÁL SKONČIL OPĚT V OPAVĚ,JÁ A JEHO BRATR HO CHCEME ZA KAŽDOU CENU VRÁTIT DO ŽIVOTA..HLEDÁME BYDLENÍ,JE SCHIZOFRENIK,S NÁMA KOMUNIKUJE ÚPLNĚ V POHODĚ V TÝDNU,OVŠEM VÍKEND JE MARAS...MLUVÍ CESTY ,BLUDY,PŘEHÁNÍ..TAK NÁS NAPADLO O CO SAKRA JDE?? ŽE BY VÍC LÉKŮ NA VÍKEND,JE MÁLO DOKTORŮ,TAK JE TROCHU PŘIDRTÍME???TAK TO TEDA NE!!! JE NA ČASE S TÍM NĚCO DĚLAT!!

reagovat 25.9.2017 19:39 - Luboš

MÁME BRÁCHU PO SEDMÉ V...

Soucítím s vaším bráchou,já jsem po spoustě hospitalizací a setkával jsem se s tím,že kluci an dovolence nebraly léky a potom se vraceli do léčebny ve špatném stavu a zas je dávali do kupy. a nemají nějaké byty při léčebně? NEBO NĚJAKÉ ZDRUŽENÍ-neziskovka?Tak snad se bude dařit.

reagovat 5.11.2017 21:34 - David Pavlán

Opravdu vřele doporučuji koncentrační lágr pro psychiatrické pacienty v Opavě.

Antidepresivum Sertralin mi ihned a bez náhrady vysadili, ne postupně, ale najednou, což je naprosto proti lege artis.

Z toho hnusného žrádla a nervů jsem měl neustálé průjmy, chtěl jsem Imodium, ale neměli ho, tak mi nasadili aktivní uhlí společně s ostatními léky. To, že uhlí absorbuje účinné látky a snižuje tak jejich biologickou dostupnost měli totálně u prdele.

Ale nejvíc mě dostalo tvrzení zdejší paní doktorky. Z toho tvrdého lůžka a skoliózy, kterou mám, mě strašně bolely záda, tak jsem chtěl Ibalgin. A ta kráva doktorka mi řekla, že mi dá jenom jeden denně, že Ibalgin je návykový! Nevím co při studiu dělala,si při ošahávala klukům zadky, jinak si to neumím vysvětlit.
Fakt tam pracují samí odborníci, co studium neviděli ani z rychlíku, hovada sprosté a drzé. Ještě, že jsem po 10 dnech utekl pryč. Radím všem, žádné papíry nepodepisujte, nespolupracujte s nimi, odmítejte veškerou stravu a podejte na ně žalobu, to je jediná možnost.

reagovat 5.11.2017 22:17 - Pavla

Opravdu vřele doporučuji...

mě při vysazemí léků stoupla agresivita a při obědě jsem napadla sestru tak že jsem po ní hodila talíř s obědem s tím že tu šlichtu jest nebude.
okamžitě došli dvě gorili, svlékli mě donaha a přivázali na samotce k posteli, okamžité přerušení užívání léků na uklidnění je hnus ,chápu že mě chtěli léčit co nejkratší dobu ale lepší je brát tobolky jak strávit 16hodin na lůžku v pleně a s kurtama na rukách a nohách. lidi tam jsou opravdu rychlokvašky co chtějí jen čísla do tabulek.

reagovat 30.12.2017 13:33 - Ahoj

mě při vysazemí léků...

Máš pocit, že je normální po někom házet talíř s jídlem jen proto, že to je normální? Nechovej se jako tupec, a nebude s tebou tak zacházeno.personal se snaží pomoct, a pak se tam ukáže zamyndrakovana blbka, která si myslí, že když je na psychiatrii tak asi může všechno...nebreč, a chovej se slušně!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *