pseudomonas

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2007 19:52 - marcela

ahoj má dcera má Pseudomonas SPP+++ a léčí se antibiotikem Zinnat,má někdo s touhle nemocí zkušenosti?jenom pro zajímavost stále má nijak se nerozvíjející suchý kaše

reagovat 1.2.2007 21:45 - lucie

ahoj,záleží na tom kde pseudomonada přebývá,myslím jakou část těla napadla.Léčení je velmi obtížné,jelikož se jedná o polorezistentní bakterii,která napadá jen velice oslabený imunitní systém.

reagovat 1.2.2007 21:49 - lucie

promiň přehlídla jsem,že má kašel takže předpokládám,že má infekci na plicích,no je to velmi obtížné lečení a většinou se musí dát dvojkombinace ATB a nejlépe je nemocného hospitalizovat a ATB nasadit intraverózně.

reagovat 23.8.2007 20:54 - irena

Kde všude se muže pseudomonáda vyskytovat ?

Kddyž už se jí konečně zbavíme jak předcházet dalšímu riziku ? Dcera má cystic. fibrózu, tedy vím dost o hygieně přenášejí jí zvířata květiny ?

reagovat 23.8.2007 22:04 - jana

může přebývat všude v těle, jak v plicíh,tak v ledvinách, střevech, kloubech atd. její výhoda je, že se umí v případě potřeby obalit jakousi blankou, takže je dost chráněná před útokem v podobě ATB léčby.můj syn s ní také už dost dlouho neúspěšně bojuje a je to bída.normální imunita by s ní rychle zametla, ale toto je přesilovka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2012 15:29 - Ivana

Prosím o radu,
mám asi syndrom zelených nehtů, který působí bakterie pseudomonada a také kvasinky.
Delší čas jsem měla umělé nehty na rukou, které jsem si nalepovala na vlastní nehty. Ty jsou odjakživa krátké, lámavé, třepivé, papírové. Po čase po odlepení umělých nehtů se mi začaly všechny mé vlastní nehty na rukou zbarvovat do zelena (vytvořily se skvrny) a nehty se začaly odchlipovat od lůžka. Došlo to tak daleko, že část nehtů již na prstech nemám vůbec.
Četla jsem na internetu, že by to měla být bakteriální infekce nehtů, ne plíseň.
Umělé nehty mně nehtařka sundala a přelakovala lakem, aby zamaskovala zelené nevzhledné skvrny. Přesto část chybějících nehtů mně způsobuje psychickou újmu, stydím se nehty vytáhnout a někde ukázat. Každý záchyt o textil způsobuje další třepení a ulamování nehtů.
Četla jsem také, že jsou různé prostředky na vyléčení této infekce, ale málo který pomáhá.

Můžete mně, prosím, poradit, jak dále postupovat? Jaký prostředek mně pomůže?
V lékárně jsem si zakoupila Biosil plus.

Předem děkuji za Váš čas a pomoc.

reagovat 26.5.2015 09:18 - Zdenek

Zdenek
25. 5. 2015
Dobrý den, nechal jsem si vyšetřit stolici na bakterie a bylo zjištěno že mám bakterií Pseudomonas aeruginosa, můžete mi poradit jestli Enterosgel likviduje bakterii? Děkuji za odpověď.

Odpoveď:
Dobrý den Zdeňku, ano, Enterosgel ničí i bakterie Pseudomonas aeruginosa, které bývají původcem střevní infekce. Enterosgel má baktericidní účinky na patogenní a podmíněně patogenní baktérie (Escherichia Coli, Shigella flexneri, Staphylococcus aureus, Salmonella typhimurium). Enterosgel má také antivirový účinek na rotaviry (Rotaviridae). Proto se Enterosgel používá při léčení prudkých střevních infekcí. V případě akutní prudké infekce je důležité začít užívat Enterosgel co nejdříve a dávku Enterosgelu je třeba zvýšit 2 – 3krát, užívat jej po každé stolici až do vymizení příznaků a poté užívat ještě alespoň týden 2x denně. V případě chronických průjmů užívejte 3x denně polévkovou lžíci až do vymizení průjmu a poté alespoň ještě 3 týdny. O dalším postupu léčby se prosím poraďte s Vaším lékařem.

reagovat 26.4.2016 17:40 - David

Pseudomonázu zlikviduje za hodinu plasmový generátor.

reagovat 21.8.2016 18:10 - Majka

"Pseudomonázu zlikviduje za hodinu plasmový generátor."
Davide, tím jste si tak jistý, že se tane takový rychlý zázrak????

reagovat 21.8.2016 18:50 - Majka

opravuji: stane...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *