První soulož - pocity

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2004 09:26 - Pavel

Kolegové a kolyně diskutující na doktorce založil jsem toto nové téma a hned vám uvedu svůj příspěvek, který více objasní proč. V dětství a mládí jsem často onanoval. Od 16 let jsem chodil se spolužačkou a poměrně brzy jsme se vzájemně uspokojovali ústy, rukama, jen ne vzájemným spojením. Bylo to začátkem 80. let, kdo to pamatuje, byla to doba, kdy svobodná dívka, a ještě k tomu mladší 18-ti let, nedostala tělísko o HA nemluvě. Ani jsem se nepokoušeli spojit, protože obava z otěhotnění byla velká. Nejdříve jsme se hladili pod šaty, já jí ňadra, postupně až mušličku, ona mě penis. Já jsem vyvrcholil od prvního hlazení, ji jsem k prvnímu orgasmu přivedl až po několika měsících. Chodit jsem spolu začali v zimě, jinou možnost než hladit se venku jsme neměli. V létě to bylo lepší, každý druhý den jsme se vzájemně přiváděli k vrcholu. Nejdříve já ji, potom ona mě, tomu předcházelo vzájemné hlazení, mazlení se. Byla to nádherná doba. Mezitím jsem občas onanoval. Vydrželo nám to tři roky. V létě, po maturitě, jsme se dohodli, že to zkusíme. Jednou v neděli, její rodiče odjeli, sestra byla na dovolené, jsem k nim přišel. Přinesl jsem růžičku. Milovali jsme se jako obvykle, jen jí trvalo trochu déle, než přišla k vyvrcholení, později mně řekla, že byla nervózní. Pak nastala ta chvíle - nasadila mně prezervativ, lehla si na záda, začal jsem se přibližovat tomu

reagovat 20.1.2004 12:23 - Tom2

Já byl do sexuálního života zaučen paní, které jsme říkali učitelka, ale také jsem byl překvapen, jak málo se vlastní orgasmus v pochvě liší od toho masturbačního.

reagovat 20.1.2004 14:03 - Robin 21

Já jsem zažil své poprvé s jednou starší paní. Nejdříve jsme si hrály, ona s mým penisem a já s její k***ou. Pak se udělala. Potom jsme přistoupily na soulož. Bylo to nádherné.

Bio Maca

reagovat 20.1.2004 16:43 - Terka

Pavle poprvé to pro mě nebylo nic moc. Cítila jsem tlak, něco povolilo a partner byl ve mně. Nebolelo to, trochu krve, stačilo se otřít. To už jsem za sebou měla orgasmy s orálním drážděním. Teprve až asi od pátého styku to bylo lepší a postupně nejlepší, dnes super. Ale ty chceš asi vyjádření chlapů, nemůžu sloužit.

reagovat 2.2.2004 18:48 - JANA L

Protržení panenské blány bylo pro mě dost kruté a nebýt ohleduplného partnera, tak mě to možná odradilo na nějakou dobu od sexu. Také jsme se s partnerem různě hladili a přítel mně říkal, že cítí něco pružného. Dohodli jsme se, kdy to bude, bylo to u nás, když naši odjeli na dovolenou. Oba jsme to chtěli. Přinesl i kytičku. Když nasadil penis k mé mušličce, začala jsem cítit, že to nebude jen tak. Podařilo se to asi na pátý pokus. Něco ve mně prasklo a měla jsem pocit žhavého železa v podbřišku, slzy mně tekly bolestí, ale chtěla jsem aby pokračoval. Já na nějaké mazlení neměla pomyšlení. Bolest byla krutá. Když skončil, šli jsme se umýt, krev tekla jako v plné menstruaci. Natáhla jsem kalhotky, dala si vložku a vklouzli jsem zpět do postele. Přítel byl dobrý milenec, stulila jsem mu do náručí, jemně mě hladil, bolest po vytažení penisu byla daleko menší a při jeho hlazení a jemném šeptání úplně odezněla. Měla jsem strach, abych se před dalším pokusem nestáhla. Ještě dvě milování byla dost bolestivá a spojená s krvácením. Teprve až páté milování bylo úplně bez problémů a já si ho začala užívat. Přítel si prohlédl podrobně zbytky mého panenství, ukázal mně je v zrcátku. Blána byla silná několik milimetrů. Ještě dnes, po dvou porodech, jsou její zbytky viditelné. Toho prvního jsem si nevzala, rozešli jsme se po třech letech. Odletěl do USA a zůstal tam. Pak jsem měla přechodnou známost, spíše jen pro sex a třetí, poslední, alespoň doufám, je mým manželem. Jsem na mateřské, surfuji a přidávám svůj poznatek. Ještě dovětek, všichni moji muži, říkali, že zbytky panenské blány je výrazně dráždí. Byla masivní.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2013 15:55 - adam

Já to zatím nemohu...

Začíná to takhle. Strčíš jí ho tam a začnete kopulovat. Zmocní se tě neobyčejně příjemné pocity. Ty slastné pocity se neustále stupňují. Každý šťouch je to vždy o něco příjemnější, než ten předchozí. Úplně tě to vykolejí. Říkáš si, kam až se to bude stupňovat a úplně se ti z toho rozklepou kolena. Nakonec dojde k explozi -orgasmu! Budeš na nejvyšším stupni rozkoše a budeš u toho asi křičet a kousat partnerku do krku. Možná i na chvilku omdlíš blahem. Orgasmus je totiž největší tělesná slast, jakou může člověk zažít....

reagovat 27.8.2013 16:03 - rak

Začíná to takhle....

No nevím...zase takovej zázrak to není...funí se, potí se a v manželství i občas nudí se...

reagovat 27.8.2013 16:10 - adam

No nevím...zase takovej...

no po 5 ti letech manželství určitě hi hi hi hi....Ale poprvé to určitě svoje kouzlo má....ale je to asi individuální, každej to vnímá jinak....

reagovat 30.9.2013 16:42 - Pinďa

Je to báječný pocit ještě jak tě poprvé zaučí zkušená žena.To mi bylo sedumnáct a ji dvacetšest na svatbě mojí sestřenice jsme po sobě pokukovali už celé odpoledne a večer na lavičce na zahradě to jsme tam byli sami mě začala vášnivě líbat a rozepínat rifle kavalír už stál jak svíce 17x5 to se jí líbilo.Nejdříve mi ho pokouřila ale moc si neužila protože začal po několika šlucích stříkat jak hasičák krásně mi ho pusou umyla a za chvilku stál znovu to mi ukázala jak se ústy nasazuje kondom.Pak roztáhla stehna a svou ruku mi chytla mou a zavedla do její úplně mokré musím to tak říct kundy.To byla škola sexu se vším všudy,prsty jsem vyměnil za jazyk a cucal jsem frajtra to už i ona se dostala do varu a pak nastala jizda kamasůtrou položila si mě na stůl a první poloha byla na koníčka čelem ke mě pak zady ke mě jenom že můj těšitel se opět udělal a změkl sundali jsme gumu ruce a ústa učitelky udělaly svoji práci na 100% a nasadili jsme ochranu a pokračovali až do ranního kuropění ani nevím kolik jsme vystřídali poloh ale ke konci už ona měla dost a já jsem snad vystudoval za tu noc doktorát sexu.Ale díky za to už mě nic v sexu nepřekvapilo.Ještě jsme se par krát sešli i zasexovali spolu ale poprvé je to nejkrásnějši když máš skvělého učitele.Je už to věc stará dvacet let ale pořád na tp myslím.Díky Alice.

reagovat 9.1.2014 16:52 - Denisa

Ráda vzpomínám na ten můj první sex bylo to s klukem na kterého jsem si myslela od školy až to přišlo .Bylo to na letní slavnosti tam jsme se potkali a on mi vystřelil na střelnici růži.V tom přišla z ničeho nic bouřka tak jsme utekli se schovat do stanu ktery jsme měli postavený s kamarádkou nedaleko.Tam se to stalo zeptal se mě jestli se může triko a rifle které byly mokré a já že taky se potřebuji převléci tak jsme to ze sebe skoro strhali a když jsem viděla tu jeho bouli ve slipech tak mi to bylo jasné že to asi neustojím a věneček padne.Když jsem si sundala tričko a on uviděl moje pevné trojky a jak na nich stojí bradavky podobné majákům nevím jestli od zima nebo od vzrušení ale to nám bylo jedno.Začalo krásné mazlení to už se setmělo a slipy i kalhotky skončily ve tmě na podlaze.V tom už jsem cítila jeho ruku jak mi hladí pipinu a tak jsem neváhala a chytla ho za tu jeho chloubu,ruku on tam a já ho v ruce jsme se sesunuli k zemi nějak jsme se tam poskládali a začali se orálně uspokojovat sice nebylo to nic moc ani jeden jsme neměli zkušenosti.Po chvilce jsem citila že bych měla asi plnou pusu tak jsme na chvilku přestali a otočili se na polohu na koníčka pomaličku jsem si na něj sedala a čekala kdy to bude bolet a nic se nedělo jenom trošku to jak by přeskočilo a bul tam celý zvládli jsme asi minutu sexu když mě skoro vyhodil ze stanu jak mě ze sebe sundal a už to stříkalo na mě na něho i po stanu já jsem se nestačila ani udělat ale to jsme si nahradili další dny.Byla jsem ráda že to mám za sebou a ještě z mým vyvoleným.Teď už to je deset let a pořád na to s manželem vzpomínáme a na naše výročí si tam každý rok když je krásně chodíme zavzpomínat samozřejmě sexem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > První soulož - pocity

registrace | přihlásit se