První soulož - pocity

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2004 09:26 - Pavel

Kolegové a kolyně diskutující na doktorce založil jsem toto nové téma a hned vám uvedu svůj příspěvek, který více objasní proč. V dětství a mládí jsem často onanoval. Od 16 let jsem chodil se spolužačkou a poměrně brzy jsme se vzájemně uspokojovali ústy, rukama, jen ne vzájemným spojením. Bylo to začátkem 80. let, kdo to pamatuje, byla to doba, kdy svobodná dívka, a ještě k tomu mladší 18-ti let, nedostala tělísko o HA nemluvě. Ani jsem se nepokoušeli spojit, protože obava z otěhotnění byla velká. Nejdříve jsme se hladili pod šaty, já jí ňadra, postupně až mušličku, ona mě penis. Já jsem vyvrcholil od prvního hlazení, ji jsem k prvnímu orgasmu přivedl až po několika měsících. Chodit jsem spolu začali v zimě, jinou možnost než hladit se venku jsme neměli. V létě to bylo lepší, každý druhý den jsme se vzájemně přiváděli k vrcholu. Nejdříve já ji, potom ona mě, tomu předcházelo vzájemné hlazení, mazlení se. Byla to nádherná doba. Mezitím jsem občas onanoval. Vydrželo nám to tři roky. V létě, po maturitě, jsme se dohodli, že to zkusíme. Jednou v neděli, její rodiče odjeli, sestra byla na dovolené, jsem k nim přišel. Přinesl jsem růžičku. Milovali jsme se jako obvykle, jen jí trvalo trochu déle, než přišla k vyvrcholení, později mně řekla, že byla nervózní. Pak nastala ta chvíle - nasadila mně prezervativ, lehla si na záda, začal jsem se přibližovat tomu

reagovat 20.1.2004 12:23 - Tom2

Já byl do sexuálního života zaučen paní, které jsme říkali učitelka, ale také jsem byl překvapen, jak málo se vlastní orgasmus v pochvě liší od toho masturbačního.

reagovat 20.1.2004 14:03 - Robin 21

Já jsem zažil své poprvé s jednou starší paní. Nejdříve jsme si hrály, ona s mým penisem a já s její k***ou. Pak se udělala. Potom jsme přistoupily na soulož. Bylo to nádherné.

reagovat 20.1.2004 16:43 - Terka

Pavle poprvé to pro mě nebylo nic moc. Cítila jsem tlak, něco povolilo a partner byl ve mně. Nebolelo to, trochu krve, stačilo se otřít. To už jsem za sebou měla orgasmy s orálním drážděním. Teprve až asi od pátého styku to bylo lepší a postupně nejlepší, dnes super. Ale ty chceš asi vyjádření chlapů, nemůžu sloužit.

reagovat 2.2.2004 18:48 - JANA L

Protržení panenské blány bylo pro mě dost kruté a nebýt ohleduplného partnera, tak mě to možná odradilo na nějakou dobu od sexu. Také jsme se s partnerem různě hladili a přítel mně říkal, že cítí něco pružného. Dohodli jsme se, kdy to bude, bylo to u nás, když naši odjeli na dovolenou. Oba jsme to chtěli. Přinesl i kytičku. Když nasadil penis k mé mušličce, začala jsem cítit, že to nebude jen tak. Podařilo se to asi na pátý pokus. Něco ve mně prasklo a měla jsem pocit žhavého železa v podbřišku, slzy mně tekly bolestí, ale chtěla jsem aby pokračoval. Já na nějaké mazlení neměla pomyšlení. Bolest byla krutá. Když skončil, šli jsme se umýt, krev tekla jako v plné menstruaci. Natáhla jsem kalhotky, dala si vložku a vklouzli jsem zpět do postele. Přítel byl dobrý milenec, stulila jsem mu do náručí, jemně mě hladil, bolest po vytažení penisu byla daleko menší a při jeho hlazení a jemném šeptání úplně odezněla. Měla jsem strach, abych se před dalším pokusem nestáhla. Ještě dvě milování byla dost bolestivá a spojená s krvácením. Teprve až páté milování bylo úplně bez problémů a já si ho začala užívat. Přítel si prohlédl podrobně zbytky mého panenství, ukázal mně je v zrcátku. Blána byla silná několik milimetrů. Ještě dnes, po dvou porodech, jsou její zbytky viditelné. Toho prvního jsem si nevzala, rozešli jsme se po třech letech. Odletěl do USA a zůstal tam. Pak jsem měla přechodnou známost, spíše jen pro sex a třetí, poslední, alespoň doufám, je mým manželem. Jsem na mateřské, surfuji a přidávám svůj poznatek. Ještě dovětek, všichni moji muži, říkali, že zbytky panenské blány je výrazně dráždí. Byla masivní.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2016 17:59 - Petr

Pocity pri prvni soulozi je neskutecna slast a za par vterin sok z necekane ejakulace.

reagovat 15.4.2017 07:47 - Hela

První sex byl pro mě krásný protože jsem si před tím honila okurkou,banánem no co bylo po ruce a při tom jsem si představovala kluka na sobě.Mám to ráda a líbí se mi sex skoro každý den.

reagovat 15.4.2017 07:58 - Edit

Už jsem měla hodně kluků ale 20cm ho neměl žádný a ani po něm netoužím.

reagovat 15.4.2017 12:56 - Pepa

První sex jsem měl v 40-ceti a docela jsem si to užil, normálně onanuji již od 18ti, ale nechci děti a jediný jistý a férový způsob k ženám jak to zajistit mi přišel počkat si až o mně budou mít zájem padesátky co už nemůžou mít děťi.

reagovat 15.4.2017 14:55 - Steve

No nejsou ženy ... já vím, však to říkám všem taky. To co zbylo a je všeljak po seznamkách je vesměs doslova NEPOUŽITELNÉ!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *